Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studio6 Iasi angajeaza modele

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Studio6 Iasi angajeaza modele

Studio6 incantat de cunostinta! Am vazut ca a postat un model din cadrul studio-ului nostru pe acest forum si ne-a recomandat, o sa va lamurim cu cateva aspecte legate de studio-ul nostru:
    - intr-adevar suntem un studio nou care a fost infiintat de un model/admin cu o experienta de peste 7 ani in acest domeniu;
    - in urma multor intruniri amicale (cu prietene din acest domeniu) am aflat ca mai nou peste tot prin Iasi se practica aceste penalizari exagerate, unele fiind chiar neintemeiate (a intarziat 20 min la munca, intre 10 - 20$ penalizare);
    - multe studio-uri promit bonusuri peste bonusuri daca te angajezi la ei (90% din cazuri sunt doar vorbe goale sau o capcana contractuala prin care lucrezi la ei pana isi recapata suma oferita);
    - modelele au inceput sa fie privite ca niste masinarii care sa produca bani non-stop daca se poate si nu ca niste fiinte umane care au emotii si nevoie de sprijin moral in anumite etape ale vietii;
    - orice persoana are problemele sale fie ca sunt legate de sanatate, familie, stari emotionale etc, trebuie sa existe comunicare si intelegere, in nici un caz penalizari si ture extra
    Beneficiile modelelor in cadrum studio-ului nostru sunt urmatoarele:
    - transport gratuit (daca intarziati este vina noastra in nici un caz a voastra)
    - contract de munca, totul este legal
    - nu exista penalizari, chiar daca va vine greu sa credeti, scopul nostru este de a va sprijini pe voi si de a ajunge impreuna sa fim o echipa de succes
    - sedinta foto profesionala
    - plata bilunara
    - cel mai bun comision din Iasi la momentul actual
    - echipa tanara si dinamica
    - echipament de ultima generatie (cele mai bune pc-uri din Iasi)
    - zona de relaxare plus terapie cu animale de companie (spatiu adiacent cladirii)
    - parteneriate cu clinici specializate de intretinere si consultanta pentru interventii chirurgicale estetice
    - rate direct la dezvoltatori imobiliari
    - rate direct la dealeri auto
    Pentru orice alte informatii suntem la dispozitia dvs.
    Ne puteti contacta la numarul de telefon 0765507133

Buna ziua! Eu am mai lucrat in domeniu atat de la studio dar am incercat o perioada si de acasa. Pot sa spun ca am un pic de experienta si intr-adevar colaborarea de acasa nu se compara cu cea de la studio. De obicei si din cate stiu eu, studiourile de videochat din Iasi se diferentiaza intre ele ... la modul unul nu are transport si are celalalt, sau unul are make-up doar pentru o tura si tot asa. Aici pare ca le include pe toate cumva. As fi curioasa sa stiu cu ce site-uri colaborati? Va multumesc!

Comentariu

Lovense

Adună
    Procesare...
    X