Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce parere aveti de Rich Girls?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Mie mi se pare super de cacao ca pe acest forum sunt 99% oameni din aceasta bransa, si doar 1% oameni din afara ei sau care vor sa intre in aceasta bransa.
    Toata lumea (din bransa) se baga in seama la toata postarile si vorbeste urat despre cei din concurenta lor si evident de bine despre ei. DE CE, FRATILOR????
    In afara de 1-2 conturi care se vede ca nu sunt false, restul sunt... FAKE!!! Ordinar!!!!

    Comentariu


    • #32
      Postat în original de CriSStan Vezi post
      Mie mi se pare super de cacao ca pe acest forum sunt 99% oameni din aceasta bransa, si doar 1% oameni din afara ei sau care vor sa intre in aceasta bransa.
      Toata lumea (din bransa) se baga in seama la toata postarile si vorbeste urat despre cei din concurenta lor si evident de bine despre ei. DE CE, FRATILOR????
      In afara de 1-2 conturi care se vede ca nu sunt false, restul sunt... FAKE!!! Ordinar!!!!
      Eu sunt de parere ca fiecare fata trebuie mai bine sa mearga la interviu sa vada ce si cum, indiferent de studio sau ca le ia mai mult timp. Poate chiar sunt fete nemultumite.Insa interviul este baza. Asa se tot aud zvonuri si zvonuri si pana nu vezi cu ochii tai ce e acolo, nu faci nimic.

      Comentariu


      • #33
        nu stiu cat e de devart ce sespune despre unele studiouri, pana la urm peste tot mai mult mici probleme thenice. acum sa nu fie altele la modul fee nemultumite, un mediu stresant si etc. eu una imi doresc intelegere, ajutor. nu vreau sedinte peste sedinte, sa mi se vorbesca intr-un fel si sa fiu tensionata. si eu sunt pro mersului la interviuri. macar stii ca nu iti pare rau si vezi cu cohii tai.

        Comentariu


        • #34
          Postat în original de Minna Vezi post
          nu stiu cat e de devart ce sespune despre unele studiouri, pana la urm peste tot mai mult mici probleme thenice. acum sa nu fie altele la modul fee nemultumite, un mediu stresant si etc. eu una imi doresc intelegere, ajutor. nu vreau sedinte peste sedinte, sa mi se vorbesca intr-un fel si sa fiu tensionata. si eu sunt pro mersului la interviuri. macar stii ca nu iti pare rau si vezi cu cohii tai.
          Buna, Minna! Pana la urma nu te obliga nimeni sa colaborezi cu ei daca nu iti place. Te duci asculti ceea ce au de spus si cam atat.Eu am fost acum o zi la un interviu si nu stiu inca ce sa fac. Erau barbati traineri si asta ma retine cumva. Acum o sa ma duc la alt studio, macar sa vad ce imi pot oferi. Si eu am auzit ca la Rich Girl fetele nu sunt tocmai multumite de incasari sau ca uneori pleaca ca nu isi iau banii la timp, insa fiecare decide pentru el.

          Comentariu


          • #35
            Postat în original de Minna Vezi post
            nu stiu cat e de devart ce sespune despre unele studiouri, pana la urm peste tot mai mult mici probleme thenice. acum sa nu fie altele la modul fee nemultumite, un mediu stresant si etc. eu una imi doresc intelegere, ajutor. nu vreau sedinte peste sedinte, sa mi se vorbesca intr-un fel si sa fiu tensionata. si eu sunt pro mersului la interviuri. macar stii ca nu iti pare rau si vezi cu cohii tai.
            hei, fata! daca ai posiblitatea incearca de acasa sa fac asta. nu stiu, insa pentru mine nu are rost sa te incurci cu n studiouri, mai ales Rich Girl. am lucrat si eu cu un studio, unde toata ziua erau cu ochii pe mine. nici nu ieseam bine in pauza si trebuia sa intru online si devenise extenuat. cred ca dupa ce am renuntat la studioul respectiv am dormit o zi intreaga sa imi revin. eu nu vreau acum sa te influentez, fiecare e liber sa isi spun parerea. dar poate fi si asta o varianta. cel putin pt mine.

