Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

trafik chaturbate

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • trafik chaturbate

    Buna la toata lumea.Sunt model pe chaturbate de anul trecut,din iunie.Am avut trafik cat de cat ok pana la un moment dat cand abia resusesc sa am 200 useri in room.Aveti vreun sfat?Exista booster de trafik?

  • #2
    Postat în original de angelyca Vezi post
    Exista booster de trafik?
    Doamne lumea mai crede in treburi de genu ca si booster traffic? Treburile pe CB sunt simple fa ceea ce-si doreste lumea astfel incat sa se adune cat mai multi in camera si o sa ai trafic cu duiumul! Cand nu merge trebuie sa faci schimbari atat la tine ca imagine la profil si la modul de abordare a situatiei si asta e valabil pe orice site (stiu ca e greu de acceptat dar problema e doar la tine).
    Nu exista retete magice generatoare de trafic etc. Site-urile de videochat sunt unele cu cel mai consistent traffic din lume comparativ cu toate site-urile plus fiecare in parte au alte cateva milioane de site-uri care trimit trafic catre ele deci traficul nu e o problema!
    Live Cams | Live Sex |

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Chillyourheart
      Tin sa te contrazic aici . exista modalitati prin care te poti promova si astfel sa iti generezi trafic mai bun.
      1 . Traffic generat in timp asta in functie de cat se implica fiecare model prin postarea de poze si video teaser
      Pentru asta exista websiteuri affiliate in primul rand . apoi conteaza mult daca te promovezi pe retele sociale gen twitter , instagram, facebook , snapchat etc . De asemenea un site personal pentru un model ajuta. Prin simplul motiv cu cat apare nickul modelului pe google mai des cu atat mai bine. Evident asta e decizia fiecarui model daca doreste sau nu.

      In ceea ce priveste chaturbate site ul in site te promoveaza prin filmulete si poze din free.

      2. Trafic boost este o optiune de moment . pentru a avansa pe site. dar nu neaparat de trafic garantat. depinde cat de mult investesti in asta.Exista siteuri de unde poti cumpara traffic. Chiar si pe chaturbate au anunt cu asta.

      [ATTACH]259[/ATTACH]

      Personal recomand prima varianta pe o perioada de lunga durata chiar se cunoaste.
      Mersi de raspuns.

      Comentariu


      • #4
        Eu traiesc efectiv din trafic am o retea de cateva zeci de site-uri care genereaza efectiv pe zi peste 100k de UV !
        Poti sa cumperi trafic dar nu o sa faci altceva decat sa arunci bani, CB are un algoritm care stie sa recunoasca traficul real fata de cel cumparat , in general traficul pe care il cumperi jumate e generat de bots restul intra si pleaca (cine are trafic de calitate nu il vinde pe mai nimic)! Poti sa iti cresti traficul in timp prin fidelizarea clientilor si promovarea personala! Asta presupune munca si implicare dar in timp o sa aduca venit, dar modelele din RO se tem ca le vede vecinu asa ca nu se prea implica in chestia asta!

        Ca si model preocupa-te de partea ta sa fii impecabila in camera sa ai un profil bine pus la punct sa te promovezi peste tot pe retelele social pe tube-urile care iti permit sa iti faci profiluri etc. Si nu te mai preocupa de retete minune , programe ascunse care le detin doar studiourile si care genereaza pe ascuns trafic. Pana la urma singurul trafic care conteaza este acel real care chiar cheltuie bani! Si credeti-ma ca stiu absolut tot despre trafic atata timp cat asta e meseria mea! Si chiar nu are rost ca model sa te gandesti la asta ci sa te focus-ezi pe imbunatatirea performantelor personale caci doar asta o sa va aduca bani! NU EXISTA RETETE SECRETE.

        Daca nu credeti investiti in voi banii de pe o perioada si cumparati trafic pentru chat room-ul vostru si sa vedeti daca performantele voastre cresc si daca banii investiti aduc profit e simplu! Sunt cateva sute de site-uri care vand trafic: juicyads.com , plugrush, eroadvertising, trafficshop, tancenter, etology, clickaine etc!
        Live Cams | Live Sex |

        Comentariu


        • #5
          Parerea mea e ca Chaturbate e doar pentru modelele ce vor sa faca show-uri in privat pe putini bani..nu pricep de ce optati pentru site'ul asta. V-as recomanda https://bongamodels.com/?fuid=55373415 ..aveti procent garantat din castiguri cel putin 50% plus ca privaturile se platesc destul de ok. Eu zic sa incercati..nu pierdeti nimic doar castigati.

          Comentariu


          • #6
            Si unde anume vezi modele cu peste 10k membri in room..poate ca sunt eu prost documentat dar din cate stiu modelele de top cu castiguri imense sunt cele care se expun in totalitate iar procentajul acestora se ridica undeva la aprox 30%. Nu inteleg cu ce te-a deranjat postarea mea..nu am obligat pe nimeni sa acceseze site'ul sau sa se inregistreze pe el. O seara buna

            Comentariu


            • #7
              Buna seara tuturor, DA exista ''boost'' sau membrii in camera sau cum vreti sa numiti acest produs. Sunt special facute ca sa te pozitioneze pe primele pozitii de pe primele site-uri acolo unde intra toti userii cand acceseaza site-ul. De aici e foarte simplu si incepe trierea lor care , majoratatea ca si fiecare dintre noi ne rezumam la prima pagina din rezultatele cautarii. :) Pentru detalii trimite-ti mesaj

              Comentariu


              • #8
                Buna seara! Ma intereseaza programul *sunati va rog sau lasati msg+40 (737) 638 732‬

                Buna seara! Ma intereseaza programul *sunati va rog sau lasati msg+40 (737) 638 732‬

                Comentariu


                • #9
                  sunt interesata

                  Comentariu


                  • #10
                    trafic asta nu ajute cu nimic sunt anonim users care nu te ridica pe pagina

                    Comentariu


                    • #11
                      Buna

                      Postat în original de sinsstudio Vezi post
                      Buna seara tuturor, DA exista ''boost'' sau membrii in camera sau cum vreti sa numiti acest produs. Sunt special facute ca sa te pozitioneze pe primele pozitii de pe primele site-uri acolo unde intra toti userii cand acceseaza site-ul. De aici e foarte simplu si incepe trierea lor care , majoratatea ca si fiecare dintre noi ne rezumam la prima pagina din rezultatele cautarii. :) Pentru detalii trimite-ti mesaj
                      Ma poti ajuta si pe mine sa ma promovez??

                      Comentariu


                      • #12
                        Da, scuze intarzierea raspunsului si pentru a putea fi mai specificat in softul pe care il detinem , acesta introduce 300-1000 de useri de care ai nevoie sa ajungi in primele pozitii din categorii, de aici o sa intre si userii reali. Totul se intampla treptat(15-20 min). Inchirierea softului de la noi este 10$(in functie de numarul de ore se aplica si un discount). Se poate testa . Pentru orice alta intrebare mesaj in privat

                        Comentariu


                        • #13
                          eulucrez pe adultwork am mers cit a mers acuma e foarte slab ..credeti ca prin sloturile pentru pozitionarea camerei va merge mai bine ?

                          Comentariu


                          • #14
                            Salut cum pot sa primes softly?

                            Comentariu


                            • #15
                              spunemi te rog in momentul in care folosesti programul userii intra in cateva minute si iti si raman cate ore stai logata? daca lucrez 7 8 ore pe zi chiar raman userii aia in camera?stii cumva?

                              Comentariu

                              #2 Charm Studio - Banner

                              Adună

                              Lovense

                              Adună
                              Procesare...
                              X