Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • aici trebuie dat la transfer in cardul paxum din cont paxum : transfer funds->between your accounts ????? sau gresesc eu

    Comentariu


    • Postat în original de amyyyy Vezi post
      aici trebuie dat la transfer in cardul paxum din cont paxum : transfer funds->between your accounts ????? sau gresesc eu
      E corect cum ai spus!

      Comentariu


      • raspunsul asta mi l.a dat ocrav "Eroare de la procesator te rog mai incearca in cateva ore sau dimineata
        ora americii ca atunci merge fara probleme de obicei." , sper sa fie cum zice el...

        Comentariu


        • Crysaaaaa ... cum te suporta apropiatii? Sau care apropiati?
          Promovez gratuit contul tau CHATURBATE pe Twitter cu 250k urmaritori -> PM

          Comentariu


          • Te-a bagat cineva in seama??????????
            Sau n-ai planuri de weekend si te-ai gandit sa-ti faci de lucru pe ziua de azi???


            Postat în original de Baietzelu Vezi post
            Crysaaaaa ... cum te suporta apropiatii? Sau care apropiati?

            Comentariu


            • Postat în original de Cryssaaaaaa Vezi post
              Te-a bagat cineva in seama??????????
              Sau n-ai planuri de weekend si te-ai gandit sa-ti faci de lucru pe ziua de azi???
              S a reprofilat omul,daca a vazut ca nu i merge cu matematica😂😂

              Comentariu


              • Postat în original de amyyyy Vezi post
                raspunsul asta mi l.a dat ocrav "Eroare de la procesator te rog mai incearca in cateva ore sau dimineata
                ora americii ca atunci merge fara probleme de obicei." , sper sa fie cum zice el...
                Merge acum transferul ;)

                Comentariu


                • Adevarat.....


                  Postat în original de Penguin Vezi post
                  S a reprofilat omul,daca a vazut ca nu i merge cu matematica😂😂

                  Comentariu


                  • stie careva ce schimb valutar avem la cardul paxum la ATM Raiffeisen?

                    Comentariu


                    • Aham vad ca se cam trezeste lumea , ati inceput sa realizati si voi ca "echipa paxum" nu are nici un interes ca voua sa va vina cardurile, ca sistemul sa functioneze fara erori, cand ei iau comisioane grase la fiecare transfer pe external?
                      Voi chiar nu realizati cate modele din toata lumea, nu doar de la noi din romania, sunt in situatia asta? Profita de disperarea oamenilor si de faptul ca in unele cazuri nu exista alta alternativa (spre exemplu jasmin nu lucreaza cu cosmo). O sa va tot tina asa , pana cand o sa apara o alternativa viabila la paxum, si atunci cand vor vedea ca incep sa isi piarda clientii sa vezi cum BRUSC se rezolva toate problemele cu cardurile, erorile etc. Pana atunci, cat timp nu o sa aveti de ales, domnul Octavian o sa va tot stoarca...GARANTAT. Pai prost e el sa nu bage degetul in miere cand e chiar in fata lui? Sa fim seriosi....
                      Am spus si o sa ma repet, nu simpatizez cu nici o metoda de plata...toti sunt intr-un fel sau altul jegosi, insa pana acum cel mai bun a fost cosmo pt mine, fara bataie de cap, fara transferuri din/catre, fara cacaturi! (au avut si astia o perioada de aprox 3 zile cu banii in secondary dar au rezolvat rpd-cand a fost problema cu politica de confidentialitate, in europa) Intra banii , apar imediat, nu transferi nimic, ce e in cont e si pe card, ii poti retrage fara probleme! scurt si la obiect
                      Ultima editare de Heaven; 07.iul.2018, 16:53.

                      Comentariu


                      • foarte gresit spus haven aceleasi probleme le avea si inainte paxumul cand avea concurenta serioasa payoneer la fel de greu venea si inainte cardul, aceleasi errori in concluzie asa se misca paxumul cu sau fara intentie, eu nu ma simt deloc stors debani de cand a venit cardul ,zilnic am retras pe el cu toate errorile aparute sa remediat si treaba merge bine, cand vor ridica si limitele de card va fi si mai bine
                        Ultima editare de jony111; 07.iul.2018, 17:23.

                        Comentariu


                        • Postat în original de amyyyy Vezi post
                          stie careva ce schimb valutar avem la cardul paxum la ATM Raiffeisen?
                          Era 3.923 ieri..cam scade pe zi ce trece..

                          Comentariu


                          • Postat în original de Heaven Vezi post
                            Aham vad ca se cam trezeste lumea , ati inceput sa realizati si voi ca "echipa paxum" nu are nici un interes ca voua sa va vina cardurile, ca sistemul sa functioneze fara erori, cand ei iau comisioane grase la fiecare transfer pe external?
                            Voi chiar nu realizati cate modele din toata lumea, nu doar de la noi din romania, sunt in situatia asta? Profita de disperarea oamenilor si de faptul ca in unele cazuri nu exista alta alternativa (spre exemplu jasmin nu lucreaza cu cosmo). O sa va tot tina asa , pana cand o sa apara o alternativa viabila la paxum, si atunci cand vor vedea ca incep sa isi piarda clientii sa vezi cum BRUSC se rezolva toate problemele cu cardurile, erorile etc. Pana atunci, cat timp nu o sa aveti de ales, domnul Octavian o sa va tot stoarca...GARANTAT. Pai prost e el sa nu bage degetul in miere cand e chiar in fata lui? Sa fim seriosi....
                            Am spus si o sa ma repet, nu simpatizez cu nici o metoda de plata...toti sunt intr-un fel sau altul jegosi, insa pana acum cel mai bun a fost cosmo pt mine, fara bataie de cap, fara transferuri din/catre, fara cacaturi! (au avut si astia o perioada de aprox 3 zile cu banii in secondary dar au rezolvat rpd-cand a fost problema cu politica de confidentialitate, in europa) Intra banii , apar imediat, nu transferi nimic, ce e in cont e si pe card, ii poti retrage fara probleme! scurt si la obiect
                            Din cate imi amintesc,si tu i ai trimis mail d lui octav,sa ti activeze contul...Iar cu toate ca urasc paxumul de moarte,e cea mai ieftina scumpa dintre metode,ca sa zic asa!repet,nu s a asteptat nimeni sa dureze atat,si nu cred ca a fost placuta pt nimeni asteptarea asta..

                            Comentariu


                            • Postat în original de Cryssaaaaaa Vezi post
                              😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
                              Yeeees! Am reusit! Ti-ai aratat adevarata fata de "fata educata" care vorbeste frumos!!!
                              Se pare ca tu nu ai nimic mai importat ok de facut cu viata ta decat sa freci duda pe aici si sa-i ridici slava lui Octav!
                              Ce satane cauti pe aici sa dai peste nas tuturor daca tu ai primit cardul paxum si nici "NU TE INTERESEAZA" sa-l activezi??????
                              Asta dovedeste ipocrizia ta msi mentin cele scrise anterior!
                              La revedere "doamna " Rimela!

                              P.S. mai usor cu rimelul ca iti vor cadea genele curand😂😂😂😂
                              Gresit ce spui!nu exista "doamne"in aceasta industrie..sa fim seriosi...Ca se cred unele,e partea a doua,oricine e indreptatit sa viseze😂

                              Comentariu


                              • Azi am tot incercat sa transfer 500$ din contul paxum in cardul paxum si îmi dă eroare de fiecare dată, îmi spune sa incerc mai târziu. A mai întâmpinat si altcineva problema aceasta?

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X