Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studiouri de videochat serioase din Iasi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Ai dreptate, @Geanina. Sunt o gramada de fete fara experienta care se pacalesc asa. Parerea mea e ca si daca sa zicem ca toate studiourile din Iasi ar fi serioase, ar plati ca luema si ar oferi discretie tot ar trebui sa te informezi un pic inainte sa te angajezi. Sa vezi cine-s oamenii aia care conduc studioul, care-i atmosfera, daca fetele sunt multumite acolo. Nu se te arunci asa cu capul inainte.

    Comentariu


    • #92
      Aici ar trebui iarasi sa se informeze fetele sa intrebe alte modele cu experienta. Ca daca stai de vorba cu cineva care a vazut si stie despre ce e vorba e altfel decat sa citesti pe undeva sau sa crezi in ce scrie pe site-uri. Pun pariu ca pe nici un site la nici un studiod e videochat din Iasi nu zice ca acolo nu s-au dat nu stiu cand banii sau ca nu merge bine treaba. Toti zic ca-ti dau marea cu sarea.

      Comentariu


      • #93
        Ei na, nu e chiar asa. Nu toate fetele stiu sa se descurce singure si stau si ele pe unde pot. Sunteti un pic prea severe. Sunt si fete mai simple care vin de la tara din jurul Iasului sau din orasele mai mici si nu stiu ce sa faca. Toate au probleme cu banii ca e asa de greu sa te descurci si se duc unde vad prima data cu ochii. Se poate ca unele nici sa nu cunaosca alte modele de videochat si sa le puna intrebari.

        Comentariu


        • #94
          O fata care are cit de cat capul pe umeri stie unde sint oameni serioasi si unde nu. Ar trebui sa aiba curaj sa aleaga ce e mai bine pentru ele

          Comentariu


          • #95
            In mod normal alegi unde e mai bine. Daca toata lumea zice ca e bine doar in 2-3 locuri tu ce cauti in alta parte, la studiouri neserioase?

            Comentariu


            • #96
              Aici cred ca are dreptate Iulia. In Iasi sint mai putine variante de studiouri serioase. Parerea mea e ca oricine poate afla usor care sint astea

              Comentariu


              • #97
                Imi pare rau pentru fetele carora le merge rau. Atita tot. E usor sa judeci cand ai experienta si ai vazut de toate. La inceput e greu de tot. Multe fete nici nu stiu pe ce lume se afla. De aceea cred ca e bun forumul asta de videochat. Ele pot sa intre pe aici si sa intrebe, sa afle care-i treaba de la cineva care este sau a fost model de videochat in Iasi.

                Comentariu


                • #98
                  Stiu Beatrice dar orice fata e libera sa faca ce vrea si raspunde de ce face. La orice cautare pe Google iti apar intotdeauna cele mai bune 2-3 studiouri de videochat din Iasi. Ce e asa greu sa-ti dai seama ca e mai ok sa te angajezi la ele decat in alta parte?

                  Comentariu


                  • #99
                    Asta asa e. Sper doar sa fie mai multe fete in Iasi care sa se descurce mai bine. Cand cunosti fete mai simple, cum cunosc eu, intelegi ca e mai complicat de atat. Multe se sperie de acte, cred ca-i ceva complicat si asa ajung sa lucreze la negru.

                    Comentariu


                    • Parerea mea e ca lucrurile vor fi mai bune. Si in Iasi si in Bucuresti incep sa dispara studiourile neserioase. Sunt optimista si tot mai multe fete cu care mai vorbesc au aceeasi impresie.

                      Comentariu


                      • Nu e asa usor. Inca se mai dau tepe si sint reclame care pacalesc fetele la studiourile mici, abia deschise

                        Comentariu


                        • Parerea mea e la fel, ca o sa mai treaca ceva vreme pina o sa fie mai bine si o sa dispara reclamele mincinoase. Alaltaieri am vazut or eclama printr-un ziar unde un studio zicea ca da banii la zi. Asta e o smecherie ca una e sa dai niste bani la zi, adica o parte, si alta e sa dai Toti banii la zi. Ca treaba asta cu toti banii la zi ti-o da doar vreo doua studiouri din Iasi si atat. Restul au doar reclama fake

                          Comentariu


                          • Eu as vrea tare mult macar sa dispara pacalelile la bani. Alea sint cele mai enervante pentru fete

                            Comentariu


                            • Fetele pot sa plece cind li se intimpla asta. Parerea mea e ca o fata serioasa isi poate gasi imediat un job de model la un studio ca lumea din iasi

                              Comentariu


                              • Si eu is de parerea asta. Important e sa nu se multumeasca cu putin. In videochat castigurile sunt practic nelimitate atata vreme cat incerci sa faci lucrurile mai bine, sa inveti un pic de engleza si sa asculti de un trainer bun. Plus sa ai ambitie desigur.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X