Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studiouri de videochat serioase din Iasi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Ancagy Vezi post

    Si eu sunt de acceasi parare in ceea ce priveste site-urile de videochat. Amica mea care lucreaza la Heylux de cativa ani nu a avut probleme de genul. Ea lucreaza pe LiveJasmin si castiga foarte bine. Stiu ca nuditatea nu este permisa in Free chat si i se pare super tare .. pe cand pe cahturbate sau alte site-uri din acestea de free , ca model nou nu prea ai sanse daca nu esti dispusa sa te dezbraci..parerea mea.
    Si eu am auzit ca Heylux este un studio bun..chiar am intrat de curiozitate pe site-ul lor. Ofera make-up, transport la modele si bonusuri. Ma gandesc serios sa ma duc si eu la un interviu. A mai fost cineva acolo ? Vreau o parere! multumescc!! :)

    Comentariu


    • Postat în original de Ancagy Vezi post

      Eu am o cunostinta care este la acest studio. Lucreaza de 10 ani la Ema in studio de frica sa nu ii apara pozele cu ea pe Google.Plus de asta, s-a schimbat mult de cand lucreza la ei Este mult mai vulgara, pare foarte muncita si cearcane foarte mari.
      Eu una lucrez la Heylux si ma simt foarte bine. Si eu am auzit despre NightWishper chestii rele. Am avut o prietena care a incerat acolo si apoi a venit si ea cu mine. Era super muncita,lucreaza pe conturi in care esti vulgara.. nu mai zic la interviu am inteles ca nu e ok si daca modelele ei pleaca face tot felul de chestii aiurea, gen razbunare.

      Comentariu


      • Postat în original de EricaK Vezi post

        Si eu am auzit ca Heylux este un studio bun..chiar am intrat de curiozitate pe site-ul lor. Ofera make-up, transport la modele si bonusuri. Ma gandesc serios sa ma duc si eu la un interviu. A mai fost cineva acolo ? Vreau o parere! multumescc!! :)
        Buna, Erika! :) Eu lucrez la Heylux. Am aproape 6 ani de cand colaborez cu ei si pot sa iti spun ca ma simt foarte bine. Spre deosebire de alte fete care tot cauta studiouri si dau mereu peste chestii dubioase, pot sa spun ca am avut noroc. La interviu m-am simtit in largul meu si nu am fost constransa de nimic. Am avut interviul cu Claudia. Mi-a placut mult cum mi-a explicat toate detaliile necesare, m-a asteptat cu o cafea, toata lumea imi zambea si era o atmosfera detasata. Am 6 ani de colaborare, asta inseamna ca estee bine! :) Eu lucrez pe LiveJasmin si castig foarte bine. Am reusit sa imi iau o casa in Bucium, o masina, am o familie si sunt happy. Poate si eu am avut retinerea asta la inceput, insa crede-ma ca nimeni nu iti da un ban fara sa muncesti si mai ales o munca usoara! Eu te incurajez sa te duci! O sa iti placa! :*:*

        Comentariu


        • Postat în original de Eliza313 Vezi post

          Buna, Erika! :) Eu lucrez la Heylux. Am aproape 6 ani de cand colaborez cu ei si pot sa iti spun ca ma simt foarte bine. Spre deosebire de alte fete care tot cauta studiouri si dau mereu peste chestii dubioase, pot sa spun ca am avut noroc. La interviu m-am simtit in largul meu si nu am fost constransa de nimic. Am avut interviul cu Claudia. Mi-a placut mult cum mi-a explicat toate detaliile necesare, m-a asteptat cu o cafea, toata lumea imi zambea si era o atmosfera detasata. Am 6 ani de colaborare, asta inseamna ca estee bine! :) Eu lucrez pe LiveJasmin si castig foarte bine. Am reusit sa imi iau o casa in Bucium, o masina, am o familie si sunt happy. Poate si eu am avut retinerea asta la inceput, insa crede-ma ca nimeni nu iti da un ban fara sa muncesti si mai ales o munca usoara! Eu te incurajez sa te duci! O sa iti placa! :*:*
          Heiii! Am citit comentariul tau vis-a vis de studoiul Heylux.. pare destul de interesant.ma gandesc si eu sa lucrez si as avea nevoie de4 mai multe pareri. Ma puteti ajuta? eu am mai cautat asa si am vazt unul LuckyStudio si Preziosa pe videchat Iasi. In afara de Heylux a mai fost cineva la un interviu la celelelalte doua studiouri? Vreau sa fac o mica coomparatie si apoi sa ma decid unde merg Multumescc! Astept pareri! :*:*

          Comentariu


          • Buna fetelor. A reusit cineva sa-si stearga definitiv pozele si video-urile?

            Comentariu


            • Postat în original de Ellya Vezi post

              Heiii! Am citit comentariul tau vis-a vis de studoiul Heylux.. pare destul de interesant.ma gandesc si eu sa lucrez si as avea nevoie de4 mai multe pareri. Ma puteti ajuta? eu am mai cautat asa si am vazt unul LuckyStudio si Preziosa pe videchat Iasi. In afara de Heylux a mai fost cineva la un interviu la celelelalte doua studiouri? Vreau sa fac o mica coomparatie si apoi sa ma decid unde merg Multumescc! Astept pareri! :*:*
              Buna, Elly! :D Eu am fost chiar ieri la un interviu la Heylux. Am aflat despre ei de pe videochat Iasi, bineinteles dupa ce m-am uitat pe mai multe site-uri.
              Eu sunt din Cotnari insa stau in Iasi cu chirie in zona Tatarasi. Nu a mai lucrat in domeniu si cunoasc limba engleza la un nivel avansat. Acum lucrez la o cafenea, am un program flexibil ( 2 zile cu 2 zile libere) si un salariu de 1700 de lei. Nu doresc sa renunt la jobul meu actual de aceea m-a interesat programul part-time, la sectiunea de non-adult. Sunt foarte timida si daca nu am mai facut asta niciodata, am zis sa incerc asa.. daca va fi, am sa ma schimb pe sectiunea de adult. Un surplus de bani nu ar strica .. insa ma mai gandesc.. :D

