Announcement

Collapse
No announcement yet.

VivaDiva sau Lucky Studio? Voi ce alegeti?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pana la urma la VivaDiva se dau banii la timp sau nu? Aud tot felul de lucruri si nu mai stiu ce sa cred. Sunt noua in videochat in Iasi si incerc sa aflu ce fel de studio e VivaDiva dar pana acum nu am auzit prea multe. Unele fete vorbesc ca banii nu se dau la timp si modelele primesc amenzi aiurea doar ca sa le ia studio banii. E adevarat?

Comment

Eu de VivaDiva n-am auzit . E un studio de videochat mai Iasi? In ultimii doi ani tot au aparut si disparut studiouri de videochat mai mici. Deci e posibil sa fie la fel. Adica un studio mai mic care sa lucreze pe site-uri de free. Stiu fete care prefera sa lucreze pe free ca nu-si batul sa castige mai mult si asta e. Ca lucreaza la VivaDiva asta sau altundeva e la fel pentru ele. Deci na, treaba lor, treaba fiecarui model pana la urma cu ce vrea sa faca.

Comment

De obicei aceste studiouri mici nu prea au foarte multa experienta in domeniu. Ti-as recomanda un studio precum LuckyStudio care are vechime in ceea ce priveste "cum sa faci videochat". Din cate am auzit iti ofera training, conditii foarte bune si plata la zi. :)

Comment

Buna , pentru cei care doresc un venit suplimentar offline va invit sa va faceti cont pe acest site de socializare privat in care fiecare followers inseamna bani :) https://onlyfans.com/?ref=12224257 spor la banuti !!

Comment

Cine e VivaDiva? In videochat in Iasi sunt 2-3 studiouri de videochat ok . In rest sunt glume din astea aparute peste noapte. Chiar nu v-ati saturat de studiouri dina stea care apar azi si dispar maine? As vrea sa vad si eu pe cineva care face bani la VivaDiva.....

Comment

La fel ca la Vixen si la VivaDdiva. Adica sa va faceti o idee intrebati modelele de videochat care au plecat de la VivaDIva cum e trainingul acolo, daca e cineva pe tura de noapte de exemplu. Si cat de multumite sunt de conditii in general.Pe urma vedeti si ce conditii sunt la Heylux si ce training e acolo si faceti comparatii. La fel trebuie facut cu toate studiourile de videochat din Iasi. Parerea mea.

Comment

Lovense

Collapse
              Working...
              X