Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studiouri de videochat serioase din Iasi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La inceput n-am crezut reclama asta. c-am vazut pe Facebook reclama la studio de videochat la Lucky Studio. Stiu o fata care face si ea videochat si a lucrat ca model . SIe a mi-a zis ca banii sint pe bune. Ce sa zic –pare avantajos . Ma mai gandesc ca parca m-ar interesa si pe mine…

    Comentariu


    • Ma gandeam demult sa vad care -i treaba cu videochatul, eu sunt din Roman si aici nu prea sunt studiouri. Am mai incercat sa lucrez cu o prietena care avea deja conturi pe Chaturbate, Stripchat si MFC, acum 2 luni. Fiind conturile ei nu prea a reusit sa ma bag eu in seama cu membrii,:))) ..eventual mai apaream si eu asa din cand in cand in fata camerei dar mai mult ea vorbea, asa ca am renuntat. Am cautat pe Google videochat Iasi si mi au aparut cateva studiouri interesante. Pentru mine Heylux mi s- a parut destul de ok ca si aspect. Am vazut ca au cazare si asta m ar ajuta.

      Comentariu


      • Sunt cateva studiouri care arata foarte bine ...nu stiu si nu am idee daca sunt si prin alte zone dar din ce observ cele din Iasi isi fac reclama. Am trecut si eu pe la Hylux doar ca vizitez studioul pentru 10 minute..nu stiam ca este posibil, credeam ca daca sun ma duc direct la interviu, desi nu eram foarte hotarata. Pot sa spun acelasi lucru, este pe stilul meu..este foarte spatios, are o multime de camere faine, niste candelabre mari si stralucitoare de iti fura ochii :)))) Nu stiu daca credeam ca aceste lucruri pot fi reale, adica sa arate asa... pana nu vezi nu ai cum sa stii si poate ai impresia ca totul este fake. Chiar daca nu am stat la interviu, mi a decontat bonul de taxi si pot sa spun ca atmosfera este super destinsa...Cand vezi asa ceva iti este mai mare dragul sa lucrezi! Chiar mi a placut ! :*:*

        Comentariu


        • Eu una recunosc ca am facut videochat cam de la varsta d 17 ani. Mai intai am incercat de acasa pe niste conturi create de catre cineva,insa nu pot sa zic ca aveam incasari. Ce i drept imi plac banii. Meredu cand terminam orele si mergeam in statie sa iau ratp -ul, vedeam acele BMW-uri parcate. Stiu ca eram cu o prietena si vorbeam intre noi despre asta. Normal ca toata lumea stia ca ac4ele masini apartin studioului Heylux, radeau intre ei si spuneam ca nu se pot castiga asa usor bani.
          Dupa ce am dat Bac-ul am pastrat relatia cu prietena mea si ne-am gandit sa ne angajam. Eu am zis ca merg la Heylux si ea la Preziosa. Normal ca nu vroiam un job in care sa castig putin si sa fiu mai tot timpul obosita. Ce mi s-a parut fain a fost faptul ca era o atmosfera detasata. Toata lumea a fost draguta cu mine, imi zambea si ma simteam ca si cum ii stiam, nu c o straina.Mi s-a explicat despre program, bani, make -up, beneficii si am incepeut o colaborare cu ei. Trainerii mi-au explicat site-urile pas cu pas, despre cum trebuie sa stau in fata camerei, ce tinute sa port si dspre atitudine. In momentul de fata pot sa spun ca am un venit mai mare decat al unui doctor si imi permit vacante, lucruri scumpe si multe altele. Nu imi pare4 rau de alegereaq facuta si chiar nu imi e rusine! Eu una ma simt minunat!

          Comentariu


          • Sunt atatea studiouri in IAsi la care poti sa mergi, important este sa alegi ceea ce este mai bun. Spre exemplu am auzit de unul Night Whisper. Nu am idee daca este nou sau mai vechi insa nu am auzit chestii bune despre el, ca si de Paradiz de altfel. Ema ,partoana, parca pluteste in aer. Nu o intereseaa nimic!!!! Foarte ingamfata fata de modelele noi. Cica adminii hjoaca seara jocuri p calculator, n -au nici o treaba cu fetele noi.

