Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Studiouri de videochat serioase din Iasi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • parerea mea ca trebuie sa se vorbeasca mai mult despre amenzile in videochta in Iasi. sunt studiouri unde anumit modelele sunt fortate sa greseasca pentru ca patronii sa le dea amenda. nu va duceti acolo fetelor. sunt atatea modele care si-au luat tzeapa pana s-au invatat minte. abia pe urma s-au angajat in videochat in Iasi la studiouri serioase. personal n-am incredere in studiourile noi care iti promit marea cu sarea. intrebati alte modele de videochat din Iasi unde sunt patroni aiurea. sau studiouri fara trainere, cu internet care cade din 5 in 5 minute. asa mva dati seama care sunt cele mai serioase studiouri de videochat din Iasi si care sunt aiurea.

    Comentariu


    • Pentru mine, deci nu vorbesc pentru altcineva, un studio de videochat din Iași serios e acela unde e pe bune ce ti se spune. Cred ca despre asta este vorba. Aud tot felul de povesti de la fete care s-au dus la studiouri de videochat din Iasi unde era trist rau de tot. Adica nu le pasau patronilor de modele, daca au training sau daca au conditii ok de lucru. In unele studiouri se dau amenzi peste amenzi cu orice ocazie numai sa mai ia patronii din banii modelelor. Cum s-ar putea numi asta un studio de videochat din Iasi serios? Imi spune si mie cineva? Cel mai bine pentru o incepatoare, ca si eu am fost si de acum incep sa inteleg, e sa lucrezi unde te simti din prima bine, unde nu sunt lucruri dubioase si ai senzatia ca jobul de model de videochat in Iasi e unul ca oricare altul numai ca normal , faci mult mai multi bani. Asta e parerea mea.

      Comentariu


      • Postat în original de Alinutza44 Vezi post
        Va rog frumos - poate ma lamureste careva - pt ca ma bate un gand sa ma bag si eu - studio9 face videochat sau nu face videochat? si daca nu face videochat, de ce-ti da 21 de milioane?
        Ce e studioul ala? N-am auzit niciodata de ala. E un studio de videochat din Iasi mai nou ? Am cautat si nici n-au site. Mai mare rasul.

        Comentariu


        • Postat în original de Cezara Muresan Vezi post
          Salut. Ma numesc Cezara, sunt din Iasi si am facut videochat de acasa timp de 2 ani. Din motive subiective insa nu mai pot continua. As vrea sa incep sa merg la un studio dar nu stiu la care sa ma opresc... am auzit de la cunostinte lucruri de bine despre Lucky Studio... Oricum, daca e cineva care a lucrat sau lucreaza la Heylux, Preziosa, Vivadiva, Sugar Studio, Vixen Studio, Night Whisper, Preziosa, Reina Studio, Paradiz, Atlantic Studio, sau 2 Lips Studio sau alte studiouri as aprecia cateva sfaturi dar sa fie un studio serios. Merci anticipat.
          VivaDiva? Vixen? .......Pe bune?!?!?! Astea sunt acum in top in videochat in Iasi? Pentru cine pot sa fie in top? Pai VivaDiva te baga doar pe site-urile de videochat free. CUm sa ai trafic pe site-uri free si sa faci bani? E de ras, pe bune. Cu Vixen e si mai distractiv sa vad ...Eu as da bani de la mine sa nu fiu model de videochat in Iasi la Vixen. Te mai uiti si la fetzele oamenilor cand te angajezi. Deci orice altceva in afara de Vixen. Iar la VivaDIva se stie ca nu faci bani. Deci Vixen si cu VivaDIva is vrajeala mare.

          Comentariu


          • Parerea mea e ca studiourile serioase de videochat din iasi sunt alea care se lucreaza pe Jasmin. Toate modele de videochat din Iasi mai cu experienta cu care am vorbit zicc asta- e diferenta mare dintre free,pe care lucreaza VivaDiva sau Paradiz, unde vin toate saracille de membri. Ala se poate nui oricum numai videochat nu ca e nuditate non stop cu putini bani. Pe Jasmin sunt standarde , trebuie sa arati ingrijita , sa vorbesti binisor engleza dar sunt si bani ca lumea. De asta Heylux sau Lucky Studio kucreaza pe Jasmin si restul la saracie, cu modele dezbracate pe free, pe 0,03 centi minutul.

            Comentariu


            • n.am mai intrat cam demult pe forum dar vad ca lumea tot posteaza pe aici. apropo de cel mai serios studio de videochat din Iasi. luna trecuta a fost o prietena la VivaDiva sa vada care-i treaba la un interviu. si fata de la interviu era plictisita toata de ziceai ca adoarme pe scaun. i.a facut si un tur pe la VivaDiva sa vada cum e studioul de videochat cu camere cu tot. si camerele n.au perete pana sus si a auzit niste fete din camere cum gemeau si muzica lor si tot. ca se aude tot. deci complet aiurea parerea mea. si fata de care zic a renuntat. pana gasete altceva mai bun cu videochatul in Iasi ca de VivaDiva s.a lasat.....

              Comentariu


              • La VivaDiva am auzit ca nu se dau banii la timp si ca model primesti amenzi aiurea doar ca sa iti orpeasca din bani. E adevarat? Am mai intrebat si in alta parte pe forumul asta despre videochat. La Vixen sau la Paradiz e tot asa cu amenzi si astea? Intreb pentru ca am auzit din mai multe parti de la modele care au plecat de la VivaDiva de asta as vrea sa stiu si de la altcineva care stie.

