Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Frozen cam

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Frozen cam

Buna, tuturor, v-as fi recunoascatoare daca m-ati putea ajuta cu o indrumare sau solutie in ceea ce priveste problema mea, folosesc Opera, ca si broswer pentru chaturbate, dar, incepand din seara asta dupa ce deschid site-ul, undeva dupa 3 4 minute, camera se blocheaza si asa ramane pana la urmatorul refresh, ceva opinii, mfc-ul il tin deschis pe mozilla si nu am intampinat nicio eroare sau sa imi ramana camera blocata, si observ ca chaturbate-ul merge pe mozilla, fara probleme, darrrrr, un ajutor prin care sa pot remedia problema asta, sa ma pot folosi si de celalalt browser!Multumesccc!

chaturbate e facut sa lucreze pe chrome , la fel si pe celelalte siteuri cel mai recomandat e chrome . nu inteleg de ce folosesti browsere diferite nu are nici un sens . cel mai probabil de la flash player ti se blocheaza.

folosesti obs ? sau lovense lush ? daca nu ai observat si lovense browser e facut tot pe baza google chrome si toate extensiile pe care le utilizeaza.

Comentariu

Pana acum ceva timp, am avut un tehnic, la recomandarea lui am tinut 2 browsere diferite, obisnuiam sa lucrez pe chrome, insa, repet, cu sfatul lui, am ramas pe opera si pe mozilla, nu folosesc obs, am visit-x, care imi este super comod si m-am si obisnuit cu el, am cumparat si verysoft cu licenta, nu l-am agreat absolut deloc, nu imi place, in seara asta intampin aceeasi problema, cred si eu ca este flash player ul, pentru ca dupa update-ul de ieri, toate merg aiurea, mercic de raspuns, daca ai tu vreo solutie...sunt deschisa !Merci!

Comentariu

Si pe chrome intampinam probleme, mi se blocheaza camera, de aceea am mers pe opera si mozilla, dar, in momentul acesta, daca deschid chaturbate ul pe chrome, la fel, 3 minute e totul in regula, dupa care ....mi se blocheaza imaginea!

Comentariu

nu stiu de ce nu agreezi tu verysoft , e mult mai ok decat visit x . poti seta mai multe rezolutii si ai control si la fps sa fie constant. in chrome flash player e incorporat nu ar trebui sa ai problema asta ,cel mai probabil de la visit x ti se blocheaza, si fara obs pe chaturbate sa stii ca apari printre ultimele modele pe site .

daca vrei iti fac eu setarile da-mi un pm

Comentariu

Lovense

Adună
          Procesare...
          X