Announcement

Collapse
No announcement yet.

Extasycams

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Extasycams

Imi poate oferi cineva mai multe informatii despre extasycams? lucreaza cineva pe el? multumesc

Originally posted by Anonim1111 View Post
    Imi poate oferi cineva mai multe informatii despre extasycams? lucreaza cineva pe el? multumesc
    Eu am lucrat pe el dar acum ceva timp deci ma tem ca nu iti pot oferi informatii exacte. Ce am retinut este ca faptul ca este un site pe care membrii intra direct in private, ei neavand optiunea de a te vedea in freechat. Stiu si ca este site ul de videochat cu cele mai mici tarife ceva de genul 50 centi/minut, poate cu informatia asta te poate ajuta cineva care stie exact. Desi avand tarife atat de mici membrii intra si cer diverse, logic datoria ta ca model este sa il tii in private 10-15 minute si apoi sa poti incepe sa te dezbraci. Eu am avut o intamplare haioasa cu acest site. Am avut un membru care de cand ma logam pana la terminarea programului statea si vorbea. El m a adus banuiesc mai in fata pe pagina, si dupa o luna aveam aproximativ 10 membrii care stateau cu orele si uite asa am ajuns prima pe un site de rahat si totusi reuseam sa fac 150$ pe seara. (ceea ce e destul de dificil la asa tarif) Eu una NU sfatuiesc, dar poate exista cineva care te poate sfatui mai bine. Mentionez ca astea sunt optiunile pe care am lucrat eu si de asemenea poti primi si tipsuri in paralel.
    Last edited by Ann; 16-06-2019, 09:20.
    PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comment

Lovense

Collapse
    Working...
    X