Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lovense Adaptor( USB stick) nu este recunoscut de PC!!

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lovense Adaptor( USB stick) nu este recunoscut de PC!!

    Fetelor, sunt disperata pt ca de circa 1-2 zile nu se conecteaza toy-ul pe PC... nici cum.. am
    incercat si resetarea Windows si reinstalare program l lovense pe pc din nou, dar fara rezultate.. toy-ul merge ca se poate conecta si folosi pe mobil, pe PC insa deloc.. Am
    un Windows 10 Pro cu licenta digitala, asa l-am cumparat ... idei? sfaturi? o fi Windows-ul de vina sau stick-ul USB si cum as putea rezolva problema pt ca nici
    idei nu mai am .., am incercat aproape tot.. cei de pe site-uri s-au uitat si ei, dar nu au gasit solutia, cica cei de la xlove a zis sa gasesc pe cineva sa imi reinstaleze driver-ul de la stick.. si cum se face asta? cum gasesc acel driver?? stie cineva cum se numeste si cum ar trebui sa apara in lista de USB-uri pe PC?? Poate cineva sa ma ajute sau sa imi dea o idee constructiva?? Astept raspunsurile voastre.. Intre timp am trimis e-mail si la cei de la Lovense .. sa vad acum ce vor raspunde..
    merci si sper sa ma ajutati cu un sfat bun. O zi buna tuturor!

  • #2
    si-a revenit si merge acum., daca o sa mai fie probleme, o sa revin cu un post.

    Comentariu

    #2 Charm Studio - Banner

    Adună

    Lovense

    Adună
    Procesare...
    X