Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studiouri de videochat serioase din Iasi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Probabil ca asa este dar stii cum- mereu gasesc niste motive sa ma mai gandesc desi cu banii astia mi-as lua o gramada de lucruri. Ma uit cam in fiecare zi la studiourile de videochat pe site sa citesc fiecare rand, vad poze si ma tot gandesc la asta. Vreau sa iau cea mai buna decizie pentru mine. Partea buna la forumul asta de videochat e ca nu gaseam ceva comparabil ca sa aflu ceva despre jobul de model. Numai aici gasesc pareri si pot sta de vorba cu alte fete cu experienta sau macar sint interesate de un job de model in videochat.

    Comentariu


    • #32
      Stiu sigur ca la Lucky Studio te angajeaza fetele de acolo doar daca esti de acord sa ai acte 100% legal. Nu stiu daca si la alte studiouri din Iasi e asa, dar aici esti sigura ca faci bani fara sa te doara capul.

      Comentariu


      • #33
        Eu am lucrat la Lucky Studio. Acum fac videochat in Bucuresti ca m.am mutat. Pot spune din experienta ca in Bucuresti sint ceva mai multe studiouri serioase decit in Iasi. Adica la Iasi stiu sigur de Lucky. Aici mai toate studiourile mari au chestiile pe bune.

        Comentariu


        • #34
          Stiu asta dar nu toate alea mari is ok acolo. Parca am vazut pe la stiri ca au fost niste controale pe la studiouri. Si daca m-as duce in Bucuresti tot as intreba fetele care au mai facut videochat cum e intr-un loc sau in altul. Cel mai bine e sa asculţi sis a compare ca sa faci cea mai buna alegere. Cand lucrezi cu acte in regula si iei toti banii legal atunci nu te doare capul de nimic. Dar tu stii mai bine, na, probabil ca a fost un caz si cele mai multe chiar is ok. E posibil si asta.

          Comentariu


          • #35
            Pai de asta trebuie sa te informezi daca e 100% legal. Ca sa nu ai niciodata probleme. Poti da si cautari pe Google sa vezi ce s-a zis despre studioul ala de videochat in trecut. Daca un studio are review-uri bune pe Facebook si fetele vorbesc de bine de el pe forumuri atunci cel mai probabil ca e ok. Cele mai mari studiouri au tot interesul sa lucreze legal ca trebuie sa aiba actele in regula deci si actele modelelor lor tre sa fie ok. Cu studiourile cu 10-11 modele e alta treaba si te bagi pe raspunderea ta acolo. Dar nu vad nici un motiv ca o fata sa mearga intr.un loc ca ala/

            Comentariu


            • #36
              Asta zic si eu- intrebi pe fetele care au mai facut, sa nu te angajezi din prima. Sau alegi din primele 2-3 studiouri pe care le gasesti intr-un oras, indifferent daca vrei in Iasi sau in Bucuresti. STudiourile alea au experienţă si au tot interesuls a se poarte bine cu fetele ca sa le recomande si altor fete si tot asa. Plus ca acolo gasesti si trainerite bune care stiu care-I treaba cu videochatul si te ajuta sa faci bani mult mai repede. In Iasi din ce stiu eu cele mai bune trainerite sunt la Lucky.

              Comentariu


              • #37
                Eu zic ca e important sa nu te duci imediat dupa oferta cea mai mare cash. Pentru ca asa te pot pacali unele studiouri mai mici si care au mare nevoie de angajate. Zic ca.ti dau bani cadou la angajare nu stiu ce si pe urma iti dau doar o parte sau deloc si te dau afara cind iti ceri drepturile.

                Comentariu


                • #38
                  Hi girls. Banii sint buni dar nu inseamna totul. :))) Am si eu ceva experienta in videochat si stiu cum e sa lucrezi in studiouri mici sau mari. Am lucrat la inceput intr-un studio din alt oras si era tare aiurea. E important sa ai si conditii bune de lucru si sa se ocupe persoanele de la management sa arate bine locul

                  Comentariu


                  • #39
                    Total de acord. Curatenie, calculatoare mai bune si tot ce tine de munca ta. Dar asta se intampla numai la studiourile care au 80-100 de modele sau peste si isi permit sa aiba curatenie ca lumea si calculatoare bune si tot restul. E si normal a fie asa ca acolo nu sunt nici 20 de modele n-are studioul destui bani sa cumnpere si mobile noua, sa faca si curat in camera ca lumea înainte de program si tot asa.

                    Comentariu


                    • #40
                      Imi aduc aminte ca la Lucky era o nebunie cu innoirile astea. Mai tot timpul se cumpara cite ceva si alergau fetele de la administrativ sa faca petreceri de ziua noastra sau sa cumpere flori. Sper ca asa a ramas si acuma

                      Comentariu


                      • #41
                        Da, asa e si acum. Adica nu stiu exact ce mai au alte studiouri de videochat din Iasi ca dotari dar nu cred ca au calculatoare mai noi ca ale noastre ca aici se schimba destul de des aparatura cu chestii noi. Parerea mea e ca e si normal a fie asa ca ar fi enervant sa intri la program sis a nu-ti emarga ca lumea camera sau mouseul sau mai stiu eu ce, nu mai zic de net. Din punctul asta de vedere la Lucky Studio e mai mult decat ok si chiar n-am ce sa-mi doresc mai mult.

                        Comentariu


                        • #42
                          Asta asa e. Un studio serios iti da si altceva pe langa bani. Mie imi place de exemplu ca la Lucky primim transport gratuit. Chiar daca eu merg mai mult cu taxiul imi place sa stiu ca fetele au grija de mine sa ajung in siguranta acasa. Mai ales cand imi aleg ture de noapte sau de dupa amiaza si ies tarziu de la program asta ma ajuta mult sa fiu linistita ca fetele care-s soferite ma duc acasa fara probleme.

                          Comentariu


                          • #43
                            Asta e cool si cred ca asa ar trebui sa fie peste tot. Dar na fiecare studio de videochat din Iasi da la fete ce poate si el. Normal ca la un studio mare sa fie servicii din astea pentru toata lumea si sa fie mai bine la fete. Bine ca acum poti sa alegi si sa te duci unde vrei tu ca oferte sunt destule.

                            Comentariu


                            • #44
                              Total de acord. Asta se poate asigura insa numai in Iasi sau in Bucuresti. Studiourile mici din alte orase nu asigura niciodata asa ceva. Mi-a spus mie o fata ca e mai greu sa te angajezi ca lumea in videochat daca esti din orasele mai mici, ca acolo n-ao conditii si habar n-au care-i treaba cu videochatul. Nu stie nimeni sa faca training si castigurile nu se compara cu studiourile astea mai serioase care sunt pe la noi.

                              Comentariu


                              • #45
                                EU daca as fi din focsani sau Barlad as pelca imediat de acolo ca e aiurea sa te apuci sa faci videochat intr-un oras dina sta mic ca toata lumea afla in secunda doi ca esti model. Cand lucrezi intr-un oras mare sau de acasa poti tine secretul pentru tine. EU tin mult la chestia asta si cred ca si alte fete se gandesc ca cel mai ok e sa tina pentru ele unde lucreaza si ca fac videochat.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X