            Comentariu


            • #36
              Hei! :) nu recomand Rich Girl. Cand am renuntat la colaborare cu ei nu am mai vazut nici un ban si nu mi s-a parut ok din partea lor.

              Comentariu


              • #37
                Postat în original de LarisaBby Vezi post
                Hei! :) nu recomand Rich Girl. Cand am renuntat la colaborare cu ei nu am mai vazut nici un ban si nu mi s-a parut ok din partea lor.
                Nu esti prima persoana care spune asta. Mai cunosc si eu fete care au patit exact acelasi lucru. Intr-adevar nu este in regula, insa depinde in ce conditii s-a incheiat colaborarea, zic si eu...

                Comentariu


                • #38
                  Eu am fost la interviu la ei. Camerele sunt cam "saracute', programul e la fel ca la toate celelalte studiouri, daca se poate si mai mult. Mie una mi-au dat dovada de neprofesionalism. Asta mi-au dovedit inca de la intrarea in sediu unde m-a intrebat o domnisoara mica de inaltime daca am treaba pe acolo si ca ea voia sa mearga pana la Mega Image. Plus ca Andreea, tipa care mi-a luat interviul era cam agitata. Acum voi puteti sa spuneti ce vreti, e alegerea voastra.

                  Comentariu


                  • #39
                    Pe mine nu m-au deranjat camerele, neaparat, insa faptul ca am fost mintita si ca afli niste chestii pe parcurs, nu mi s-a parut in regula. Macar sa-mi fi spus totul ca sa stiu la ce sa ma astept. Iar faptul ca nu am primit nici un ban, mi cam pus capac.

                    Comentariu


                    • #40
                      Mai fetelor, daca aveti nemultumiri legate de un studio, exista posibilitatea de a merge la altele mai ok ca si conditii sau ca ce vrei voi. De ce trebuie sa va impotmoliti la un studio care nu va multumit? Nu mai exista viata fara acel studio ? Aveti atatea variante.

                      Comentariu


                      • #41
                        De asta prefer sa fac de acasa. Pentru mine tot ce inseamna studiouri dee videochat din Bucuresti, nu ma mai caracterizeaza. Dar nah.. lucrul de acasa nu este pentru toata lumea, asta stiu.

                        Comentariu


                        • #42
                          Eu una as recomanda tuturor sa vina la Charm:D Eu aici lucrez de ceva timp si ma simt foarte bine. Acum gusturile nu se discuta :)) Unele poate doresc la Charm, altele la RichGirl s.a.m.d..Important este va va simtiti bine!

                          Comentariu


                          • #43
                            Postat în original de CriSStan Vezi post
                            Mie mi se pare super de cacao ca pe acest forum sunt 99% oameni din aceasta bransa, si doar 1% oameni din afara ei sau care vor sa intre in aceasta bransa.
                            Toata lumea (din bransa) se baga in seama la toata postarile si vorbeste urat despre cei din concurenta lor si evident de bine despre ei. DE CE, FRATILOR????
                            In afara de 1-2 conturi care se vede ca nu sunt false, restul sunt... FAKE!!! Ordinar!!!!
                            Din pacate, iti dam dreptate. Multe dintre conturi au ca scop denigrarea anumitor studio-uri. Ne dorim sa combatem fake news-ul in videochat, astfel ca vrem sa clarificam fiecare situatie in care studio-urile Rich sunt mentionate. Ne bucuram cand primim feedback din partea fetelor care au venit la interviu sau care au lucrat cu noi, si ne-am dori sa raspundem unor opinii de la persoane reale cu care interactionam. Stim ca opiniile pot fi diferite, chiar daca vorbim despre acelasi subiect, insa mereu am fost transparenti in ceea ce priveste activitatea noastra. Feedback-ul ne ajuta sa devenim mai buni si sa ajutam modelele sa isi atinga potentialul.

