Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum se poate face cont pe Chaturbate

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

payout information

Buna am o problema la introducerea datelor pentru payout pe chaturbate, am ales wire transfer am completat tot, am adaugat si foto cu buletinul si cand dau submit payment information imi spune
    Uploaded File Too Large. ce pot sa fac?

Comentariu

Postat în original de Queenie Vezi post
      Buna am o problema la introducerea datelor pentru payout pe chaturbate, am ales wire transfer am completat tot, am adaugat si foto cu buletinul si cand dau submit payment information imi spune
      Uploaded File Too Large. ce pot sa fac?
      Buna Queenie.
      Uploaded File Too Large inseamna (Fișierul încărcat prea mare).
      Pentru a rezolva aceasta problema va trebui incarcata o imagine cu o dimensiune mai mica. Pentru a face acest lucru va trebui micsorata dimensiunea cu ajutorul unui program folosit la editarea imaginilor unde se poate modifica rezolutia.
      Deasemenea rezolutia mai poate fi modificata din setarile camerei foto, a telefonului mobil. Dupa setarea unei rezolutii mai mici, va trebui realizate alte imagini care vor avea o dimensiune mai mica.
      Succes!
      Inregistrare Model Bongacams

Comentariu

Chaturbate a introdus versiunea mobila a site-ului. Modelele pot accesa site-ul Chaturbate de pe telefonul mobil. Deasemenea pot difuza online accesand butonul Broadcast care se afla in meniul principal.

Succes!
        Inregistrare Model Bongacams

Comentariu

Buna Emily. Am facut cont si pe chaturbate si pe paxum. Acum pana imi vine cardul pot face videochat si banii sa mi se stranga in cont iar cand primesc cardul sa.i pot retrage?

Comentariu

Comandati card la monese,ajunge in 5 zile il atasezi la contul paxum si gata

Comentariu

Dar Paxum nu mi da card? Sau e vreo sectiune in site in care trebuie sa solicit?

Comentariu

Gata am comandat card. Intrebarea mea este: pana vine cardul pot incepe sa lucrez si sa se stranga bani in cont iar ulterior, cand vine cardul, sa pot retrage banii?

Comentariu

Lovense

Adună
                Procesare...
                X