Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cont Epayservice blocat

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Bună ziua! Eu mă pot loga în cont încă, văd suma pe care o am și ultimul ticket a fost cu cerința de informații suplimentare..suma și wallet .... încă pot scrie ticket dar nu mai citește nimeni!

Comentariu

• Poti lasa un printscreen cu ultimul mesaj pe care l-ai scris la ticket?

Comentariu

• Doar le-am scris că am trimis ce mi-au cerut în email ..dar se vede că nu mai citesc mesajele
        Fișiere atașate

Comentariu

• Tu parca ai apucat sa depui si plangerea la OAFS, nu?

Comentariu

• Da ,am apucat sa depun dar apoi din cauza licenței nu s-a mai rezolvat nimic

Comentariu

• Nici eu nu ma mai pot loga. Pare ca website-ul a disparut

Comentariu

• Hello!
                Le-am mai trimis si eu inca un email celor de la MTACC sa ii intreb ce noutati mai au, ca au trecut doua luni de cand au cerut detalii si balance.
                Acesta este raspunsul primit de la ei. Practic tot nimic....
                Fișiere atașate

Comentariu

• Bună tuturor! Nici eu nu mai am nici o veste. Știți cumva un avocat bun care știe cu ce se mănâncă videochatul?

Comentariu

• Buna! Mie între timp mi au răspuns cei de la MTACC după ce le am scris când îmi voi putea accesa contul pentru a mi retrage banii blocați. Acum o luna a fost asta.. după mi au răspuns și mi au cerut sa le dau detaliile.. ( câți bani aveam și conturile)
                    Iar ieri mi au răspuns cu asta…
                    Mai are cineva noutăți?

Comentariu

• Postat în original de Anxmmx Vezi post
                      Buna! Mie între timp mi au răspuns cei de la MTACC după ce le am scris când îmi voi putea accesa contul pentru a mi retrage banii blocați. Acum o luna a fost asta.. după mi au răspuns și mi au cerut sa le dau detaliile.. ( câți bani aveam și conturile)
                      Iar ieri mi au răspuns cu asta…
                      Mai are cineva noutăți?
                      Se pare ca raspunsul este standard, ai primit acelasi raspuns pe care l-am primit si eu, emailul este semnat cu acelasi nume. Practic suntem in acelasi punct, asteptam si nimic nu se intampla.

Comentariu

• Bună ziua, Mai are cineva răspuns? Nu cred că mai există șanse să recuperam banii.

Comentariu

• Hello!
                          Eu le-am mai scris celor de la MTACC un email, avand in vedere ca au trecut inca 2 luni de la ultimul raspuns pe care mi-l trimisesera, am primit acelasi raspuns. Incep sa semene cu epay, din pacate, nu stiu cat va dura aceasta situatie sau care sunt sansele de rezolvare.​
                          Fișiere atașate

Comentariu

• Cei care au avut banii blocati la epayments si-au recuperat banii. Deja la noi durează de ceva timp , si nu vad nici un pic de miscare, doar vorbe

Comentariu

• Ce faceti, mai are cineva vreo noutate?? Cum putem sa ne recuperam banii?

Comentariu

• Gata, si-a recuperat toata lumea banii, vad ca nu mai este nimeni ingrijorat

Comentariu

• Jesuis
                                  Jesuis comentat
                                  Editarea unui comentariu
                                  Si daca ne ingrijoram rezolvam ceva?
                                  Nu cred ca mai are nimeni ce sa faca, cei de la MTACC raspund copy paste de fiecare data cand li se trimite un email: "Your email has been received. We are currently in the process of our investigations. We will provide you with an update in due time. Your cooperation and patience is duly appreciated. "
                                  Probabil ca ar trebui sa ne obisnuim cu ideea ca nu mai recuperam nimic, atata timp cat nu exista solutii.

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
                              Procesare...
                              X