Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de jony111 Vezi post
    si eu ma retrag si va dedic la toti melodia Ce bine imi pare ca ai luat teapa! :))
    https://www.youtube.com/watch?v=4INHfHqUOnA
    Buna asta...chiar m-ai facut sa rad ...bravo...ai replici bune

    Comentariu


    • Postat în original de jony111 Vezi post
      Penguin , Cryssaaaaaa nu stiti voi cat polish si lustru am dat eu la cur nu mai cand te uiti in el te orbeste hai luati o doza de xanax sa va relaxati , trageti un joint va facut astia de vorbiti singure in casa nu vedeti
      :))) ce bine le zici ...imi place...si faza cu Arielul a fost bine gandita :)

      Comentariu


      • Postat în original de Keke Vezi post
        Good night ana
        Fiecare cu opinia lui clar..doar ca in unele cazuri e tras de par..Un fel de rade ciob de oala sparta..nu imi platesc impozitele la stat dar bat obrazul altor servicii pt “obligatiile “ lor..Acum fiecare isi cunoaste situatia personala si sper sa isi gaseasca rezolvare ☺️
        Keke...tu zici bine...dar nu oricine stie sa gandeasca ca tine...
        pe tine te-a sunat de la Paxum?,...stiu ca am acitvat in aceeasi perioda cu tine "aplicarea pt card"

        Comentariu


        • Postat în original de Rimela Vezi post
          Stiu ana,mi-am dat seama prea tarziu....dar na ,fiecare da atat cat poate.
          Vad ca nici tu nu ai scapat .....😀
          Nu scapa nimeni...unii cred ca acest forum este pentru "a-si etala limjajul de mahala" de care dispun :))

          Comentariu


          • Postat în original de _ana_ Vezi post
            Keke...tu zici bine...dar nu oricine stie sa gandeasca ca tine...
            pe tine te-a sunat de la Paxum?,...stiu ca am acitvat in aceeasi perioda cu tine "aplicarea pt card"
            Nu m-au sunat de la curier iar la status am inca printing.Nu stiu daca trebuie sa scrie schipped ca Sa astept acest apel sau statusul nu prea conteaza cum a fost in multe cazuri din cate am citit pe aici..

            Comentariu


            • Postat în original de Rimela Vezi post
              N-ai pentru ce Annna, sigur se rezolva . Nu ai posibilitatea sa vezi in site daca plata a fost trimisa? In contul de Jasmin pot sa vad daca este in pending sau a fost executata……..
              Ba da, am primit mail de cofirmare a trimiterii si mi-a zis si Suportul ca s-a trimis si ca trebuie doar sa am rabdare, in caz de ceva probleme, le vor ajunge banii inapoi si ma vor anunta ei ...

              Comentariu


              • Postat în original de Keke Vezi post
                Nu m-au sunat de la curier iar la status am inca printing.Nu stiu daca trebuie sa scrie schipped ca Sa astept acest apel sau statusul nu prea conteaza cum a fost in multe cazuri din cate am citit pe aici..
                La mine scris Shipped...dar...am avut nr de tel gresit in sistem...
                Imi e teama sa nu mi-l returneze
                I-am dat mesaj lui Octav...astept raspuns :)

                Comentariu


                • Postat în original de Keke Vezi post
                  Nu m-au sunat de la curier iar la status am inca printing.Nu stiu daca trebuie sa scrie schipped ca Sa astept acest apel sau statusul nu prea conteaza cum a fost in multe cazuri din cate am citit pe aici..
                  Cred ca te poate suna chiar daca inca e printing la status...
                  stiu ca ai activat in perioada mea..
                  Saptamana trecuta s-a schimbat statusul la mine

                  Comentariu


                  • Postat în original de _ana_ Vezi post
                    Cred ca te poate suna chiar daca inca e printing la status...
                    stiu ca ai activat in perioada mea..
                    Saptamana trecuta s-a schimbat statusul la mine
                    Da,asa zic si eu ☺️

                    Comentariu


                    • Postat în original de Keke Vezi post
                      Da,asa zic si eu ☺️
                      Cand iti ajumge cardul...vei renunta la Monese?

                      Comentariu


                      • Postat în original de _ana_ Vezi post
                        Cand iti ajumge cardul...vei renunta la Monese?
                        Nu..eventual pot fi folosite prin alternanta..sau macar pana la primirea cardului permanent Paxum..

                        Comentariu


                        • Postat în original de Keke Vezi post
                          Nu..eventual pot fi folosite prin alternanta..sau macar pana la primirea cardului permanent Paxum..
                          Ai dreptate...astept pina vine cardul permanent...
                          MOnese la mine a inceput sa nu imi mai "varieze" bani zilnic...
                          Dar...nu am reusit sa vorbesc cu cei de la suport...
                          -
                          Am scris si in Romana si in engleze, am trimis si poze...
                          Dar ei ma intreba "ti-a spart cineva contul?"...
                          De asta ma gandeam sa renunt la ei...
                          -
                          Dar o sa astept cardul permanent...Merci Frumos

                          Comentariu


                          • Postat în original de _ana_ Vezi post
                            Ai dreptate...astept pina vine cardul permanent...
                            MOnese la mine a inceput sa nu imi mai "varieze" bani zilnic...
                            Dar...nu am reusit sa vorbesc cu cei de la suport...
                            -
                            Am scris si in Romana si in engleze, am trimis si poze...
                            Dar ei ma intreba "ti-a spart cineva contul?"...
                            De asta ma gandeam sa renunt la ei...
                            -
                            Dar o sa astept cardul permanent...Merci Frumos
                            Mie mi se par profi si ma gandesc ca poate a fost o eroare digitala ..daca nu iti fac pb si nu se mai schimba sumele,il Poti pastra.Nu am idee cat e de usor sa inchizi si apoi sa redeschizi cont la ei(asta doar daca cine stie vreodata vei avea nevoie din nou de serviciile lor)..

                            Comentariu


                            • Postat în original de Keke Vezi post
                              Mie mi se par profi si ma gandesc ca poate a fost o eroare digitala ..daca nu iti fac pb si nu se mai schimba sumele,il Poti pastra.Nu am idee cat e de usor sa inchizi si apoi sa redeschizi cont la ei(asta doar daca cine stie vreodata vei avea nevoie din nou de serviciile lor)..
                              M-am speriat un pic... cu aceea eroare sa nu ma faca si "datoare la ei"...

                              Mda...mai rau sa il inchid si apoi sa mai am nevoie de ei :). Merci frumos pentru sfat

                              Comentariu


                              • buna la descriere la paxum cand dau sa fac un transfer ce mai exact trebuie sa scriu? e prima data cand folosesc

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X