Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum pot sa folosesc obs pe CB si sa intru si pe MFC ?

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Cum pot sa folosesc obs pe CB si sa intru si pe MFC ?

Cum pot sa folosesc obs pe CB si sa intru si pe MFC , am incercat cu visit x splitter si cand intru pe obs nu mai imi apare camera pe mfc

Postat în original de adelle. Vezi post
    Cum pot sa folosesc obs pe CB si sa intru si pe MFC , am incercat cu visit x splitter si cand intru pe obs nu mai imi apare camera pe mfc
    buna
    uite la video asta si daca ceva nu e clar intreaba si va respond

https://www.youtube.com/watch?v=62I0nLNNSFI&t=114s

succes
    We only have what we Give

Comentariu

Postat în original de arabu1988 Vezi post
      buna
      uite la video asta si daca ceva nu e clar intreaba si va respond

https://www.youtube.com/watch?v=62I0nLNNSFI&t=114s

succes
      Buna. Aceiasi problema o am si eu. In filmulet-ul pus de tine nu explica cum sa pui si un al cod dupa alt site,decat dupa cb. Nu imi explic unde pun si al doilea cod generat de mfc 😐

Comentariu

Postat în original de July Vezi post
        Buna. Aceiasi problema o am si eu. In filmulet-ul pus de tine nu explica cum sa pui si un al cod dupa alt site,decat dupa cb. Nu imi explic unde pun si al doilea cod generat de mfc 😐
        buna nu poti sa fac streaming pe 2 situr in acelasi timp pe obs

Comentariu

Postat în original de arabu1988 Vezi post
          buna nu poti sa fac streaming pe 2 situr in acelasi timp pe obs
          Ok,si cum procedez in felul asta?
          Pun camera pe manycam,manycam-ul pe obs ca sa il pot folosi pe cb,iar pe mfc folosesc many cam-ul?
          Intreb deoarece am vazut caci si mfc-ul are optiune pt obs,si as fi vrut sa folosesc si acolo.Sau sunt doua obs-uri diferite,ca nu mai inteleg nimic? :-S

Comentariu

Postat în original de July Vezi post
            Ok,si cum procedez in felul asta?
            Pun camera pe manycam,manycam-ul pe obs ca sa il pot folosi pe cb,iar pe mfc folosesc many cam-ul?
            Intreb deoarece am vazut caci si mfc-ul are optiune pt obs,si as fi vrut sa folosesc si acolo.Sau sunt doua obs-uri diferite,ca nu mai inteleg nimic? :-S
            nu obs e unu singur si nu poti sa disches sau sa fac streaming pe 2 obsu-r decat prin splitter ca manycam pe site manycam si pe obs manycam

Comentariu

click dreapta pe obs-> properties. la casuta target, dupa ghilimele, apesi tasta space(spatiu) -multi. link mai jos:
              https://www.youtube.com/watch?v=wd5VMok32S:

Comentariu

buna, poti transmite pe doua obs uri diferite dar trebuie sa faci setarile manual, adica trebuie sa sa bagi tu streamkey ul si url ul. la source ramane la fel, nu se face nici o schimbare. sper sa ti fie de ajutor

Comentariu

Lovense

Adună
                Procesare...
                X