Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

XLoveCam.com

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • XLoveCam.com

    XLoveCam a luat fiinta in 2006,plata se face in euro.
    XLoveCam ofera un comision (mediu) de 50 % din veniturile generate , iar tarifele practicate sunt in jurul a $3 / minut .
    Categoriile de lucru acceptate sunt urmatoarele :fete,mature,baieti,cupluri,fetish,gay,lesbi,trans .

    Retine 10% din valoarea paymentului ca si garantie pentru cazuri de chargeback . Acesti bani ii primesti inapoi 6 luni mai tarziu (daca intre timp nu ai avut chargeback , desigur) .
    Platile sunt efectuate prin XLC Card sau transfer bancar .



    Aici introduci nickname-ul si parola de la site.



    Trebuie sa cititi neaparat regulamentul,deoarece acest site este foarte strict.Se dau amenzi si vi se poate suspenda contul.



    La Information va puteti vizualiza profilul si edita descrierea.E bine sa completati fiecare camp in parte.







    Aici va puteti vedea castigurile din orice zi sau perioada.



    Puteti sa le trimiteti membrilor mail in care sa le comunicati cand veti fi online,sau sa le multumiti pentru atentia pe care v-au acordat-o.





    Cand te loghezi pe site intri direct in Free Chat.Poti selecta Private chat.Nu uita sa dai allow atunci cand apare casuta care cere acces la camera si microfon.

  • #2
    Eu lucrez de 5 luni pe Xlove si sunt foarte multumita :) Singura problema este ca intra multi membri francezi si ma enerveaza privaturile in franceza, dau si eu pe traducere automata si merge :P

    Comentariu


    • #3
      Dupa parerea mea, XLove este unul dintre cele mai serioase site-uri. Traficul, membrii si banutii pe minut ma fac sa il pastrez in continuare. Nu am de gand sa renunt curand la site si mai cu seama pentru ca am membri fideli.

      Comentariu


      • #4
        Am primit si eu site-ul asta de curand, da in schimb vad ca merge binisor,in 2 saptamani am facut 500 euro.

        Comentariu


        • #5
          parca mi se parea ca la inceput, in urma cu cativa ani, era mult mai mult trafic. dar poate mi se pare mie, nu stiu. in orice caz, il folosesc foarte des, am membri care intra frecvent.

          Comentariu


          • #6
            Eu am inceput nu de mult sa il promovez ca si afiliat am ramas surprins cat de bine converteste simplii membrii in membrii platitori pana acum are cea mai buna rata de conversie dintre toate programele incercate de mine ! Azi chiar am terminat un site unde o sa-i promovez doar pe ei !
            Live Cams | Live Sex |

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Andrei85 Vezi post
              Am primit si eu site-ul asta de curand, in 2 saptamani am facut 500 euro.
              adevarul este ca banuti se fac.

              Comentariu


              • #8
                Eu ca sa am privat pe Xlove ma pun de acord cu membrii si ma dezbrac inaite sa sa ma ia in privat ,bine dau zoom pe fata sa nu iau vreo amenda.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Penelope Vezi post
                  Eu ca sa am privat pe Xlove ma pun de acord cu membrii si ma dezbrac inaite sa sa ma ia in privat ,bine dau zoom pe fata sa nu iau vreo amenda.
                  Mda... eu ma dezbrac in spatele camerei si sar direct in privat pentru membrii de pe xlove :">

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Penelope Vezi post
                    Eu ca sa am privat pe Xlove ma pun de acord cu membrii si ma dezbrac inaite sa sa ma ia in privat ,bine dau zoom pe fata sa nu iau vreo amenda.
                    Lucrez de 4 ani pe el, fiind sg site pe care stau! E site ul meu de suflet, n am nimic de rau de zis despre el...iar legat de Nue Hors Cam, refuzati pana se invata :)) Ar mai fi faza cu bonus pour seins, dar sunt zgarciti rau :)) sunt unii care dau si jumate de euro, bonusul ala, doar doar sa vada si ei ceva :))

