Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schedule - Cum iti poti seta orarul pe site-uri!

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Mi-am setat orarul pe site-uri si este usor sa ma tin de el deoarece lucrez in studio unde urmez proramul cu strictete.Privesc aceasta munca cu mai multa seriozitate deoarece aici pot castiga mai multi bani decat la un job normal.Muncesc pentru mine ,asa ca lupt sa fac lucrurile perfect,tinand cont de toate aspectele.

    Comentariu


    • #17
      Mi-am setat programul pe site-uri si daca se intampla sa nu pot veni intr-o anumita zi,ii anunt pe membrii despre acest lucru.Acestia sunt multumiti ca sunt o persoana serioasa.Ma apreciaza si ma rasplatesc oricand au ocazia.

      Comentariu


      • #18
        buna tuturor daca vreti o metoda in plus fara sa stai online in fata calculatorului exista o optiune sa faci bani pe skype plata 75% garantat plus ca poti sa cresti pana la 80% pretul pe minut il poti pune la fiecare membru diferit .Eu am inceput sa il folosesc de putin timp si a mers bine de tot .Va las aici referal daca va intereseaza :)
        https://accounts.skyprivate.com/user...ster/?aff=3wgr spor la banuti $$$ :) pup

        Comentariu


        • #19
          Pe streamate unde gasesc programul sa il setez?
          Dar pe livejasmine multumesc

          Comentariu


          • #20
            Postat în original de Sara.delicious Vezi post
            Pe streamate unde gasesc programul sa il setez?
            Dar pe livejasmine multumesc
            Streamate.
            Dashboard -> Schedule.
            Ora o pui pentru fusul tau orar, site-ul face conversia automat pentru alte zone geografice.

            Comentariu


            • #21
              Multumesc !!
              Pe livejasmine?

              Comentariu


              • #22
                Postat în original de Sara.delicious Vezi post
                Multumesc !!
                Pe livejasmine?
                Nu stiu. Nu lucrez cu LJ.

                Comentariu


                • #23
                  Postat în original de Buttercup Vezi post
                  Nu stiu. Nu lucrez cu LJ.
                  Multumesc :*

                  Comentariu


                  • #24
                    Chiar este important sa ai orarul trecut pe site, deoarece te ajuta sa tii o legatura mai stransa cu clientul. El vede cand te poate gasi, ceea ce inseamna ca trebuie sa respecti acel program, si iti creste gradul de seriozitate in fata lui.

                    Comentariu


                    • #25
                      Eu lucrez pe un singur site si am posibilitatea de a pune notite cu timpul in care sunt online. Am facut asta si incerc cat de mult posibil sa ma tin de programul scris acolo. Mai dau din cand in cand chix cu ora de logare, dar membrii mei deja s-au obisnuit cu programul si nu am nicio problema.

                      Comentariu


                      • #26
                        Postat în original de EsmeeCharm Vezi post
                        Eu lucrez pe un singur site si am posibilitatea de a pune notite cu timpul in care sunt online. Am facut asta si incerc cat de mult posibil sa ma tin de programul scris acolo. Mai dau din cand in cand chix cu ora de logare, dar membrii mei deja s-au obisnuit cu programul si nu am nicio problema.
                        exact la fel fac si eu!

                        Comentariu

                        #2 Charm Studio - Banner

                        Adună

                        Lovense

                        Adună
                        Procesare...
                        X