Announcement

Collapse
No announcement yet.

Card Paxum

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Card Paxum

Buna ! Desi s-au tot postat diverse despre Paxum, va rog ajutati-ma cu un sfat: am primit cardul, mi s-a efectuat un transfer de bani de pe CB, insa, mi-a fost teama sa introduc cardul in bancomat...si m-am tot plimbat pe la banci, de la toate m-i s-a spus acelasi lucru : sa nu introduc cardul, neavand cip, il va inghiti bancomatul... :-O :-O :-O
    Desi nu e logica treaba, de ce s-ar mai fi emis carduri daca le-ar inghiti bancomatele ?? Ati folosit cardul ? De la ce banca ati scos banii ?Multumesc !

nu este nici o problema poti scoate bani linistita, cele mai bune banci sunt ing si raifaisen
    dar vezi ca ai limita de 1000$ pe zi

Comment

Multumesc mult pt raspuns !

Comment

aveti si voi probleme la transferta banii din contul paxum in cardul paxum la mine apare service temporary restricted try again later ....dar de cateva ore numa asa o tine....

Comment

Originally posted by alina88 View Post
          aveti si voi probleme la transferta banii din contul paxum in cardul paxum la mine apare service temporary restricted try again later ....dar de cateva ore numa asa o tine....
          A dat eroarea asta si in trecut, de obicei se rezolva dupa cateva ore dar ultima oara a durat undeva la 12 ore, la sfarsitul lui iunie. Da-i mail lui Octav la octav@paxum.com si spune-i de problema, e de la emitentul cardului nu de la paxum, dar cineva trebuie sa-i anunte.

Comment

Eu mai devreme am transferat si a mers fara probleme...

Comment

Originally posted by TheVirtualMan View Post
              Eu mai devreme am transferat si a mers fara probleme...
              Super, inseamna ca s-a remediat intre timp, multumim! <3.

Comment

Originally posted by Nadia View Post
                Super, inseamna ca s-a remediat intre timp, multumim! <3.
                Cu mare drag! :*

Comment

Originally posted by TheVirtualMan View Post
                  Cu mare drag! :*
                  aceeasi problema o am si eu de 2 zile ,poti sa imi spui te rog daca ai rezolvat?eu am dat email la paxum suport si mi-au zis sa mai incerc daca nu reusesc sa ii anunt oricum nu imi placea de ei ca si sistem acum ii urasc si mai tare

Comment

Originally posted by Ella123 View Post
                    aceeasi problema o am si eu de 2 zile ,poti sa imi spui te rog daca ai rezolvat?eu am dat email la paxum suport si mi-au zis sa mai incerc daca nu reusesc sa ii anunt oricum nu imi placea de ei ca si sistem acum ii urasc si mai tare
                    Buna Ella!
                    Nu stiu ce sa'ti zic despre paxum, eu nu am mai scos bani de pe el de vreo2 luni cred. In schimb am o prietena care si'a facut card Revolt si e foarte multumita. Am sa ma interesez de mai multe detalii si am sa te tin la curent.
                    La 220w :))
                    glm :*

Comment

salut imi poate spune si mie cineva daca o sa mai primesc cardul paxum sau so fi pierdut pe drum lau trimis din 19 septembrie si pin acum inca na ajuns am adresa in republica moldova;am auzit ca unii au asteptat si 4 luni leam scris un mesaj au zis ca nau cum sa verifice cum e cu posta si ca e posibil sa se fi pierdut pe drum si ca sa mai platesc 7 dol simi trimit altul lol acu eu zic sa mai astept inca pin in februarie poate apare pina la urma ;

Comment

se pot transfera bani de pe paxum pe mastercard BCR? este cineva care foloseste card BCR?

Comment

Buna,am primit ieri 50$ pe contul paxum,scria de la another user ,m-am mirat ca nu am dat nimanui emailul paxum (primesc doar de pe chaturbate plata pe el).Acum verific au venit de
                          Received money from invoices@paxum.com Paxum - Purchase of invoice #399301,
                          A mai patit cineva ? Ce e cu acesti bani habar n-am)

Comment

Bună ,am fost sa scot banii de pe paxum și din nou nu a mers,la voi este īn ordine?

Comment

Buna:) De unde ai incercat sa retragi banii de pe cardul paxum? Sunt cateva banci care nu accepta acest card deci nu poti retrage bani de la bancomatele lor.Eu retrag bani de pe cardul paxum de la brd, ing si raiffeisen,toate acestea functioneaza :)

Comment

Lovense

Collapse
                              Working...
                              X