Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Internet

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Internet

    Bună ziua! De ceva timp am tot dat vina pe laptop însă este de vina doar internetul de la UPC, deoarece membrii nu ma vad. Întra și ies aproximativ toți... Am internet UPC business 500.. Upload 25. Nu mai instala de la alta firma deoarece nu exista infrastructura. Un mic sfat as dori.. Am sunat la ei și îmi pot muta internetul prin fibra optica ce nu ar scădea sub 50 upload.. Banda garantata.. Poate ajunge și la 1000 (ceea ce nu cred) Acum am connect box.. As plăti 330 lei la acesta prin fibra optica.. S ar merita?

  • #2
    Buna.Si eu patesc la fel,nici nu stiu ce sa mai cred.Ba internetul,ba site-ul e de vina,habar n am.Eu am telekom si e groaznic,se deconecteaza wireless-ul toata ziua,ba n am upload cum trebuie...eu ma gandeam sa ma mut la upc,fiind singura solutie ramasa,dar am auzit pareri pro si contra.Cred ca mai degraba gasesti raspuns pe facebook,mai se vaita lumea prin comentarii:)))

    Comentariu


    • #3
      Mâine cred că vor veni să îl instaleze..te anunț aici cum o să meargă . Sper ca acesta sa fie bun ..mai ales că este diferența de bani .

      Comentariu


      • #4
        Pareri pro si contra despre RDS? Daca aveti alte sugestii va rog nu ezitati!!! Multumesc

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Eryse Vezi post
          Pareri pro si contra despre RDS? Daca aveti alte sugestii va rog nu ezitati!!! Multumesc
          Eu am De la RDS si nu am avut sau sa am probleme de conecsiune prin fibra si platesc undeva la 100 de lei tv net si un abonament la cartela.

          Comentariu

          #2 Charm Studio - Banner

          Adună

          Lovense

          Adună
          Procesare...
          X