Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studiouri de videochat serioase din Iasi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Parerea mea e ca fiecare merita sa lucreze acolo unde este acum. Adica daca iei tepe si se da patronul la tine si tu nu zici nimica, ce mai vrei?

    Comentariu


    • Sunt total de acord cu asta fetelor. Toate modelele merita sa faca videochat in conditii cat mai avantajoase pentru ele si sa fie respectate

      Comentariu


      • Pe mine , cine ma intreaba de videochat ii dau exemplul de la Lucky. Parerea mea e ca asa ar trebui sa fie in studiouri ca sa existe respect si fetele sa simta ca lucreaza cu un studio serios

        Comentariu


        • Dupa cate observ,e posibil sa fiu colega cu o parte din voi.Pentru mine este cel mai serios studio din oras,mereu am fost platita si tratata ca atare.In prima saptamana de lucru am vrut sa renunt sa mai lucrez in acest domeniu,faceam bani,la studio era ok,numai ca nu reuseam sa aleg o tura care sa ma ajute sa merg si la facultate.Am anuntat cu cateva zile inainte si ultima data cand m-am intalnit cu doamna manager am primit cadou o bijuterie cu cristale swarovski.M-a surprins atentia de care au dat dovada,multumindu-mi pentru seriozitate si colaborare.O perioada am renuntat insa cand am reusit sa imi fac ordine in viata m-am intors cu zambetul pe buze in aceasta famile.

          Comentariu


          • Sunt foarte putine studiouri serioase in Iasi.Sunt de acord ca studiourile mari sunt mai serioase, insa nu e valabil pentru toate.Am inceput sa colaborez cu LuckyStudio ,dupa ce am esuat ca model independent.Ma simt protejata aici,domnisoarele trainer au grija sa ne ajute mereu si sa ne puna la curent cu ultimile noutati pe site-uri.
            Ultima editare de Bubu2014; 15.iul.2015, 19:09.

            Comentariu


            • Multe fete se plang ca sunt pacalite la bani, li se promite marea cu sarea si raman saracele fara nici un banut dupa ce muncesc 2-3 saptamani. Eu m-am bucurat mult cand am aflat ca la Lucky Studio se dau banutii la zi. :) M-am angajat la ei si am ajuns sa castig peste 1100 lei pe zi, asta datorita trainerilor care mereu m-au ajutat cu idei noi. Am strans banuti si mi-am cumparat un apartament cu 2 camere in copou, aproape de locul de munca.;) Acum simt ca am facut cu adevarat ceva folositor pentru mine. In viitor as vrea sa-mi cumpar si o masina noua.B-)
              Ultima editare de Rebeca; 16.iul.2015, 05:20.

              Comentariu


              • Asa le trebuie....sunt pacalite la bani cele care nu stiu sa aleagă un studio corect si se duc in toate bombele din blocuri cu risc seismic 😁.Un studio cu vechime si experienta nu va recurge la asemenea tertipuri niciodată.Eu daca uit sa îmi calculez banii pe un site,când ajung la caserie sunt atentionata ca mai am de luat banuti.
                Money Makes the World Go Round

                Comentariu


                • Din cate am auzit,sunt 2-3 studiouri serioase in Iasi.Dupa ce m-am informat bine,am ales sa colaborez cu Lucky Studio si se pare ca a fost cea mai potrivita alegere.Sunt deosebiti din toate punctele de vedere si ofera plata la zi,bonusuri saptamanale si training pe tot parcursul colaborarii.Am ales ce e mai ok pentru mine,imi place sa am parte de cele mai bune conditii deoarece scopul meu este sa fac cat mai multi bani.

                  Comentariu


                  • Bun venit in echipa noastra Ilinca, suntem bucuroase sa te avem alaturi de noi. >:D<

                    Comentariu


                    • Intr-adevar, nu stii unde ajungi daca mergi la un studio micut, nu stii ce pericole sunt acolo, ce oameni intalnesti, de aceea trebuie sa cantaresti bine oportunitatile si sa alegi calea cea mai buna. De obicei alegi un studio mare pentru ca poti avea incredere datorita faptului ca acolo lucreaza multe fete si vestile despre comportamentul personalului si banuti circula repede. Poti avea siguranta ca mergi la un loc de munca sigur, este asemeni unui supermarket in care ai mai mare incredere decat in alimentara de la colt (ca un exemplu). Firmele mari se respecta si nu recurg la gainarii.

                      Comentariu


                      • Felicitari pentru alegerea facuta! Este intr-adevar un studio organizat, respectul si seriozitatea sunt f importante aici!
                        Mult succes si asteptam sa ne mai impartasesti cate ceva din experienta ta traita la Lucky Studio!

                        Comentariu


                        • Postat în original de Ilinca Vezi post
                          Din cate am auzit,sunt 2-3 studiouri serioase in Iasi.Dupa ce m-am informat bine,am ales sa colaborez cu Lucky Studio si se pare ca a fost cea mai potrivita alegere.Sunt deosebiti din toate punctele de vedere si ofera: plata la zi,bonusuri insemnate si training pe tot parcursul colaborarii.Am ales ce e mai ok pentru mine,imi place sa am parte de cele mai avantajoase conditii deoarece scopul meu este sa fac cat mai multi bani.
                          Ma bucur sa vad persoane care chiar pun in aplicare sfaturile date pe forum. Ai ales un studio cu vechime si implicit cu experienta. Mult succes iti doresc!!! :)

                          Comentariu


                          • Buna,Ilinca. Felicitari pentru decizia luata si sume de bani cat mai mari de acum inainte! Si eu colaborez tot cu Lucky Studio. Am doar cuvinte de lauda la adresa lor, imi sunt ca o a doua familie. :">

                            Comentariu


                            • Eu am revenit la LuckyStudio, am o saptamana de cand am reinceput si totul este la fel de ok ca si inainte. Observ ca mai sunt fete aici care lucreaza la acelasi studio, eu am vrut sa incerc si in alta parte pentru a vedea care sunt conditiile si in alte locuri, dar nici un alt studio de aici din Iasi nu s-a ridicat la nivelul acestui studio. Sunt foarte happy ca am putut reveni fara nici o problema, chiar imi era dor de atmosfera de aici.

                              Comentariu


                              • Sunt putine studiourile care cu adevarat sunt serioase. In ultimii ani, am intalnit fete care lucreaza in acest domeniu si majoritatea erau dezamagite deoarece nu le-au fost respectate promisiunile de la interviul de angajare. Aici sunt ascultata si incurajata in situatii dificile. Lucky este cu siguranta cel mai ok in acest domeniu. Grazieee! :D

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X