            Comentariu


            • Postat în original de Patrycia Vezi post
              Sunt atatea studiouri in IAsi la care poti sa mergi, important este sa alegi ceea ce este mai bun. Spre exemplu am auzit de unul Night Whisper. Nu am idee daca este nou sau mai vechi insa nu am auzit chestii bune despre el, ca si de Paradiz de altfel. Ema ,partoana, parca pluteste in aer. Nu o intereseaa nimic!!!! Foarte ingamfata fata de modelele noi. Cica adminii hjoaca seara jocuri p calculator, n -au nici o treaba cu fetele noi.
              Eu am o cunostinta care este la acest studio. Lucreaza de 10 ani la Ema in studio de frica sa nu ii apara pozele cu ea pe Google.Plus de asta, s-a schimbat mult de cand lucreza la ei Este mult mai vulgara, pare foarte muncita si cearcane foarte mari.

              Comentariu


              • Postat în original de Ancagy Vezi post

                Eu am o cunostinta care este la acest studio. Lucreaza de 10 ani la Ema in studio de frica sa nu ii apara pozele cu ea pe Google.Plus de asta, s-a schimbat mult de cand lucreza la ei Este mult mai vulgara, pare foarte muncita si cearcane foarte mari.
                Cica este langa spalatoria auto din Canta sit e fluiera toti barbatii cand va ca intrii sau cand iesi din studio.In studio Se aude totul dintr-o camera in alta pt ca nu au pereti despartitori.:)))
                Eu una caut ceva mai discret nu sa ma vada toti barbatii si sa ma stie toata lumea. Plus de asta.. unde este intimitatea?

                Comentariu


                • Am sunat pentru un interviu la NightWhisper si am batut la usa. Mi-a intredeschis usa, desi era un interviu stabilit deja, m-a intrebat patronul Vali, pt ce am venit la interviu? Plus ca din ce am mai auzit de la unele modele, ii umpleau Emei portbagajul cu cadouri de 8 martie ca sa se comporte si ea ok cu modelele. Deci un alt studio care nu prea apreciaza munca modelelor. se vede diferenta! Cineva cunoscut lucreza la Heylux si mi-a zis ca mereu de ziua modelelor se iese in oras si le da cadouri, plus de 1 si 8 martie, flori si bomboane, se face comanda la pizza..ceea ce mi se pare super fain.

                  Comentariu


                  • Stiu foarte multe persoane care cauta un studiouri unde sa li se ofere conditii si sa fie apreciate...insa trebuie sa caute mai amanuntit. Eu ma cautat pe videochat Iasi si pot sa spun ca sunt cateva studiouri care mi au atras atentia:Heylux, LuckyStudio si ceva mai mic Preziosa. Normal ca sunt mai multe, unele abia deschise, altele care sunt mai vechi precum Vixen si Vivadiva, cred..care au iesit din schema. Eu una vreau sa fac bani ..acum nu stiu de voi si de experientele neplcaute la alte studiouri, insa cred ca pierdeti timpul asa..Mnah.. este parerea mea! Daca vreti sa faceti bani cautati ceva serios si tineti va de program. Se poate!

                    Comentariu


                    • Bună seara fetelor. Vorbind de studiouri serioase, ma bate un gând sa renunț la job și sa merg la un interviu la. Lucky. Dar am ceva emoții. Cum e la început? Adică gen trebuie sa îmi iau eu lenjeria sau ceva?

                      Comentariu


                      • Postat în original de Madah13 Vezi post
                        Bună seara fetelor. Vorbind de studiouri serioase, ma bate un gând sa renunț la job și sa merg la un interviu la. Lucky. Dar am ceva emoții. Cum e la început? Adică gen trebuie sa îmi iau eu lenjeria sau ceva?
                        Din cate stiu de la o amica care colaboreaza cu ei, lenjeria intima trebuie sa o cumperi tu pentru sedinta foto.Din ce mi-a zis ea, la interviu a fost super fain. Si ea avea emotii pt ca nu mai lucrase, ci doar a avut o mica tentativa :)) Acum colaboreaza cu ei si ii este foarte bine. I-a fost mai dificil la inceput pentru ca se temea ca nu o ajuta nimeni plus ca nu stia nici engleza, insa trainerii o ajuta foarte mult. in primele 2 saptamani a reusit sa stranga 2500 lei, eu zic ca pentru inceput e ok. Este multumita de acest studio, are make-up, transport..mah..acum vzi si tu.Daca a reusit amica mea care abia deschide gura, sigur poti si tu. :D