                Comentariu


                • M-am interesat despre site-urile de videochat unde se castiga mai mult. Ca toata lumea intreaba care e cel mai bun studio de videochat din Iasi. Si se fac clasamente cu Lucky Studio, Vixen, VivaDiva, Paradiz, Heylux sau Preziosa mai nou. Dar inteleg ca si site-urile de videochat unde lucrezi conteaza mult. Din ce inteleg studiourile care n-au conditii bune lucreaza pe Stripchat, pe Chaturbate unde e nuditate nonstop. Acolo e traficul mult mai slab si membri cu bani mai putini. Corect? Si banii adevarati adica de la 1.500 de euro in sus se fac pe Jasmin. Asa e?

                  Comentariu


                  • Stie cineva pe ce stieuri de videochat lucreaza studiourile de videochat din Iasi? Am vazut pe forum ca la Vixen, VivaDiva sau Paradiz se cam lucreaza pe site-urile free. In cazul asta care e avantajul sa lucrez de la ei? Ca acolo fac bani cat la taraba in Tatarasi. Mi se pare aiurea ca parca Vixen sau VivaDiva se mai si lauda cu asta. Total aiurea. Pai cum sa faci bani pe siteurile de free? M-am uitat special la conditiile dde lucru pe Chaturbate de exemplu si e bataie de joc. Singura explicatie e ca multe studiouri de videochat din Iasi n-au camere sau conditii ca sa lucreze pe Flirt4Free de exemplu. Parerea mea e ca site-urile de free trebuie evitate ca sunt pierdere de timp.

                    Comentariu


                    • Lucky Studio e singurul studio de videochat din Iasi care imi vine in minte daca e vorba de seriozitate. Le stiu pe doamnele de acolo chiar si pe fostele angajate de acum cativa ani. Tot respectul meu pentru ele. Mai sunt si alte studiouri de videochat in Iasi destul de ok dar destul de putine. Lucky Studio ramane pentru mine cel mai ok de departe pentru Iasi. Mai sunt vreo doua si in Bucuresti care sunt foarte bune.

                      Comentariu


                      • Asa este! La fel am auzit si eu ca acest studio, LuckyStudio, este foarte serios. O prietena de a mea colaboreaza cu ei si mi-a zis ca nu lucreaza pe site-uri de free chat. Eu cred ca te expui foarte mult pe aceste site-uri de free. Nu am idee pe ce site-uri lucrezi la alte studiouri, insa din ce am vazut pe site-ul de la LuckyStudio, ca si conditii, arata super.

                        Comentariu


                        • mai sunt studiouri in iasi care sa accepte cupluri?

                          Comentariu


                          • Sincer...nu am idee! Din cate stiu LuckyStudio, Heylux si Preziosa accepta cupluri colaborand de acasa. :D

                            Comentariu


                            • Postat în original de Codrina Vezi post
                              Stie cineva pe ce stieuri de videochat lucreaza studiourile de videochat din Iasi? Am vazut pe forum ca la Vixen, VivaDiva sau Paradiz se cam lucreaza pe site-urile free. In cazul asta care e avantajul sa lucrez de la ei? Ca acolo fac bani cat la taraba in Tatarasi. Mi se pare aiurea ca parca Vixen sau VivaDiva se mai si lauda cu asta. Total aiurea. Pai cum sa faci bani pe siteurile de free? M-am uitat special la conditiile dde lucru pe Chaturbate de exemplu si e bataie de joc. Singura explicatie e ca multe studiouri de videochat din Iasi n-au camere sau conditii ca sa lucreze pe Flirt4Free de exemplu. Parerea mea e ca site-urile de free trebuie evitate ca sunt pierdere de timp.
                              Te sustin in totalitate. Siteurile de free sucks!!! :2 Verisoara mea lucreaza la Heylux si in octombrie, cand ma intorc in tara, urmeaza sa merg si eu la ei. Acolo nu se pune deloc accentul pe site-urile de free, se bazeaza pe astea banoase, cu trafic si membrii cu care sa stai la o vorba, nu numai showing&doing. Sunt o groaza de studiouri in Iasi care te baga pe siteuri de free si acolo te uita. Not good! :(

                              Comentariu


                              • Postat în original de DianneP Vezi post

                                Te sustin in totalitate. Siteurile de free sucks!!! :2 Verisoara mea lucreaza la Heylux si in octombrie, cand ma intorc in tara, urmeaza sa merg si eu la ei. Acolo nu se pune deloc accentul pe site-urile de free, se bazeaza pe astea banoase, cu trafic si membrii cu care sa stai la o vorba, nu numai showing&doing. Sunt o groaza de studiouri in Iasi care te baga pe siteuri de free si acolo te uita. Not good! :(
                                Eu nu sunt din Iasi, insa ma bate de mult gandul sa ma duc la Heylux la interviu. Am auzit foarte multe lucruri bune despre acest studio :D Am inteles ca ofera cazarea gratuita 2 luni de zile, transportul gratuit ,make up si training :P Desi nu stiu foarte bine limba engleza , am inteles ca ofera cursuri gratuite de limba engleza si intalniri periodice unde ma poate invata despre cum pot fi un model de succes.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X