Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Flirt4Free

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Flirt4Free

    Flirt4Free a luat fiinta in 1996 si este administrat de compania VS Media Inc .

    Motto-ul acestuia estew "Quality over quantity".

    Traficul oferit de Flirt4free este in mare parte adus de pe site-urile online de dating.

    Flirt4Free ofera un comision (mediu) de 30 % din veniturile generate , iar tarifele practicate sunt in jurul a $4 / minut . Platile sunt efectuate prin Payoneer, Transfer Bancar, Cec Bancar.

    Sunt foarte multe siteuri care seamana foarte mult intre ele ,insa acesta ofera posibilitati nenumarate de a castiga bani, in free chat, privat sau chiar in timpul liber prin FlirtPhone,FanClubs si alte optiuni.

    Sunt acceptate fete, baieti, gay si transexuali.


    18
    Este excelent
    77,78%
    14
    Este multumitor
    16,67%
    3
    Este bun
    61,11%
    11
    Inca sunt in dubii
    72,22%
    13
    Nu imi place
    61,11%
    11

  • #2
    "Flirt4Free is an award winning live cam site and has been an industry leader in camming since 1996. The network boasts more than 100 million unique visitors to their chatrooms each month."

    Flirt4Free
    Web address www.flirt4free.com
    Commercial? Yes
    Type of site
    Adult videochat
    Registration Optional
    Available in English
    Owner VS Media, Inc.
    Launched 1996
    Alexa rank
    negative increase 1,237 (April 2014)[1]
    Current status Online

    Sursa: Wikipedia

    Anyway, si eu tot de 1996 stiam. Asa au spus si trainerii nostri. Ce conteaza este calitatea site-ului, membrii si banutii pe care modelele ii castiga. Right? Degeaba este site cu vechime, daca modelul X nu face banuti. Pentru a avea succes in aceasta industrie (pentru ca trebuie sa recunoastem ca este o industrie uriasa, ce se dezvolta cu rapiditate), conteaza in egala masura: site-ul pe care ai cont, dar si tu, modelul.

    Comentariu


    • #3
      Intr-adevar posibilitatile de a castiga banuti pe acest site sunt foaret multe:
      * Private shows
      * Tips
      * Gifts
      * VODs
      * Flirtphone
      * Fanclub
      * Contests
      * Kiiro Sales
      * Affiliate
      * Wish list (sursa doar de cadouri)
      DIn primele 7 surse se pot castiga banuti foarte usor daca te promovezi in mod constant, dar nu abuziv, iti completezi profilul intr-un mod cat mai original si mai persoanal (nu trebuie subestiamat, multi membri citesc informatiile personale trecute acolo si aleg camera in care vor intra in funtie de ce e scris la bio), de asemenea mi se pare o idee super geniala crearea video-urilor pentru chat room: video introduction, break message, guest user commercial, in-show message, offline message, fan club videos. Foloseste mereu in show-uri cam2cam.
      Cand simti ca ceva nu mai merge cum trebuie, viziteaza setiunea FAQ, mai arunca un ochi in top 20, s-ar putea sa iti vina multe idei noi care sa te scoata din "impas".

      Tips: Longest privates are talking privates, talking privates are twice as long as those without audio!

      Comentariu


      • #4
        Flirt4Free a demonstrat ca este un site serios si bine structurat care ofera diferite optiuni pentru a face banuti.Din punctul meu de vedere,este excelent datorita traficului dar si a membrilor cu bun-simt.

        Comentariu


        • #5
          Din punctul meu de vedere ca studio sunt foarte multumit de oportunitatile pe care ti le ofera acest site de a castiga banuti dar si de seriozitatea cu care trateaza pana si cele mai mici aspecte, ne mai vorbind de faptul ca in legatura cu transferurile bancare acorda o foarte mare seriozitate totul fiind trimis la timp. Suportul care ne este oferit este intotdeauna la timp si precis, mereu amabili si incearca sa gaseasca rezolvare si la cele mai dificile probleme. Iar pentru final, Recomand acest site!Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	logo mic.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	34,8 KB 
ID:	32873

          Comentariu


          • #6
            Buna cat inseamna 1 credit pe F4F ?

            Comentariu


            • #7
              Hei! Imi place mult acest site, din punctul de vedere al comisionului. In studioul in care lucrez comisiunul este astfel:
              30%- comision la inceput de perioada
              33% -din momentul in care faci 60 h online sau 50.000 credite
              36%- din momentul in care faci 96 h online sau 200.000 credite.
              Membri chiar sunt ok, draguti, este si usor mai permisiv dar cu asta stiti cum e.. pentru tine defapt o faci, sa nu te vada toata lumea free naked. Imi place ca are varianta de a face party, group... chiar ajuta, mai ales un model incepator. Voua va place ? :2
              Zi frumi sa aveti! :2

              Comentariu


              • #8
                te vor bana daca nu scoti destui bani , pun presiune intruna ... de ce credeti ca sunt o mana de modele acolo ? dupa 5 zile un membru platitor fuge.
                Este singurul site ce baneaza modelele pentru ca nu scot destui bani. :)
                De cam 10 ani exista si e la fel ca acum 10 ani. Presiune pe cele cateva modele.

                Comentariu

                #2 Charm Studio - Banner

                Adună

                Lovense

                Adună
                Procesare...
                X