Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Karmen
    a răspuns
    Daca va este de ajutor, puteti scoate banii de pe Paxum la First Bank, eu am scos intr-o zi 2600 lei, nu stiu care este maximul, iar cursul dolarului este de 4,2 (daca stie cineva o banca cu un curs mai bun,spuneti-mi si mie va rog ) .
    Are cineva idee , daca platesc online pe un site din afara tarii cu cardul de Paxum este vreo problema? Multumesc

Lasă un comentariu:

• kaara144
    a răspuns
    Aveti mare grija cu jegosii astia de la paxum.
    Dupa 6 zile cand contul meu a fost under review azi am primit urmatorul mail:

Your Paxum account was closed due to a TOS breach. Additional details can not be disclosed.

Please use or withdraw the remaining balance on your card as soon as possible, as it will shortly be canceled.

Best Regards.

Octav e un ***** de om si o sa primeasca ce merita... Good luck

Lasă un comentariu:

• Roxana Dobre
    a răspuns
    Buna fetelor, vreau sa stiu dintre care are cardul fizic cosmopayment, cum ati reusit sa activati cardul? mentionez ca CVV nu merge sa il bag nici cel din cont si nici cel de pe spatele cardului. pana imi vor raspunde cei de la cosmo...voi innebuni

Lasă un comentariu:

• SweetAna
    a răspuns
    Hey , eu scot mereu cu paxum de la banca romaneasca si merge sa scot de 2 ori consecutin 1900 ron .Deci este testat doar daca nu are atm-ul fonduri nu pot sa scot .

Lasă un comentariu:

• lulu
    a răspuns
    Postat īn original de Greta Vezi post
    La b romaneasca se pot scoate doar 20,50,200 sau 300 ron la atm; nu am incercat a doua oara sa scot sa vad daca mai pot ,m-am gandit ca au probleme cu cashul sau doar in perioada asta de urgenta au bagat limite
    eu ieri am incercat si imi dadea varianta de 900 ron dar am anulat .... incerc sa aflu care banci dau varianta de converisie caci ieri la brd ,bcr si ing ... nu mi-au dat aceasta varianta

Lasă un comentariu:

• Greta
    a răspuns
    La b romaneasca se pot scoate doar 20,50,200 sau 300 ron la atm; nu am incercat a doua oara sa scot sa vad daca mai pot ,m-am gandit ca au probleme cu cashul sau doar in perioada asta de urgenta au bagat limite

Lasă un comentariu:

• lulu
    a răspuns
    Buna tuturor ..
    Sunt putin nedumerita si daca cineva ma poate ajuta as aprecia .

Am scos azi de la atm a 3 banci diferite ron de pe cardul paxum (prima data cand folosesc cardul paxum sa scot de la atm)... si mi s-au calculat cu acelasi curs ....e vb de brd ,bcr si ing ... curs de 4.1 ron la 1 usd

cursul de master card era undeva la 4.4 si un pic

La nicio banca nu mi s-a dat optiunea de a alege cu sau fara conversie ...

E normal ca sa scot banii de la 3 atm de banca diferite si sa dea acelasi curs de schimb ?

la ce banci iti arata optiunea de conversie ?

aditional ...cu cardul paxum sepa la ing nu pot scoate mai mult de 900 ron pe zi si la BT la fel

multumesc
    Ultima editare de lulu; 05.mai.2020, 14:35.

Lasă un comentariu:

• christie
    a răspuns
    Postat īn original de Roxana Dobre Vezi post
    voi va convertiti banii zilnic sau asteptati sa strangeti mai mult?
    fiecare cum doreste,cred,dupa nevoi.

Lasă un comentariu:

• Roxana Dobre
    a răspuns
    voi va convertiti banii zilnic sau asteptati sa strangeti mai mult?

Lasă un comentariu:

• christie
    a răspuns
    ok dar banii aia nu ii pierd nu? se trimit cand am stransi 50 de dolari?
    Nu pierzi nimic,cand se aduna minim 50$,se trimit,o data pe 1 ale lunii,apoi pe 15.exista si optiunea "daily payment" prin care poti retrage banii in orice zi a lunii vrei.

Lasă un comentariu:

• Roxana Dobre
    a răspuns
    ok dar banii aia nu ii pierd nu? se trimit cand am stransi 50 de dolari?

Lasă un comentariu:

• issabelle
    a răspuns
    Buna fetelor, sunt noua in domeniu si tocmai ce mi-am facut cont pe chaturbate, lucrez de acasa si cu cont Paxum...
    M-am jucat putin pe site si am convertit tokeni in dolari, idea e ca am avut 28 de dolari, mai intra in cont cum se strange sau ce se intampla cu ei? voi la ce suma ii convertiti?
    ai nevoie de minimum 50$ sa ii trimita in cont.

Lasă un comentariu:

• Roxana Dobre
    a răspuns
    Buna fetelor, sunt noua in domeniu si tocmai ce mi-am facut cont pe chaturbate, lucrez de acasa si cu cont Paxum...
    M-am jucat putin pe site si am convertit tokeni in dolari, idea e ca am avut 28 de dolari, mai intra in cont cum se strange sau ce se intampla cu ei? voi la ce suma ii convertiti?

Lasă un comentariu:

• nmuser
    a răspuns
    Totul a fost rezolvat,banii au fost returnati in cont de cateva zile doar ca eu nu mi am dat seama:),bafta tuturor!

Lasă un comentariu:

• issabelle
    a răspuns
    Postat īn original de nmuser Vezi post
    Din pacate eu nici acum nu am banii pe card,au trecut 2 zile,nici la ticket n a raspuns nimeni,am trimis si un mail..:(
    vorbeste cu octav. mie mi-a raspuns la email de fiecare data cand am avut nevoie

Lasă un comentariu:

Lovense

Adună
Procesare...
X