Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Gabi Vezi post
    Deasupra numărului de cont scrie cu albastru Curent. Daca dai acolo poți vedea de unde ți-au intrat bănuții.
    Multumesc!

    Comentariu


    • Daca este sa ne luam dupa logica ta "ingenioasa" oricui ii dau adresa mea de mail (inclusiv acestui forum cand mi-am facut cont) imi poate sparge contul nu? Doamne dumnezeule hai ca m-ai facut sa rad copios..... Cred ca sute de persoane necunoscute au contul meu de mail, primesc zilnic mail-uri, spam-uri, oferte de pe diferite site-uri de cumparaturi online, de la diferiti producatori, etc etc. E ca si cum ai spune ca daca cineva necunoscut daca are nr tau de telefon iti sparge abonamentul! Doamne....am murit :))) Eu stiu care este suma anuala, o poti afla si tu la un simplu search pe google, nu trebuie sa fii geniu ca sa o afli, nici sa scriu eu aici, e informatie publica! Dar ce sa spun... e greu....
      Daca nu ai ce sa vb cu mn nu mai ma baga in seama atunci te rog, eu nu te-am dat pe tine drept exemplu in mesajul meu, tu te-ai simtit am impresia si ce te-ai gandit? Hai sa ma bag si eu in seama cu forta, sa pun repede curu' pt paxum si sa mai si atac o persoana care nu o cunosc, nu are nici in clin nici in manec cu mine, si nici nu o sa aiba vreo-data in nici o privinta!

      Comentariu


      • buna.a ajuns cardul monese in 4 zile.acum il activez si il adaug in paxum.dupa ce imi apar banii in contul monese pot scoate de pe card imediat sau dureaza 1-2 zile?

        Comentariu


        • Postat în original de clary Vezi post
          buna.a ajuns cardul monese in 4 zile.acum il activez si il adaug in paxum.dupa ce imi apar banii in contul monese pot scoate de pe card imediat sau dureaza 1-2 zile?
          Dupa ce l ai activat si ai banii in cont, poti merge la atm :)

          Comentariu


          • buna gasca!va cer parerea cu o mica problema! eu inca astept cardul de la paxum..de vreo 3 saptamani inca imi scrie -printing- dar astazi am fost sunata de o persona din romania mai exact teleorman si mi a cerut daca sunt exacte datele de livrare pentru card si m a pus sa le confirm.. si ca imi vine saptamana care vine desi acolo scrie ca dureaza cateva saptamani bune.. totusi am o retinere cu acest numar ce m a sunat astazi.. poate sa fie vreo escrocherie?? am cautat numarul pe net si am gasit precum ca au fost sunati pentru nustiu ce castiguri pe la kaufland sau rompetrol etc.. ceva nu imi miroase bine! asta e numarul daca a mai patit cineva 0374 193 858.. astept un raspuns urgent

            Comentariu


            • Postat în original de mandarina Vezi post
              buna gasca!va cer parerea cu o mica problema! eu inca astept cardul de la paxum..de vreo 3 saptamani inca imi scrie -printing- dar astazi am fost sunata de o persona din romania mai exact teleorman si mi a cerut daca sunt exacte datele de livrare pentru card si m a pus sa le confirm.. si ca imi vine saptamana care vine desi acolo scrie ca dureaza cateva saptamani bune.. totusi am o retinere cu acest numar ce m a sunat astazi.. poate sa fie vreo escrocherie?? am cautat numarul pe net si am gasit precum ca au fost sunati pentru nustiu ce castiguri pe la kaufland sau rompetrol etc.. ceva nu imi miroase bine! asta e numarul daca a mai patit cineva 0374 193 858.. astept un raspuns urgent
              E ok , toti am fost sunati asa.

