Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Best studio

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de Ann Vezi post
    Acum am observat ca multe studiouri promit salarii garantate, sa spunem. Doar ca la interviu se dovedeste ca de fapt trebuie sa stai foarte multe ore online si tot felul de reguli absurde. Ce stiu sigur este ca Standard Studio ofera un venit lunar de 4200ron, cu plata saptamanal daca stai online 35 ore/saptamana. Acum trebuie sa mergi la un interviu sa aflii daca primesti si ce faci in plus. Personal, pentru mine un dezavantaj este faptul ca au niste decoratii destul de “sarace”, dar un bonus point ar fi faptul ca Stremate (site ul cu care colaboreaza exclusiv) este unul extrem de frendly.
    Salut! Eu una nu stiu daca cei de la BestStudios sau alte studiouri ofera salariu garantat, insa cred ca este doar pentru a atrage. Nimeni nu iti da bani asa ...pentru ca nu le poti oferi vreo garantie. Normal ca odata oferiti banii acestia, daca exista, vin si conditiile. Ore la greu!!!Viata privata nu mai exista si foarte multe fete se plang de acest aspect.Cat despre site-uri, majoritatea sunt exclusivisti LiveJasmin, rar am auzit studiouri care sa lucreze cu mai multe site-uri. Sre exemplu acest Standard Studio este nou pentru mine. Nu am auzit de el ! Nu ar strica un interviu si la ei. :)

Comentariu

Postat în original de LarisaBby Vezi post

Salut! Eu una nu stiu daca cei de la BestStudios sau alte studiouri ofera salariu garantat, insa cred ca este doar pentru a atrage. Nimeni nu iti da bani asa ...pentru ca nu le poti oferi vreo garantie. Normal ca odata oferiti banii acestia, daca exista, vin si conditiile. Ore la greu!!!Viata privata nu mai exista si foarte multe fete se plang de acest aspect.Cat despre site-uri, majoritatea sunt exclusivisti LiveJasmin, rar am auzit studiouri care sa lucreze cu mai multe site-uri. Sre exemplu acest Standard Studio este nou pentru mine. Nu am auzit de el ! Nu ar strica un interviu si la ei. :)
      Dar ce cine ai auzit tu, atat timp cat este reclama ''Femeilor independente si pline de bani'' peste tot? De Charm Group? Spre deosebire de voi cele de aici, eu nu fac reclama, eu spun FACTS, si e problema ta daca crezi sau nu.
      PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

Postat în original de Ann Vezi post

Dar ce cine ai auzit tu, atat timp cat este reclama ''Femeilor independente si pline de bani'' peste tot? De Charm Group? Spre deosebire de voi cele de aici, eu nu fac reclama, eu spun FACTS, si e problema ta daca crezi sau nu.
        Eu nu fac reclama nici unui studio. Ca toate celelalte fete, am dreptul de a-mi spune opinia. Nu am jignit, nu am spus nimic deplasat. Faptul ca pentru mine este nou acest Standard Studio, nu inseamna ca ar trebui sa stiu toate studiourile de videochat din Bucuresti si sa fiu cu toate informatiile puse la punct. Ba chiar am mentionat faptul ca ar fi ok un interviu la ei. In fine!
        Pana la urma fiecare face cum stie si merge unde crede ca este mai bine.

Comentariu

Este absolut normal sa nu fi auzit de unele studiouri, insa asta nu inseamna ca nu sunt ok. Poate sunt mai confidentiale, cine stie...Nu a spus nimeni ca la Charm Group, Best Studios si care mai sunt, canta cainii cu colaci in coada, doar ca sunt putin mai cunoscute in sensul ca au mai multa reclama. Acum ce e acolo defapt, ei stiu.

Comentariu

Tot vad reclama asta de pe Forum cu Models4Models si ca ofera un salariu garantat de 7.500 lei. Pare destul de atragator. Voi ce spuneti?

Comentariu

Lovense

Adună
            Procesare...
            X