Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Card Paxum

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Buna, eu transfer de pe paxum pe card la Raiffeisen

    Comentariu


    • #17
      Bună ,da nu toate accepta,de la Alpha ,dar după amiază i am scos,de doua ori mi s a întâmplat.Mersi pt răspuns!

      Comentariu


      • #18
        Buna fetelor!.. nu stiu exact cum functioneaza unele lucruri cu cardul paxum.. vreau sa imi comand unul dar vreau sa stiu daca pot sa il folosesc fara a avea srl. Sa retrag banii pur si simplu dupa ce ii transfer. As mai vrea sa stiu daca stie cineva sa imi spuna daca se foloseste acelasi card si pe jasmin sau e vorba de altul... Eventual daca se ofera cineva sa imi explice un pic mai detaliat i-as fi recunoscatoare.. e altceva cnd explica cineva in cuvintele lui si altceva cnd citesti de pe google ceva “mecanic”

        Comentariu


        • #19
          Daca vrei fa ți daca nu ,nu depinde banii îi scoți oricum ,cu firma ori ba.Merge paxum pe Jas.

          Comentariu


          • #20
            Ok si acele fete care lucreaza cu srl la card au mei multe beneficii? Sau eventual daca nu am srl merg la vre-un risc?

            Comentariu


            • #21
              E o fi un risc , trebuie sa ne facem pfa și eu vreau ...ar fi mai bn

              Comentariu


              • #22
                Lucrezi si pe jasmin? Vreau sa stiu daca accepta acest card

                Comentariu


                • #23
                  Da , lucrez,îl acceptă.

                  Comentariu


                  • #24
                    Pai e bine!.. dar am inteles ca ti se cere ceva pe numele tau.. un act sau o factura pe numele tau.. eu daca nu am as putea totusi sa il fac? Cardul. Sau eventual as putea face cardul pe numele cuiva si sa imi virez eu banii? ..

                    Comentariu


                    • #25
                      Postat în original de Mitzu Vezi post
                      Pai e bine!.. dar am inteles ca ti se cere ceva pe numele tau.. un act sau o factura pe numele tau.. eu daca nu am as putea totusi sa il fac? Cardul. Sau eventual as putea face cardul pe numele cuiva si sa imi virez eu banii? ..
                      Nu se poate daca nu ai,orice -cablu, asigurare auto ,curent etc.,altfel nu merge

                      Comentariu


                      • #26
                        Postat în original de Mitzu Vezi post
                        Pai e bine!.. dar am inteles ca ti se cere ceva pe numele tau.. un act sau o factura pe numele tau.. eu daca nu am as putea totusi sa il fac? Cardul. Sau eventual as putea face cardul pe numele cuiva si sa imi virez eu banii? ..
                        Poti sa faci cont paxum pe numele altcuiva,dar la acest cont poti atasa doar card pe numele aceleiasi persoane.

                        Comentariu


                        • #27
                          Asigurare la masina am, cred ca este si singurul lucru pe care il am pe numele meu. O sa fac imediat . Dar cum ar trebui sa aleg cardul? Ca fiind dr busines sau personal?

                          Comentariu


                          • #28
                            Bună! Vă rog sa-mi spuneți ce metodă de plată ar fi ok pe adultwork în afară de paxum? Deoarece mi-am comandat cardul acum câteva luni și nu a venit nici acum. Sau se pot face transferuri direct din contul paxum în cel de România?

                            Comentariu


                            • #29
                              Postat în original de Alexya Vezi post
                              Bună! Vă rog sa-mi spuneți ce metodă de plată ar fi ok pe adultwork în afară de paxum? Deoarece mi-am comandat cardul acum câteva luni și nu a venit nici acum. Sau se pot face transferuri direct din contul paxum în cel de România?
                              Eu am asteptat vreo 7 luni cardul de la paxum,dar,pana atunci am folosit cardul in dolari de la RZB si faceam transfer din contul paxum pe acela.

                              Comentariu

                              #2 Charm Studio - Banner

                              Adună

                              Lovense

                              Adună
                              Procesare...
                              X