              Comentariu


              • Din ce vad eu cam Heylux, Preziosa si LuckyStudio ce isi fac asa reclama mai multa. Mereu imi apar reclamele lor pe Instragram sau pe Facebook..acum na...sincer de alte studiouri nu stiu ce sa zic. Am vazut ca in ultimul timp imi mai apare cate o reclama de la VivaDiva, insa din ce am inteles, le pleaca fetele si nu au personal..asta inseamana ca nu este neaparat o optiune. Macar daca tot vrei sa faci videochat in Iasi sa alegi un studio mai bun, parerea mea.Mai stiu cateva mai mici, dar iti dai seama ca nu se duc fetele...

                Comentariu


                • Zic ca unele nu se duc pentru ca nu sunt neparat de incredere si nu stiu cat de legat colaboreaza. Mai exista posibilitatea sa iti iei si teapa...acum fiecare cum stie.

                  Comentariu


                  • Postat în original de FlaviaC Vezi post
                    Din ce vad eu cam Heylux, Preziosa si LuckyStudio ce isi fac asa reclama mai multa. Mereu imi apar reclamele lor pe Instragram sau pe Facebook..acum na...sincer de alte studiouri nu stiu ce sa zic. Am vazut ca in ultimul timp imi mai apare cate o reclama de la VivaDiva, insa din ce am inteles, le pleaca fetele si nu au personal..asta inseamana ca nu este neaparat o optiune. Macar daca tot vrei sa faci videochat in Iasi sa alegi un studio mai bun, parerea mea.Mai stiu cateva mai mici, dar iti dai seama ca nu se duc fetele...
                    Si eu cred la fel in ceea ce priveste videochat-ul in Iasi.Eu cred ca aceste studouri mai mici sunt defapt apartamente inchiriate sau eventual spatii care nu sunt cine stie ce amanajate. Asta e parerea mea! In afara de Heylux care din cate am inteles colaboreaza cu contract, alte studiouri folosesc tot felul de chestii ilegale...

                    Comentariu


                    • Postat în original de Codrina Vezi post

                      Si eu cred la fel in ceea ce priveste videochat-ul in Iasi.Eu cred ca aceste studouri mai mici sunt defapt apartamente inchiriate sau eventual spatii care nu sunt cine stie ce amanajate. Asta e parerea mea! In afara de Heylux care din cate am inteles colaboreaza cu contract, alte studiouri folosesc tot felul de chestii ilegale...
                      Chestii ilegale precum carduri Paxum ..am inteles ca cei de la Paradiz folosesc asa ceva. Stiti ceva de genul?

                      Comentariu


                      • Postat în original de Patrycia Vezi post

                        Chestii ilegale precum carduri Paxum ..am inteles ca cei de la Paradiz folosesc asa ceva. Stiti ceva de genul?
                        Din cate stiu cei de la Paradiz sunt experti in cardurile Paxum :) Ce contract ..nu exista asa ceva. Cand aud de contract zici ca se transforma :))) eu stiu asta pt ca am stat la ei o luna. Mai mut nu am rezistat:2

                        Comentariu


                        • Postat în original de Ancagy Vezi post

                          Din cate stiu cei de la Paradiz sunt experti in cardurile Paxum :) Ce contract ..nu exista asa ceva. Cand aud de contract zici ca se transforma :))) eu stiu asta pt ca am stat la ei o luna. Mai mut nu am rezistat:2
                          Daca le place sa se joace cu focul :))))) si eu stiu ca aceste carduri sunt ilegale..dar nah, oarec cum de la Paradiz folosesc astfel de ilegalitati si la alte studiouri se colaboreaza prin contract ?cum de ei reusesc si Paradizul nu ?

                          Comentariu


                          • Postat în original de FlaviaC Vezi post

                            Daca le place sa se joace cu focul :))))) si eu stiu ca aceste carduri sunt ilegale..dar nah, oarec cum de la Paradiz folosesc astfel de ilegalitati si la alte studiouri se colaboreaza prin contract ?cum de ei reusesc si Paradizul nu ?
                            Eu pur si simplu cred ca cei de la Paradiz nu dau importanta acestor chestii ..ca e legal sau ilegal, nu cred ca le pasa. Nu le pasa de modele, dapai daca mai lucreaza ilegal..mhah..parerea mea.

                            Comentariu


                            • Postat în original de AlexandraD Vezi post

                              Eu pur si simplu cred ca cei de la Paradiz nu dau importanta acestor chestii ..ca e legal sau ilegal, nu cred ca le pasa. Nu le pasa de modele, dapai daca mai lucreaza ilegal..mhah..parerea mea.
                              Eu pana la urma stiu ce am ales. Pentru mine Heylux ramane un studio bun, colaborez legal cu contract de munca si ma simt super bine aici. Stiu o mu;time de fete care au mers la tot felul de studiouri abia deschise si nu s-au regasit. Chiar si eu am avut o prietena care a venit cu mine la Heylux, dupa a renutat, a mers la un alt studio si nu a stat mult..cateva zile..Atat mi-a zis " nu se compara". Acum fiecare colaboreaza cu cine vrea si cum vrea.

                              Comentariu


                              • Hei! Ce parare aveti despr studiourile acestea aparute in Iasi: NightProwl, Studio20, Reina, VivaDiva ?

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X