              Comentariu


              • Postat în original de nmuser Vezi post
                Dupa ce l ai activat si ai banii in cont, poti merge la atm :)
                Multumesc mult nmuser.au intrat in cont instant :)).nici nu ma asteptam

                Comentariu


                • buna!si eu astazi am fost sunata de un numar ciudat de teleorman..la fel ca adresa nu este completa desi pe site la paxum am scris absolut tot.. la fel cand am cautat pe google.. acel numar apare ca altii au fost sunati pt nustiu ce cadou de la kaufland sau rompetrol.. intre timp ai primit cardul!?? e tot ok sau e vreo escrocherie la mijloc cu telefoanele astea..!!astept un rasp sa stiu daca imi fac repede cont pe ro si imi bag banii din paxum acolo

                  Comentariu


                  • Postat în original de mandarina Vezi post
                    buna!si eu astazi am fost sunata de un numar ciudat de teleorman..la fel ca adresa nu este completa desi pe site la paxum am scris absolut tot.. la fel cand am cautat pe google.. acel numar apare ca altii au fost sunati pt nustiu ce cadou de la kaufland sau rompetrol.. intre timp ai primit cardul!?? e tot ok sau e vreo escrocherie la mijloc cu telefoanele astea..!!astept un rasp sa stiu daca imi fac repede cont pe ro si imi bag banii din paxum acolo
                    Madam dai adresa de livrare sa-ti aduca cardul nu e nici o problema si alti care au avut cardul in printing au fost sunati si li sa adus mai devreme cardul

                    Comentariu


                    • incerc sa ma loghez pe paxum sa intru in cont dar imi da eroare 404 la pagina,a mai intampinat cineva problema asta acum?!

                      Comentariu


                      • Postat în original de nmuser Vezi post
                        incerc sa ma loghez pe paxum sa intru in cont dar imi da eroare 404 la pagina,a mai intampinat cineva problema asta acum?!
                        Si la mine exact aceiasi problema. Am dat maill lui Octav dar nu am primit un raspuns.
                        HTTP ERROR 500 - se pare ca e o eroare cu serverele lor:-S, sper sa mai ramanem cu ceva in conturi :(

                        Comentariu


                        • Primit maill de la Octav
                          "Buna,

                          Se lucreaza la site ne cerem scuze de inconveniente.

                          Octav"

                          Comentariu


                          • Postat în original de Live Vezi post
                            Primit maill de la Octav
                            "Buna,

                            Se lucreaza la site ne cerem scuze de inconveniente.

                            Octav"
                            Si-a revenit acum :)

                            Comentariu


                            • Wow, dragoste si armonie cu Paxum. Abia astept sa abuzez de contul meu :D, in limita lui 500 >:D<

                              Comentariu


                              • Postat în original de Heaven Vezi post
                                Daca este sa ne luam dupa logica ta "ingenioasa" oricui ii dau adresa mea de mail (inclusiv acestui forum cand mi-am facut cont) imi poate sparge contul nu? Doamne dumnezeule hai ca m-ai facut sa rad copios..... Cred ca sute de persoane necunoscute au contul meu de mail, primesc zilnic mail-uri, spam-uri, oferte de pe diferite site-uri de cumparaturi online, de la diferiti producatori, etc etc. E ca si cum ai spune ca daca cineva necunoscut daca are nr tau de telefon iti sparge abonamentul! Doamne....am murit :))) Eu stiu care este suma anuala, o poti afla si tu la un simplu search pe google, nu trebuie sa fii geniu ca sa o afli, nici sa scriu eu aici, e informatie publica! Dar ce sa spun... e greu....
                                Daca nu ai ce sa vb cu mn nu mai ma baga in seama atunci te rog, eu nu te-am dat pe tine drept exemplu in mesajul meu, tu te-ai simtit am impresia si ce te-ai gandit? Hai sa ma bag si eu in seama cu forta, sa pun repede curu' pt paxum si sa mai si atac o persoana care nu o cunosc, nu are nici in clin nici in manec cu mine, si nici nu o sa aiba vreo-data in nici o privinta!
                                Hai ca esti chiar draguta..nu te duce capul sa vezi ca eram ironica in privinta sumei anuale,tocmai de aceea am zis ca nu ating multi suma aceea in 2luni ,cat a durat cu paxumul,ca sa se poate sesiza anaful din cauza transferurilor...dar e greu cand esti draguta.
                                Ultima editare de xTopic; 10.iul.2018, 15:45. Motiv: snip snip vocabular dragut

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X