Studio Models4models Bucuresti

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cum se poate face cont pe Chaturbate

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

payout information

Buna am o problema la introducerea datelor pentru payout pe chaturbate, am ales wire transfer am completat tot, am adaugat si foto cu buletinul si cand dau submit payment information imi spune
    Uploaded File Too Large. ce pot sa fac?

Comment

Originally posted by Queenie View Post
      Buna am o problema la introducerea datelor pentru payout pe chaturbate, am ales wire transfer am completat tot, am adaugat si foto cu buletinul si cand dau submit payment information imi spune
      Uploaded File Too Large. ce pot sa fac?
      Buna Queenie.
      Uploaded File Too Large inseamna (Fișierul încărcat prea mare).
      Pentru a rezolva aceasta problema va trebui incarcata o imagine cu o dimensiune mai mica. Pentru a face acest lucru va trebui micsorata dimensiunea cu ajutorul unui program folosit la editarea imaginilor unde se poate modifica rezolutia.
      Deasemenea rezolutia mai poate fi modificata din setarile camerei foto, a telefonului mobil. Dupa setarea unei rezolutii mai mici, va trebui realizate alte imagini care vor avea o dimensiune mai mica.
      Succes!
      Inregistrare Model Bongacams

Comment

Chaturbate a introdus versiunea mobila a site-ului. Modelele pot accesa site-ul Chaturbate de pe telefonul mobil. Deasemenea pot difuza online accesand butonul Broadcast care se afla in meniul principal.

Succes!

Comment

Buna Emily. Am facut cont si pe chaturbate si pe paxum. Acum pana imi vine cardul pot face videochat si banii sa mi se stranga in cont iar cand primesc cardul sa.i pot retrage?

Comment

Comandati card la monese,ajunge in 5 zile il atasezi la contul paxum si gata

Comment

Dar Paxum nu mi da card? Sau e vreo sectiune in site in care trebuie sa solicit?

Comment

Gata am comandat card. Intrebarea mea este: pana vine cardul pot incepe sa lucrez si sa se stranga bani in cont iar ulterior, cand vine cardul, sa pot retrage banii?

Comment

Buna Lollypop. Da, poti lucra intre timp ce vine cardul. Banii se vor strange in cont iar cand soseste cardul ii poti retrage. Deasemenea ii poti retrage si mai devreme, daca adaugi un cont bancar in contul Paxum.

Important este contul de Paxum si cel de Chaturbate sa fie verificat si aprobat.

Succes!

Comment

Emily help te rog.. Am făcut cont de chaturbate, cont de paxum, le-am conectat.. Am reușit sa realizez un câștig de 2000tks în 3zile însa am dat convert tokens to cash în data de 26.. Pot da la sfârșitul fiecărei zile iar ei se vor strânge acolo și-mi vor fi trimiși la sfârșitul perioadei? Sau trebuie sa dau concert to Cash doar la sfârșitul perioadei? Îmi apare în acel tabel cum ca sunt 103$.Mulțumesc!!

Comment

Buna Angelbody. Da, poti da la sfarsitul fiecarei zile, convert tokens to cash. La sfarsitul unei perioade de plata Chaturbate va calcula sumele de bani castigate si ii vor trimite automat in contul Paxum.

Deasemenea Chaturbate detine si optiunea Daily payout (Plata zilnică).

Poti opta si pentru optiunea plata zilnică, care se poate realiza in urma convertiri tokens to cash. Pentru aceasta plata la zi catre contul Paxum se va percepe un mic comision. Castigurile vor ajunge in cont in 1, 2 zile lucratoare.

Succes!

Comment

Buna Lollypop. Paxum detine card si poate fi comandat accesand Apply for Card, din meniul site-ului.
                        Succes!

Comment

Chaturbate a ajuns la un numar impresionant de 3200 modele online. Detine site ranks in Alexa locul 210, cele mai vizitate site-uri.

Comment

Chaturbate a introdus recent o nouă tehnologie de streaming care permite difuzarea din browser fara a necesita activarea Flash Player. Optiunea este inca in versiunea Beta si poate fi accesata din pagina Chaturbate Broadcaster.

Succes!

Comment

Lovense

Collapse
                            Working...
                            X