                    Comentariu


                    • #11
                      Mie imi place acest site foare mult din mai multe motive:
                      Majoritatea membrilor iti spun ce vor, daca esti de acord intra imediat in privat, nu stau la povesti in free chat, eventual mai raman sa stea de vorba dupa show.
                      Este platit destul de bine, nu sunt probleme cu chargeback-uri.
                      Regulile site-ului sunt de bun simt (si intradevar trebuie citite cu atentie, eu am luat o amenda fara sa imi dau seama ca am gresit, tocmai din cauza ca nu am citit cu atentie regulamentul, m-am gandit eu ca sigur functioneaza ca si celelalte pe care lucram de mai mult timp).
                      Pe acest site sunt protejate atat modelele, cat si membrii.
                      Acest site se afla printre favoritele mele ;)

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Antonia Vezi post
                        Mie imi place acest site foare mult din mai multe motive:
                        Majoritatea membrilor iti spun ce vor, daca esti de acord intra imediat in privat, nu stau la povesti in free chat, eventual mai raman sa stea de vorba dupa show.
                        Este platit destul de bine, nu sunt probleme cu chargeback-uri.
                        Regulile site-ului sunt de bun simt (si intradevar trebuie citite cu atentie, eu am luat o amenda fara sa imi dau seama ca am gresit, tocmai din cauza ca nu am citit cu atentie regulamentul, m-am gandit eu ca sigur functioneaza ca si celelalte pe care lucram de mai mult timp).
                        Pe acest site sunt protejate atat modelele, cat si membrii.
                        Acest site se afla printre favoritele mele ;)
                        Antonia, aceeasi parere o am si eu despre Xlove :D imi place f mult, si n as renunta la el pt niciun alt site...insa imi poti spune cu ce l combini? As mai vrea sa adaug unul, tot cu plata n euro, daca se poate...ma gandeam la Francolive ;;)

                        Comentariu


                        • #13
                          Apreciez si eu foarte mult acest site, traficul nu este senzational, dar imi place ca atat site-ul cat si membrii sunt corecti. Poti avea castiguri destul de mari mai ales daca ti-ai facut niste membri fideli. Am un membru pe acest site care de cele mai multe ori vrea doar sa vorbim despre diverse lucruri cum ar fi despre ceea ce am facut sau voi face in acea zi, uneori chiar ne imaginam cum ar fi sa mergem in locuri exotice. Imi place acest membru, nu ne plictisim niciodata desi stam in pvt in jur de 2-3 ore. Nu este francez, banuiesc ca de aceea nu pune accent pe show ci pe relaxare si momente placute.

                          Comentariu


                          • #14
                            Yuhuuuu... a fost concurs pe XLove!!! Am mers din privat in privat, nici nu am mai avut timp sa ma ocup de celelalte site-uri. Si mi-a revenit si un membru mai vechi, dar bun. Cica a fost plecat din Franta, a calatorit in interes de seviciu../:).daaaa, sigur! Dar nici nu ma intereseaza daca este sau nu adevarat, important este ca a revenit si sper sa stea pentru o perioada lunga de timp. Ce ma enerveaza sunt Visiteurii, ca pe orice alt site de fapt, care intra si "cersesc", ca doar asta stiu sa faca, dar ii ignor. In rest, numai de bine despre site-ul acesta.

                            Comentariu


                            • #15
                              De cateva zile bune parca s-a inundat Xlove ,e plin de membri care sunt innebuniti dupa privaturi.Si culmea nu mai vor repede sa ne dezbracam mai stau si la taclale....Sa fi schimbat ceva in politica site-ului fondatorii?Anyway sunt happy de ce am castigat pe site in ultimile zile.

                              Comentariu

                              #2 Charm Studio - Banner

                              Adună

                              Lovense

                              Adună
                              Procesare...
                              X