Glorya Agency

#2 Charm Studio - Banner

Adună
Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Te pot ajuta sa castigi $$ pe OnlyFans fara sa faci nimic

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Te pot ajuta sa castigi $$ pe OnlyFans fara sa faci nimic

Buna fetelor,

Eu cu sotul meu suntem experti in 0nlyFans, ne ocupam cu asta de peste 3 ani.

De ce ai nevoie ca sa poti castiga multi $ ?

1) Sa ai cunostiintele si experienta necesara (sa stii cum sa te promovezi, cum sa ai mereu fani noi, cum sa vinzi content etc)

2) Sa ai social medias cu foarte multe vizualizari zi de zi

3) Sa cunosti alti creatori de top ca sa te promoveze pe paginile lor

Noi avem toate aceste puncte. Castigam mii si mii de $ de pe OnlyFans (avem si PFA - cadru legal la stat). Fara a stii ce sa faceti si fara retele sociale, nu aveti cum sa aduceti fani pe OnlyFans

Cine doreste sa castige bani usor ne poate contacta. Trebuie doar sa faceti poze/videoclipuri iar de restul ne ocupam noi (avand retele sociale de sute de mii de urmaritori, va vor veni fani foarte usor)

Castigurile le impartim 50/50. Toata munca o facem noi, voi trebuie doar sa veniti cu pozele

email: fitman_dan@yahoo.com

De unde sunteti?

Comentariu

Bucuresti. Dar nu prea conteaza, putem tine legatura si prin whatsapp :) (nu scriu numarul de telefon aici, dar il schimbam prin mail, pentru cine chiar este interesata)

Pe OnlyFans este FOARTE greu de facut bani ca incepatoare fara retele sociale si fara experienta. Si foarte USOR de facut bani daca ai retele sociale de sute de mii de urmaritori si stii ce trebuie facut :)

Comentariu

Am si eu cateva curiozitati . Daca tot sunteti "experti" si aveti toate uneltele necesare unui cont de succes, de ce nu faceti voi? Contentul cu partener e oricum in topul preferintelor iar voi sunteti sot si sotie asadar? Sau nu castigati indeajuns voi 2 si vreti sa va suplimentati veniturile? Apropo, fata de mai sus a intrebat de unde sunteti si chiar nu vad de ce dupa ce ati dat un raspuns care dupa parerea mea este cel putin suspect pentru ca CONTEAZA de unde sunteti ca potentialele modele sa se intalneasca cu voi personal, adica serios cine in ziua de azi mai are incredere sa trimita poze cu buletin si nuduri unui numar de whatsapp,dar ma rog asta e doar parerea mea, chiar nu vad de ce a trebuit sa continuati cu "pe onlyfans este foarte greu de facut bani bla bla bla"? Ce legatura avea de unde sunteti cu asta, ca doar nu asta v a intrebat :)))) PS: toata lumea are un cont de social media, toata lumea activeaza undeva pe internet si cred eu ca toata lumea e capabila sa foloseasca un twitter, un tiktok, un instagram si poate invata foarte usor sa foloseasca si reddit asa ca de ce sa fie foarte greu?! Stiti ca sunt fete asumate cu nume si prenume pe onlyfans care fac bani cu carul si nu mai colaboreaza cu nimeni, corect? De ce trebuie sa inducem ideea ca e foarte greu sa faci banii respectivi singure? Asta ma deranjeaza maxim. Romanul cum gaseste o varianta mai usoara de facut bani pe spatele altora cum si o incearca si el. Daca erati studio de chat intelegeam, pentru ca ai nevoie de o investitie considerabila acolo, dar pt un site gandit ca un social media unde oricine poate sa si faca cont si poate sa faca bani vanzand orice fel de content doar avand cateva site uri de social media prin care sa si l promoveze mi se pare absurd sa imparti banii.

Comentariu

Mii si mii de $ ce inseamna?Milioane de mii sau?Ca expert in ceva,exprimarea este destul de falsa,ca sa nu zic mincinoasa.Eu daca as face mii si mii nu as avea nevoie de procentul altora,ca totusi sunt cateva mii si mii.

Comentariu

MiaJohns,

Bineinteles ca facem si noi OnlyFans. Niciunul dintre noi nu posteaza absolut nimic nud (din preferinte personale), si totusi castigam in jur de 10 000 $ / luna

I-am raspuns fetei ca suntem din Bucuresti. Ne putem intalni fara nicio problema cu cine este serioasa si vrea sa colaboram. Ce este rau in a spune ca este greu de facut bani pe OnlyFans ? Asta este adevarul ! Toate fetele au impresia ca este suficient doar sa deschizi un cont acolo, si gata curg banii :)) Fara retele sociale de zeci de mii de urmaritori (care se fac la fel, foarte greu), nu este absolut deloc usor de castigat bani pe OnlyFans deoarece site-ul in sine nu promoveaza mai deloc conturile mici.

Si de ce intelegi ca vrem sa "facem bani pe spatele altora" ? Tocmai, ca tu ai mentalitate de "roman" :) Eu ofer un serviciu: experienta mea, munca mea, timpul meu, si, cel mai important, retelele de socializare de zeci / sute de mii de urmaritori, promovare pe conturile celorlalte creatore de top de pe OnlyFans etc Vreti sa facem asta gratis? :)) E normal sa luam un procent. Cine vrea sa lucram impreuna, nu are de facut decat poze si video-uri, si asta e tot.

Cine vrea sa se convinga ca intr-adevar este FOARTE greu de facut bani pe OnlyFans fara a avea retele sociale mari in prealabil, este invitatul nostru sa isi deschisa cont acolo si sa "astepte" sa castige bani :) (evident ca asteptatul fara munca nu o sa le aduca niciun ban)

Lora33, cum am spus, noi facem aprox 10 000$ / luna, fara sa postam nimic nud/sex etc. Mereu vrei mai mult, e mentalitatea oricarui om ambitios. Daca noi facem 10 000 fara nimic sexual, oare cat o face o fata care e dispusa sa arate tot ? Nu putem garanta nimic, dar e destul de evident. Vrem sa monetizam si mai mult experienta noastra, si retelele sociale, ce le avem. Este un schimb util pentru ambele parti

Cine este interesata, ne poate contacta in private, aratam dovezi, ne intalnim etc. Cerem doar seriozitate...

Comentariu

Ce am nevoie de la cine este interesata sa colaboram:

- poze / video-uri cu voi
              - acces la contul vostru de OnlyFans

In rest, ma ocup eu de promovare pe toate retele de socializare (in afara de TikTok, unde este mult mai simplu si eficient sa incarcati voi video-urile), incat sa va vina fani noi

Practic, trebuie doar sa faceti poze si filmulete, si asta e tot, eu va trimit mereu 50% din castiguri :)

Comentariu

Lovense

Adună
              Procesare...
              X