                            Postat în original de CristinaP Vezi post
                            Nu stiu ce sa spun despre acest studio Rich Girl. Cunosc doar cateva detalii auzite de la o prietena de a mea care a colaborat cu ei si nu mi-a placut. Eu una m-am orientat catre Best Studio. Am ceva timp de cand lucrez acolo si castig destul de bine. Maria, managerul studioului ma ajuta mereu si parca imi da din enegia ei. Acum fiecare face cum stie. La cate studiouri sunt in Bucuresti, cu siguranta unul este potrivit pentru fiecare. :)
                            Buna, CristinaP! Este bine sa ceri pareri, insa daca ai ocazia este recomandat sa iti faci o parere proprie atunci cand obtii toate informatiile de care ai nevoie. Ne-ar face placere sa vii la unul dintre sediile noastre, sa bem impreuna o cafea si sa iti raspundem la intrebari.


                            Postat în original de AmelieSlade Vezi post
                            Nu recomand. Prea multe batai de cap, prea multe reguli, nu ai voie sa faci nimic.
                            Ne pare rau sa auzim ca sistemul nostru de lucru nu ti s-a potrivit. Este normal sa nu fie pe placul oricarei persoane. Ce putem sa iti spunem in urma multor ani in care am lucrat cu diferite modele, este ca functioneaza. Sistemul de training conceput de noi, daca este urmat, te conduce catre incasarile mari care au facut aceasta industrie atat de atractiva. Este foarte greu sa castigi bani fara efort.

                            Postat în original de CristinaP Vezi post

                            Hei! Si eu am vrut la inceput sa ma duc la Rich Girl insa vazand parerile contra, ma mai gandesc :D Ce parere aveti despre BestStudio sau Models4Models?Daca aveti mai multe opinii despre alte studiouri, va rog sa mi le transmiteti. Ma ajuta mult! Multumesc! :*
                            Draga CristinaP, invitatia la o cafea la sediul nostru ramane valabila. Managerele noastre iti pot oferi o multime de informatii despre cum poti ajunge la incasari mari chiar si ca model incepator.


                            Postat în original de Iolannda Vezi post

                            Am auzit si eu ca sunt amenzi mari la Rich Girl. Am mai auzit multe povesti precum ca unui model i s-a facut rau, gen stat nu stiu cate ore online, iar trainerii nu au lasat-o sa plece acasa. i-au zis sa se duca sa doarma intr-o camera si apoi sa revina online. De fazele cu banii, eu una am auzit ca de vrei sa renunti, nu iti mai dau niciun ban. Acum nu stiu ce sa zic. Eu una lucrez la Charm Studio si chiar sunt multumita.
                            Povestile de acest gen nu au o baza reala, altfel ar fi fost cunoscute de foarte multe persoane. Insa reale sunt incasarile modelelor. In continuare, din echipa noastra fac parte modele cu peste 5-6 ani experienta. Si stim cu totii ca loialitatea la videochat este direct proportionala cu incasarile.

                            PS. Sfatul nostru este sa mergi sa te convingi singura! ;)


                            Postat în original de IuliaM Vezi post
                            nu stiu ce sa zic de Rich Girl. am auzit foarte mute fete nemultumite de reguli si de castiguri mici. poate gresesc eu, insaspun doar ce am auzit.
                            Buna, Iulia. ne-ar face placere sa te cunoastem si sa discutam impreuna despre sistemele noastre de training si cum poti ajunge la incasari mari. Noi avem o echipa mare de modele, iar cele care nu au incasari sunt chiar modelele care nu prea vin la ture. Este normal ca incasarile sa sufere daca modelul nu are prezenta online.


                            Postat în original de Iolannda Vezi post
                            Rich Girl era prima mea optiune inainte de a merge la M4m. Ce-i drept nu vreau sa ii critic, insa studioul nu arata ca in poze. Camerele lor sunt foarte simple.
                            Ne bucuram ca am fost prima optiune in alegerea ta si ne pare rau ca nu ai ajuns sa faci parte din echipa noastra. Dorim sa-ti transmitem ca studio-ul nostru este exact ca in poze, iar toate pozele de pe site sunt reale.

                            Comentariu

                            #2 Charm Studio - Banner

                            Adună

                            Lovense

                            Adună
                            Procesare...
                            X