Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ajutor pentru multi obs

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sara.delicious
    replied
    Nu pot sa il deschid de 2 sau 3 ori ce trebuie sa fac stari etc help please

Leave a comment:

• Chillyourheart
    replied
    Cu placere . dar nu face confuzie , OBS nu este splitter. ci un soft pentru a avea o rezolutie mai mare pe site ul pe care lucrezi.

Leave a comment:

• alexa90
    replied
    Originally posted by Chillyourheart View Post
    Daca te intereseaza sa folosesti OBS pe mai multe siteuri in acelasi timp nu e nimic complicat doar il deschizi inca o data dar sa stii ca depinde foarte mult de cat de bun e pc tau sa iti suporte toate siteurile pe care vrei sa stai pentru ca OBS consuma destul de multe resurse . Poti sa imi scrii pe privat si te ajut eu cu setarile. bafta
    ezolvat si cu multi obs dar si obs-sul folosit ca si spliter. orcum ms ca ai sarit cu un ajutor.

Leave a comment:

• Chillyourheart
    replied
    Daca te intereseaza sa folosesti OBS pe mai multe siteuri in acelasi timp nu e nimic complicat doar il deschizi inca o data dar sa stii ca depinde foarte mult de cat de bun e pc tau sa iti suporte toate siteurile pe care vrei sa stai pentru ca OBS consuma destul de multe resurse . Poti sa imi scrii pe privat si te ajut eu cu setarile. bafta

Leave a comment:

• alexa90
    started a topic Ajutor pentru multi obs

Ajutor pentru multi obs

Dupa cum stim multe dintre situri folosesc OBS .
    Problema este cum putem folosi acel multi OBS,
    Tutoriale nu prea sunt despre situri doar pentru platformele youtube,facebook etc.
    Acel Restream.io daca platim putem face ceva custom sa adaugam situri , chaturbate, mfc etc?

Lovense

Collapse
Working...
X