                        Comentariu


                        • Buna. Stiu ca nu are legatura cu subiectul dar daca m poate ajuta cineva cu un sfat. Am incercat acum cativa ani sa fac si eu însa toata povestea nu a durat mai mult de doua luni si m-am lasat. Nu ma simteam ok etc. Problema este ca dupa aproape 5 ani sa gasesc foarte multe poze cu mine pe google. Cum as putea sa le sterg? Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Sunt disperata!!!

                          Comentariu


                          • Postat în original de nataly04 Vezi post
                            Buna. Stiu ca nu are legatura cu subiectul dar daca m poate ajuta cineva cu un sfat. Am incercat acum cativa ani sa fac si eu însa toata povestea nu a durat mai mult de doua luni si m-am lasat. Nu ma simteam ok etc. Problema este ca dupa aproape 5 ani sa gasesc foarte multe poze cu mine pe google. Cum as putea sa le sterg? Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Sunt disperata!!!
                            Heii!! Eu una stiu ca aceste poze de pe Google sunt puse de catre site-ul pe care ai lucrat, nu de catre studio. Am avut prietene care au patit la fel.. ele lucrau pe Chaturbate. IOn general site-urile de free chat asa procedeaza. Realizeaza printuri sau eventual inregistreaza free chat-ul sau privatul tau si le adauga pe diverse site-uri pentru mai mult trafic, cica :) Acum nu stiu ce sa zic..amica mea le-a dat mail la site, trebuie sa fie un suport ceva. Poti incerca si tu sa vezi daca functioneaza.

                            Comentariu


                            • Eu una m-as axa pe studiouri mai seriose si nu pe studiourile acestea " fantoma" de care nu s-a auzit nimic, si care nu isi fac nici o reclama. Pentru mine doar cateva studiouri din Iasi imi par mai serioase precum Heylux, Lucky Studio si Preziosa... de restul nu stiu si nu am auzit prea multe. Plus ca studiourile mai noi lucreaza pe site-uri de free chat cum ar fi chatirbate, mfc, stripchat si care mai sunt. Le este mult mai usor sa creeze conturi fara sa isi bata capul prea mult. Nu am auzit sa se intample astfel de incidente la studourile mai seriose care lucreaza pe site-uri Premium. Parerea mea este ca un model fara experientaz nu ar trebui sa inceapa pe astfel de site-uri... pe chaturbate si celelalte nu esxista discretie. Parerea mea...

                              Comentariu


                              • Postat în original de Adela Vezi post
                                Eu una m-as axa pe studiouri mai seriose si nu pe studiourile acestea " fantoma" de care nu s-a auzit nimic, si care nu isi fac nici o reclama. Pentru mine doar cateva studiouri din Iasi imi par mai serioase precum Heylux, Lucky Studio si Preziosa... de restul nu stiu si nu am auzit prea multe. Plus ca studiourile mai noi lucreaza pe site-uri de free chat cum ar fi chatirbate, mfc, stripchat si care mai sunt. Le este mult mai usor sa creeze conturi fara sa isi bata capul prea mult. Nu am auzit sa se intample astfel de incidente la studourile mai seriose care lucreaza pe site-uri Premium. Parerea mea este ca un model fara experientaz nu ar trebui sa inceapa pe astfel de site-uri... pe chaturbate si celelalte nu esxista discretie. Parerea mea...
                                Si eu sunt de acceasi parare in ceea ce priveste site-urile de videochat. Amica mea care lucreaza la Heylux de cativa ani nu a avut probleme de genul. Ea lucreaza pe LiveJasmin si castiga foarte bine. Stiu ca nuditatea nu este permisa in Free chat si i se pare super tare .. pe cand pe cahturbate sau alte site-uri din acestea de free , ca model nou nu prea ai sanse daca nu esti dispusa sa te dezbraci..parerea mea.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X