Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ati auzit de acest studio?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ati auzit de acest studio?

    Bunaaaaa:x ! Cati dintre voi ati auzit de Heylux Iasi? Ce credeti despre acest studio? Aici e site-ul lor www.heylux.ro . Care este opinia voastra? :>

  • #2
    Eu am auzit :D Chiar recent, de la un prieten de-al meu a carei iubita s-a angajat acolo. Cica a mers la facultate in Iasi si s-a angajat la Heylux sa faca bani pentru chirie si cheltuieli. Nu stiu studioul personal, dar cica fata e multumita de jobul de acolo. Il intretine si pe iubitul ei (amicul meu), ceea ce oricum nu e ok :))) dar, daca are bani...Studioul arata super din ce am vazut in poze, oricum :*

    Comentariu


    • #3
      Asta nu e cam ok :))) Sa te intretina iubita, dar daca ei se inteleg asa, n-ai ce face :*

      Comentariu


      • #4
        Heeeii si eu am auzit :* Chiar imi spunea o amica daca nu vreau sa incerc sa colaborez cu acestia, cica au castigat ceva premii si sunt chiar buni :D Dar ma mai gandesc :D

        Comentariu


        • #5
          Eu n-am auzit. Dar sunt din Iasi si caut un studio de videochat bun pentru mine, am nevoie pentru septembrie cand ma voi muta in IAsi. Heylux face angajari in videochat? Ma pot angaja la ei?

          Comentariu


          • #6
            Desigur, Ariana. Mai sunt 4 locuri disponibile la Heylux, asa ca daca vrei sa te angajezi la ei, ii poti suna acum :*:*

            Comentariu

            #2 Charm Studio - Banner

            Adună

            Lovense

            Adună
            Procesare...
            X