Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Help lush 2, probabil scurt circuit?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Help lush 2, probabil scurt circuit?

    Hei! Sunt noua aici, atat pe forum cat si in domeniul videochat si nu am vrut sa deschid alt topic, . Am lush 2, cumparat acum o luna din sex shop si folosit aproximativ 3 saptamani. Dupa cum am zis, sunt noua si nu m-am mai confruntat cu problemele lushului pana acum, cert este ca ieri l-am folosit, totul a fost ok iar azi l-am bagat la incarcat si nu incarca, apoi am scos mufa din el si era neagra, de atunci nu il mai pot incarca iar pe cutia lushului scrie made in china. Rog orice fata care a aschizitionat aceasta jucarie, in special cumparata de pe site ul lor lovense.com sa imi spuna daca pe cute scrie la fel ca pe a mea ‘made in china’ si daca cineva a mai avut aceasta problema pentru ca nu mi se pare normal sa ma confrunt cu asa ceva dupa 3 saptamani de utilizare, tin sa precizez ca nu mai am bonul ca sa il pot duce inapoi.M-am mai consultat cu cineva care mi-a spus ca e posibil sa fie fake :(. Astept un raspuns, multumesc anticipat!

  • #2
    Buna! Daca mai ai bonul, merci cu el inapoi, ar trebui sa ti-l schimbe. Si mie mi s-au defectat dupa cateva luni de utilizare pana la un an, dar m-am invatat minte si pana acum am trimis vreo 2 in garantie in ultimii 2 ani si mi-au fost inlocuite cu altele noi.

    Comentariu


    • #3
      Dupa cum am precizat in postare, nu mai am bonul fiscal. Multumesc pentru raspuns!
      Rog persoanele care au produsul cumparat de pe lovense.com sa imi spuna daca scrie in ce tara este facut. Multumesc!

      Comentariu


      • #4
        Cumpara de acum de pe lovense.com. In caz de probleme, le dovedesti cu poze sau video si iti trimit altul la schimb fara nicio ezitare. Eu am schimbat multe lush si domi pe garantie pana acum.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Ammelia Vezi post
          Hei! Sunt noua aici, atat pe forum cat si in domeniul videochat si nu am vrut sa deschid alt topic, . Am lush 2, cumparat acum o luna din sex shop si folosit aproximativ 3 saptamani. Dupa cum am zis, sunt noua si nu m-am mai confruntat cu problemele lushului pana acum, cert este ca ieri l-am folosit, totul a fost ok iar azi l-am bagat la incarcat si nu incarca, apoi am scos mufa din el si era neagra, de atunci nu il mai pot incarca iar pe cutia lushului scrie made in china. Rog orice fata care a aschizitionat aceasta jucarie, in special cumparata de pe site ul lor lovense.com sa imi spuna daca pe cute scrie la fel ca pe a mea ‘made in china’ si daca cineva a mai avut aceasta problema pentru ca nu mi se pare normal sa ma confrunt cu asa ceva dupa 3 saptamani de utilizare, tin sa precizez ca nu mai am bonul ca sa il pot duce inapoi.M-am mai consultat cu cineva care mi-a spus ca e posibil sa fie fake :(. Astept un raspuns, multumesc anticipat!
          Eu zic sa nu te pripesti sa cumperi altul, posibil ca incarcatorul sa fie ars. Poti sa explici mai exact unde scrie “made in China” pentru ca eu la mine nu gasesc desi este cumparat tot dupa Lovense.com

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Ammelia Vezi post
            Hei! Sunt noua aici, atat pe forum cat si in domeniul videochat si nu am vrut sa deschid alt topic, . Am lush 2, cumparat acum o luna din sex shop si folosit aproximativ 3 saptamani. Dupa cum am zis, sunt noua si nu m-am mai confruntat cu problemele lushului pana acum, cert este ca ieri l-am folosit, totul a fost ok iar azi l-am bagat la incarcat si nu incarca, apoi am scos mufa din el si era neagra, de atunci nu il mai pot incarca iar pe cutia lushului scrie made in china. Rog orice fata care a aschizitionat aceasta jucarie, in special cumparata de pe site ul lor lovense.com sa imi spuna daca pe cute scrie la fel ca pe a mea ‘made in china’ si daca cineva a mai avut aceasta problema pentru ca nu mi se pare normal sa ma confrunt cu asa ceva dupa 3 saptamani de utilizare, tin sa precizez ca nu mai am bonul ca sa il pot duce inapoi.M-am mai consultat cu cineva care mi-a spus ca e posibil sa fie fake :(. Astept un raspuns, multumesc anticipat!
            datele de facturare le gasesti pe email cat si garantia

            Comentariu

            #2 Charm Studio - Banner

            Adună

            Lovense

            Adună
            Procesare...
            X