Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cu spliter si tot nu ma vad pe mai multe site uri,ma poate ajuta cineva pls ?

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Cu spliter si tot nu ma vad pe mai multe site uri,ma poate ajuta cineva pls ?

Buna,am o problema ,nu stiu exact ce se intampla,deci :am instalat win 10 acum 2 sapt,iar azi am vrut sa intru online pe imlive,bonga si mfc ,am Logitech c920 hd pro si folosesc verysoft ,am incercat sa intru si de pe google chrome si internet explorer si Microsoft edge , ma pot vede doar pe unul din ele,pe care il deschid primul ,dupa asta nu imi mai detecteaza camera pe celelalte,indiferent de pe ce browser intru ,nici pe mfc aplicatie ,nu mai stiu unde sa ma uit si nu inteleg de ce ,am instalat si splitcam ,am zis sa incerc cu alt program,dar tot la fel e.Va rog un sfat o idee ,ceva ,ca nu mai stiu unde sa ma uit .Multumesc

e simplu , nu trebuie sa ai browsere diferie , foloseste doar chrome pentru toate 3 siteurile ,deschide verysoft . apoi trebuie setat in flash ca sursa de la camera sa fie verysoft sa nu ia direct camera. de asta iti merge doar pe primul pentru ca apoi pe celelalte o vede ca o folosesti deja in alta parte , rolul splitului e de a folosii aceeasi camera in mai multe locuri. pe mfc iti recomand totusi daca vrei sa ai imagine HD sa folosesti si external encoder OBS .

poti sa imi dai mesaj privat si te ajut eu.

Comentariu

Lovense

Adună
    Procesare...
    X