Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

XLoveCam.com

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Vorbește franceza ca o adevarată camgirl- Cursul urmator: miercuri, 216 Noiembrie 2022

Conversație erotică în franceză

Cursul urmator: miercuri, 16 Noiembrie 2022

18:30 – 19:30 (ora Bucuresti) : Pentru modelele vorbitoare de limba română

Daniel, tău profesor de franceză, te va învața cum sa seduci, sa exciți, sa oferi placere, în franceză.

Subiectul următorului curs va fi:
    **Instructiuni Jerk Off - Masturbare (Fetis JOI)**

Salutari
    Suport model

Fișiere atașate
    Register Here

Comentariu

• Vorbește franceza ca o adevarată camgirl- Cursul urmator: miercuri, 216 Noiembrie 2022

Conversație erotică în franceză

Cursul urmator: miercuri, 16 Noiembrie 2022

18:30 – 19:30 (ora Bucuresti) : Pentru modelele vorbitoare de limba română

Daniel, tău profesor de franceză, te va învața cum sa seduci, sa exciți, sa oferi placere, în franceză.

Subiectul următorului curs va fi:
      **Instructiuni Jerk Off - Masturbare (Fetis JOI)**

Salutari
      Suport model
      Fișiere atașate
      Register Here

Comentariu

• Actions Panel : multe acțiuni noi disponibile - Nu uitați să indicați prețul dvs

14 octombrie 2022

Dragă Model,

Pentru cea mai mare plăcere a dumneavoastră, dar și a utilizatorilor, am îmbogățit oferta de acțiuni în secțiunea „Acțiuni live” a dumneavoastră Actions Panel.

Noile acțiuni disponibile sunt:
        • Imi ling degetele senzual
        • Spun numele utilizatorului in timp ce mă mastrubez
        • Deschid gura si mă joc cu limba
        • Imi ciup sfarcurile
        • Imi arat lenjeria udă
        • Fac twerking
        • Mă plesnesc pe fese
        • Fac pozitia doggy style
        • Imi desfac larg picioarele
        • Imi desfac larg fesele

Aceste acțiuni noi se adaugă acțiunilor existente și nu sunt obligatorii.

Trebuie să activați fiecare acțiune nouă pe care doriți să o adăugați.

Conectați-vă acum la Model Manager-ul dvs > Show uri si Castiguri > Setari comerciale & preturi / Gestionare Actions Panel / Acțiune în direct
        sau
        faceți clic AICI pentru:
        • a activa noile acțiuni pe care doriți să le adăugați la Actions Panel
        • a seta prețul dvs. (între 1 și 30 de euro) pentru fiecare acțiune adăugată.

Nu uitati !

Cu respect,
        Echipa Xlovecam

Register Here

Comentariu

• Mare Concurs de Crăciun 2022: BEST CONVERTING MODEL

Dragă Model,

În curând vine luna decembrie și odată cu ea și tradiționalul concurs de Crăciun al platformei XloveCam : 36.000 de euro pentru primele 205 modele care vor transforma cei mai mulți vizitatori în utilizatori plătitori!

Da, modelele (independente sau modelele care apartin studiourilor) care vor avea cel mai mare număr de clienți care au consumat credite pentru prima data în chat room-ul lor în perioada 1 decembrie - 31 decembrie 2022, vor împărți incredibila sumă de 36.000 de euro.

Concursul se bazează pe datele obtinute prin conversia noilor dvs. clienți plătitori: numărul clienților dvs care au consumat credite pentru prima dată în decembrie 2022, indiferent de sumă.

Câteva exemple de validare sau interdicție pentru concurs :
          • Un utilizator care își creditează Ewallet-ul pentru prima dată și si care isi consuma creditele pentru prima data cu dvs (un show privat, un bonus, un abonament la conținutul dvs VIP, o vibrație pentru jucăria dvs sexuală...), între 1 și 31 decembrie: OK
          • Un utilizator care și-a creditat portofelul sau Ewallet înainte de 1 decembrie, se dezabonează pentru a se înregistra din nou, isi incarca Ewallet-ul și isi consumă creditele între 1 decembrie și 31 decembrie: NU este validat
          • Un utilizator care se conectează pentru prima dată pe platformă cu linkul dvs. de referral publicat pe rețelele dvs. de socializare, care își creditează Ewallet-ul și își consuma creditele în chat-ul dvs între 1 decembrie și 31 decembrie: OK

Durata competiției: 1 - 31 decembrie 2022 (ora Amsterdam)

Premiile în bani sunt următoarele:

• 8.000 € pentru locul 1
          • 5.000 € pentru locul 2
          • 2.000 € pentru locul 3
          • 700 € pentru al 4-lea
          • 300 € pentru locul 5
          • 100 € / model pentru locul 6 până la 205

Numele câștigătorilor vor fi anunțate individual pentru primele 205 modele ale competiției în jurul datei de 15 ianuarie 2023.

Cateva sfaturi :

Nu blocați vizitatorii sau pe cei înscrisi fără credite, aceștia pot fi următorii dvs clienți noi și vă pot deschide calea către locul 1 al concursului!

Toate aveți șansa de a vă crește veniturile pe XloveCam!

Vă dorim mult succes,

Cu respect,
          Echipa Xlovecam

Register Here

Comentariu

• Funcție nouă în pagina de profil: SPAȚIUL tău PERSONAL

Dragă Model,

Avem plăcerea să vă anunțăm implementarea unei noi caracteristici în pagina dvs de model din Model Manager-ul dvs V2: SPAȚIUL PERSONAL.

Este un spațiu rezervat numai pentru dvs, strict personal, unde veti putea să vă exprimați propria personalitate:
            - introduceți textele pe care le doriți: textele dvs personale, citate, in care să vă exprimati dorințele, preferințele...
            -aratati pozele cu dvs care vă plac cel mai mult

(toate acestea în conformitate cu regulile Xlovecam. Orice adăugare sau modificare de text sau fotografie trebuie să fie validată de serviciul de moderație)

Așadar, dați frâu liber creativității !

Conectați-vă acum la Model Manager > Fișă Performer > Fișă Performer / SPAȚIUL PERSONAL
            sau
            faceți clic AICI

Cu respect,
            Echipa Xlovecam

Register Here

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
            Procesare...
            X