Announcement

Collapse
No announcement yet.

experienta mea cu paxum recente

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sara.delicious
    replied
    La ing cel mai bun curs paxum-monese.

Leave a comment:

• thinkpositive
    replied
    Buna! Am si eu o intrebare, pana la urma la ce banca este cel mai bine sa scoatem banii? Ultimele doua dati am folosit BCR dar am pierdut cate 150 de lei la fiecare retragere. Aici am vazut pareri impartite.. chiar nu stiu de unde sa mai scot ..

Leave a comment:

• Foxy
    replied
    Buna! Am o problema.
    Acum 2 zile, din greseala, am convertit pe cardul paxum, 100 de dolari in euro (89€).. Am vazut ca de acei bani nu ma pot atinge, nu ii pot scoate de pe card. As avea curiozitatea daca pot sa ii folosesc prin plata cu cardul sau daca exista vreo posibilitate de a-i scoate la ATM.
    Astept un răspuns va rog! Mersi! :*

Leave a comment:

• Ann
    replied
    Originally posted by Keke View Post
    Hey!luni au fost pb la plati si la retragere cu cardurile cosmo.Astazi aceeasi Pb cu cele de la EPayments,stiu sigur ca Eu am raportat asta support-ului.s-a rezolvat dar platile facute in perioada de “eroare “inca se proceseaza.Cred ca este ceva oarecum general....
    La asta ma gandeam si eu, posibil ca MasterCard sa fie de vina. Oricum, e bine de stiut. Multumim Keke

Leave a comment:

• Keke
    replied
    Hey!luni au fost pb la plati si la retragere cu cardurile cosmo.Astazi aceeasi Pb cu cele de la EPayments,stiu sigur ca Eu am raportat asta support-ului.s-a rezolvat dar platile facute in perioada de “eroare “inca se proceseaza.Cred ca este ceva oarecum general....

Leave a comment:

• Ann
    replied
    Daca citesti bine, fata spune ca nu a putut scoate banii, nu ca nu a putut face transferul. De cand te decizi tu cand sa se planga cineva? Du te si cerseste in alta parte, ca ne ai obosit TOTAL!

Leave a comment:

• Ann
    replied
    Nici eu nu am putut plati azi la POS, deci cel mai prost ma simt cand imi declina cardul si stau si ma uit la vanzator. Comisionul il retrag, de parca ar fi in interesul meu.

Leave a comment:

• Chillyourheart
    replied
    Merge foarte bine . Mie prin EFT duminica am facut request si marti dimineata ii aveam deja in cont ING. Nu vad de ce va tot plangeti , atata timp cat il folosesti corect funtioneaza perfect

Leave a comment:

• Silviana
    replied
    Bag ceva in paxumul lor..ca nu ii mai suport !!!dimineata am transferat banii si surpriza la boncamat nu mi da !!!pffffff dumnezeule asa!!!ăștia isi bat joc de noi !!!!!

Leave a comment:

• jony111
    replied
    Da mai multe detali despre problema ta ca sa ti se poată raspunda corect

Leave a comment:

• EllaM.
    replied
    hey! A scos cineva azi bani de pe paxum?? mie nici sa mi verific soldul nu ma lasa... '' banca dvs nu a aprobat tranzactia''

Leave a comment:

• Candy1
    replied
    ^Merg scosi in orice cont bancar din cate imi amintesc. Merg si pe card visa, dar e mai complicat. Mai bine ii scoti intr-un cont bancar, daca nu sunt foarte multi.

Leave a comment:

• Jesica
    replied
    Buna seara, am si eu o problema daca ma
    poate ajuta cineva. Cum pot scoate banii daca ii am intr-un cont de paypal? Am citit pe net ca merge doar daca am card business visa in Ro. Ma poate ajuta cu informatii ? Sau daca este posibil sa ii transfer in paxum de pe paypal. Multumesc!

Leave a comment:

• Candy1
    replied
    Cred ca ai putea sa recuperezi si cardul din bancomat, totusi, mai ales daca e pe numele tau. Du-te la ghiseu la banca si intreaba, o sa iti spune ce trebuie sa faci. E posibil sa iti ceara sa vorbesti cu cei de la paxum si sa ii contacteze ei.

Leave a comment:

• aaron
    replied
    Trimite un mesaj la support sa-ti blocheze cardul si sa-ti transfere banii inapoi.
    Nu prea cred ca mai ai cum sa-ti recuperezi cardul.

Leave a comment:

Lovense

Collapse
Working...
X