Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cosmo payment

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    in cat timp ti-a ajuns cardul dupa ce ai facut contul

    Comentariu


    • #77
      Merge acum. Am primit mail, si-au cerut scuze si acum functioneaza bine

      Comentariu


      • #78
        buna

        Postat în original de Claudia88 Vezi post
        Merge acum. Am primit mail, si-au cerut scuze si acum functioneaza bine
        pana la urma in cat timp va a venit cardul? si este cineva care a scos banii pana acum? vad ca usor ,usor majoritatea saiturilor incep sa foloseasca cosmopayment

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de christine Vezi post
          pana la urma in cat timp va a venit cardul? si este cineva care a scos banii pana acum? vad ca usor ,usor majoritatea saiturilor incep sa foloseasca cosmopayment
          Mie mi a venit azi dupa 6 zile de cand am aplicat pt el, inca nu am scos dar maine vreau sa fac o cerere de plata zilnica de la cb sa vad cum functioneaza

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de wetladyjoy Vezi post
            Mie mi a venit azi dupa 6 zile de cand am aplicat pt el, inca nu am scos dar maine vreau sa fac o cerere de plata zilnica de la cb sa vad cum functioneaza
            buna

            parera mea sa nu fac transfer mult banii pana fi sigure ca totul e in regula cu cosmo si bine inteles revii aici si ne spui cum a fost treaba

            succes

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de arabu1988 Vezi post
              buna

              parera mea sa nu fac transfer mult banii pana fi sigure ca totul e in regula cu cosmo si bine inteles revii aici si ne spui cum a fost treaba

              succes
              Sigur ca da va tin la curent, maine cer plata zilnica cu o suma mica .ms arabu1988

              Comentariu


              • #82
                In 6 zile lucratoare

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de wetladyjoy Vezi post
                  Mie mi a venit azi dupa 6 zile de cand am aplicat pt el, inca nu am scos dar maine vreau sa fac o cerere de plata zilnica de la cb sa vad cum functioneaza
                  multumesc !!!

                  Comentariu


                  • #84
                    aveai bani in cont?s-au a venit fara sa ai?

                    Comentariu


                    • #85
                      Pe pagina initiala a contului tau de Cosmopay ai un cont virtual pe care poti vira bani direct din contul de pe site. Ca sa ne asiguram ca acest serviciu functioneaza trebuie sa transferam o suma minima pentru acoperirea costului de activare a cardului plastifiat. A ajuns cardul si la noi dupa 6 zile. Cat despre paxum, am aplicat pentru card acum doua zile.Ei sustin ca vom primi acest card in 10 zile lucratoare. Precizes ca mi-au retras 40 de dolari din contul de paxum pentru aceasta operatiune. Va salut

                      Comentariu


                      • #86
                        Au bagat ePayments si pe chatturbate. Urmariti fee-urile si o sa vedeti diferente mari intre paxum , cosmo si ePayments. Cel putin cosmo mi se pare nesismtit. Cere 3.15 $ pentru a scoate banii de pe card + a primii banii pe card 3 $ + intretinerea lunara a contului 3$ + Account Activation 12.95 $ (banii astia sunt luati o singura data) .. de aici trageti voi concluziile. Vrei sa schimbi pin-ul (?) Te costa 2$ , ai gresit pin-ul (?) 2$ ...si lista tot continua. Paxum mi se par un pic cam neseriosi datorita faptului ca au avut un volum mare de cereri si nici macar nu raspund (trece luna si ei nu dau un raspuns??) ... ramane ePayments, am primit banii in 2 zile pe card-ul personal din Romania, mi s-a acceptat contul in 24 ore si au raspuns la mail. Numai cuvinte de lauda .. gata prea multa vorba, pa.

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de evie19 Vezi post
                          Mie mi se pare cam ciudatel cosmo payment, nu prea am incredere in el, mi-am facut totusi cont just in case, dar eu as recomanda sa asteptati cardurile de la paxum mai ales ca acum le-au printat pe alea noi.
                          Buna,chiar e ciudat Cosmo asta,mi a ajuns cardul dupa 5 zile,f repede. imi apare doar numele pe card,fara numele de cosmo sau cum e la paxumm sau firstchoice. plus ca am obs ca Streamate nu si asuma daca banii nu ne vor ajunge in conturi.. gen teapa?

                          Comentariu


                          • #88
                            Buna. Cardul se va activa automat dupa prima plata,deci nu tre sa faci nimic. spor ;-)

                            Comentariu


                            • #89
                              Emilly cardul ti-a ajuns in casuta postala sau a trebuit sa mergi la posta sa il ridici?

                              Comentariu


                              • #90
                                Hey ,

                                Nu a trebuit sa merg la oficiul postal,l am primit acasa,in casuta postala.
                                Se trimite automat dupa ce iti creezi cont la Cosmo. :**

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X