Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Te pot ajuta sa castigi $$ pe OnlyFans fara sa faci nimic

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Te pot ajuta sa castigi $$ pe OnlyFans fara sa faci nimic

    Buna fetelor,

    EDIT: anuntul nu mai e valabil
    Ultima editare de bbg; 31.dec.2022, 10:37.

  • #2
    De unde sunteti?

    Comentariu


    • #3
      Bucuresti. Dar nu prea conteaza, putem tine legatura si prin whatsapp :) (nu scriu numarul de telefon aici, dar il schimbam prin mail, pentru cine chiar este interesata)

      Pe OnlyFans este FOARTE greu de facut bani ca incepatoare fara retele sociale si fara experienta. Si foarte USOR de facut bani daca ai retele sociale de sute de mii de urmaritori si stii ce trebuie facut :)

      Comentariu


      • #4
        Am si eu cateva curiozitati . Daca tot sunteti "experti" si aveti toate uneltele necesare unui cont de succes, de ce nu faceti voi? Contentul cu partener e oricum in topul preferintelor iar voi sunteti sot si sotie asadar? Sau nu castigati indeajuns voi 2 si vreti sa va suplimentati veniturile? Apropo, fata de mai sus a intrebat de unde sunteti si chiar nu vad de ce dupa ce ati dat un raspuns care dupa parerea mea este cel putin suspect pentru ca CONTEAZA de unde sunteti ca potentialele modele sa se intalneasca cu voi personal, adica serios cine in ziua de azi mai are incredere sa trimita poze cu buletin si nuduri unui numar de whatsapp,dar ma rog asta e doar parerea mea, chiar nu vad de ce a trebuit sa continuati cu "pe onlyfans este foarte greu de facut bani bla bla bla"? Ce legatura avea de unde sunteti cu asta, ca doar nu asta v a intrebat :)))) PS: toata lumea are un cont de social media, toata lumea activeaza undeva pe internet si cred eu ca toata lumea e capabila sa foloseasca un twitter, un tiktok, un instagram si poate invata foarte usor sa foloseasca si reddit asa ca de ce sa fie foarte greu?! Stiti ca sunt fete asumate cu nume si prenume pe onlyfans care fac bani cu carul si nu mai colaboreaza cu nimeni, corect? De ce trebuie sa inducem ideea ca e foarte greu sa faci banii respectivi singure? Asta ma deranjeaza maxim. Romanul cum gaseste o varianta mai usoara de facut bani pe spatele altora cum si o incearca si el. Daca erati studio de chat intelegeam, pentru ca ai nevoie de o investitie considerabila acolo, dar pt un site gandit ca un social media unde oricine poate sa si faca cont si poate sa faca bani vanzand orice fel de content doar avand cateva site uri de social media prin care sa si l promoveze mi se pare absurd sa imparti banii.

        Comentariu


        • #5
          Mii si mii de $ ce inseamna?Milioane de mii sau?Ca expert in ceva,exprimarea este destul de falsa,ca sa nu zic mincinoasa.Eu daca as face mii si mii nu as avea nevoie de procentul altora,ca totusi sunt cateva mii si mii.

          Comentariu


          • #6
            EDIT: anuntul nu mai e valabil
            Ultima editare de bbg; 31.dec.2022, 10:38.

            Comentariu


            • #7
              EDIT: anuntul nu mai e valabil
              Ultima editare de bbg; 31.dec.2022, 10:38.

              Comentariu


              • #8
                Da mi pm!
                Ti-am mai trimisnun mesaj dar nu ai raspuns…

                Comentariu


                • #9
                  Anuntul nu mai e valabil. 99.9% din fetele de aici nu sunt serioase. E imposibil de gasit cineva care sa stie cea inseamna disciplina in munca. Toate vreti rezultate in 2 minute, si voi sa nu faceti absolut nimic :)) hahah

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de bbg Vezi post
                    Anuntul nu mai e valabil. 99.9% din fetele de aici nu sunt serioase. E imposibil de gasit cineva care sa stie cea inseamna disciplina in munca. Toate vreti rezultate in 2 minute, si voi sa nu faceti absolut nimic :)) hahah
                    Da mi mesaj mersi

                    Comentariu

                    #2 Charm Studio - Banner

                    Adună

                    Lovense

                    Adună
                    Procesare...
                    X