Announcement

Collapse
No announcement yet.

conectare lovense lush 2 la site-uri

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• conectare lovense lush 2 la site-uri

Mi-am luat recent lovense lush 2 si nu am nicio idee cum sa il conectez la site-uri !! Eu sunt pe cams.com , streamate.com si imlive.com . Cum conectez jucaria pentru toate cele 3 site-uri?
    Am vazut ceva pe net .. dar nu ma lamureste deloc .. am downloadat Lovense Connect - am conectat toy-ul la el , bazaie , deci functioneaza . Am downloadat si Lovense browser , m-am logat pe site-uri de pe Lovense browser ... ei .. si de aici ?? :( Nu am gasit nicio informatie care sa ma lamureasca .. Mai foloseste cineva aceste 3 site-uri si are jucaria conectata la toate cele 3 site-uri ?
    Multumesc

e destul de simplu . in lovense browser trebuie sa te loghezi in extensia de lovense cu datele contul tau din lovense connect si apoi iti faci setarile pe siteurile care te intereseaza , nivele tipsuri etc

Comment

Originally posted by Anonim1111 View Post
      Mi-am luat recent lovense lush 2 si nu am nicio idee cum sa il conectez la site-uri !! Eu sunt pe cams.com , streamate.com si imlive.com . Cum conectez jucaria pentru toate cele 3 site-uri?
      Am vazut ceva pe net .. dar nu ma lamureste deloc .. am downloadat Lovense Connect - am conectat toy-ul la el , bazaie , deci functioneaza . Am downloadat si Lovense browser , m-am logat pe site-uri de pe Lovense browser ... ei .. si de aici ?? :( Nu am gasit nicio informatie care sa ma lamureasca .. Mai foloseste cineva aceste 3 site-uri si are jucaria conectata la toate cele 3 site-uri ?
      Multumesc
      Buna,

Pe Streamate inca nu avem integrate jucariile de la Lovense. In momentul in care vor fi integrati, va exista un ghid cu explicatii legat de imperecherea jucariei pe site.

Toate cele bune,
      Catalina

Comment

Lovense

Collapse
      Working...
      X