Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studiouri de videochat serioase din Iasi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #61
    Si acu ce faci daca nu te superi?

    Comentariu


    • #62
      Am facut o scoala de coafor si am un mic salon al meu de tundere si coafare. Asta mi-am dorit dintotdeauna si am acum ce mi-am dorit deci e cool.

      Comentariu


      • #63
        Wow ce fain! Si te descurci sau e mai greu la inceput?

        Comentariu


        • #64
          Sunt inca la inceput dar ma descurc bine si imi place ce fac. Dar daca invat meseria mai bine la anul sau peste doi ani vreau sa ma duc in Anglia si sa.mi deschid acolo ceva ca mai am bani pusi deoparte de cand lucram la studio.

          Comentariu


          • #65
            Ce tare! Bine ca ai avut bani pusi deoparte. Eu ii cam cheltui pe toti )

            Comentariu


            • #66
              Ha ha! Vezi, degeaba e studioul serios daca tu nu esti serioasa!

              Comentariu


              • #67
                Da stiu Ce sa fac daca sunt atitea magazine care imi fac cu ochiul :) Cand trec pe langa Zara sau H&M parca incep sa am furnicaturi la degete si imediat duc mana la geanta sa mai scot niste bani pentru cate ceva cute

                Comentariu


                • #68
                  Cind lucram in videochat incercam sa pastrez echilibrul intre cit cheltuiesc si cit pun deoparte. Chiar ma ambitionam sa vad cit de mult pot sa string

                  Comentariu


                  • #69
                    Bravo tie ca uite ca acum iti foloseste! Daca ajungi si in Anglia chiar e ceva. Dar si in Iasi e destul e oks a ai un salon daca ai ceva clientela. Castigi destul de bine, ca am matusa coafeza si desi lucreaza la un salon de cartier face o gramada de bani cand e sezonul de nunti si vin fetele la facut parul.

                    Comentariu


                    • #70
                      Poate ca o sa pun si eu deoparte mai incolo. Deocamdata imi merge bine si pe masura ce castig experienta parca vin tot mai multi bani. Plus ca vorbesc engleza mai bine acum

                      Comentariu


                      • #71
                        Pai asta era cool la Lucky-te invatau fetele alea engleza sau franceza gratis. Mai este asa si acum?

                        Comentariu


                        • #72
                          Da, da, asa e de multi ani. Vin doua profesoare si fac lectii gratis cu modelele incepatoare. Din experienta mea, mai poti s ainvetui daca te uiti la filme pe calculatoara fara sa descarci subtitrarile, ca asa te fortezi un pic sa inteleg ce zic aia si tii minte cate o expresie. Eu asa fac tot timpul si ma ajuta destul de mult.

                          Comentariu


                          • #73
                            Si fetele de la training sint de mare ajutor ca te invata ce sa zici sau sa faci la orele de program

                            Comentariu


                            • #74
                              A, da. Am invatat asa de multe de la ele! Chiar ma gindeam ca daca vreodata vreau sa fac altceva in videochat o sa ma fac chiar eu trainer. Plus ca mie imi place sa lucrez cu oamenii si sa ajut si pe altii sa reuseasca asa cum am reusit si eu.

                              Comentariu


                              • #75
                                E buna ideea, multa bafta!

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X