Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mai merge chatul în perioada asta ?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Va mulțumesc frumos fetelor ca răspundeți la întrebarea mea.! Nu știu pe care tura sa mai intru on.am încercat toate orele
    Ultima editare de lube69; 17.mar.2024, 15:28.

    Comentariu


    • #47
      EU am intrat si azi si ieri de la 11 dimineata la 4 .. chiar am lume am facut 350 ieri si 200 azi .. chiar vad ca am mai mult trafic ... but forever o sa incerc sa intru noaptea dar pana acum nu am reusit .. si da am facut cu prieteni dar chiar am avut si membri noi . La mine cheia este sa nu ies imediat ca nu merge gen dupa 2 ore ci sa stau acolo macar 5 ore . Nu fac nimic special am sani mari si doar din asta fac bani si machiaj doar rimel .

      Comentariu


      • Delaney
        Delaney comentat
        Editarea unui comentariu
        Aprob! Asta era și marea mea problemă, nu reușeam să stau online dacă nu aveam trafic deoarece simțeam ca o iau razna, nu aveam deloc răbdare. De când am început să rămân acolo mai multe ore legate s-a schimbat puțin situația. Tot greu merge dar măcar se adună puțin câte puțin. Primele 5-7 ore le stau online fără pauză, decât dacă vreau să merg la baie. Dacă nu am trafic, pun camera pe picioare (pentru fetish) stau pe telefon până mișcă ceva și tot așa. Dacă nu îmi fac targetul revin după pauză încă o oră două cat pot, dacă îl fac nu mai intru.

    • #48
      Si eu sunt pe multe siteuri 10 mai exact nu stau doar pe cele de tokens eu fac pe camsoda pe xlove etc

      Comentariu


      • #49
        Postat în original de Cornelia Vezi post
        EU am intrat si azi si ieri de la 11 dimineata la 4 .. chiar am lume am facut 350 ieri si 200 azi .. chiar vad ca am mai mult trafic ... but forever o sa incerc sa intru noaptea dar pana acum nu am reusit .. si da am facut cu prieteni dar chiar am avut si membri noi . La mine cheia este sa nu ies imediat ca nu merge gen dupa 2 ore ci sa stau acolo macar 5 ore . Nu fac nimic special am sani mari si doar din asta fac bani si machiaj doar rimel .
        Eu stau 6 ore legare fără pauză fără nimic.

        Comentariu


        • Delaney
          Delaney comentat
          Editarea unui comentariu
          Încearcă să îți schimbi nișa, încearcă alt stil de model și atragi alt stil de membrii. Uneori este și obositor pentru tine personal să faci aceleași lucruri. Sau schimbă-ți abordarea.

      • #50
        Eu intru online de la 8:30 dimineata si iau pauza o ora de lunch dupa 4 ore online,apoi continui inca 2 ore (14:20-16:20)

        Comentariu


        • #51
          Sezonul cald vine cu vacanțe, atunci.....știm toate ca e mai nasol decât acum, nu știu am stat ieri 10 ore pt 61 $ e ceva jalnic te simți f aiurea când vezi că dau 1 tok de 5 ori apoi pleacă.
          Ultima editare de lube69; 19.mar.2024, 13:15.

          Comentariu


          • evafromheaven
            evafromheaven comentat
            Editarea unui comentariu
            Asa e ,mood-ul ne este afectat in functie de ce zi avem online .
            Good day - good mood
            Bad day - bad mood and tired

        • #52
          Adevarat .. deaia intru doar 2 zile ca sa nu imi strice saptamana . Daca as face 60 in 10 ore as fi super deprimata.

          Comentariu


          • lube69
            lube69 comentat
            Editarea unui comentariu
            Nu am ce face, sunt destul de activa pur si simplu unii sunt zgarciti alții se uită și pleacă; dacă le dai pm gratis nu e bun nici așa că imediat ies din cameră; sâmbătă și duminică nu știu ce am avut dar am fost destul de confuză și pt prima dată în viață mea nu am făcut bani în wikend ca sa zic așa.

        • #53
          EU am fost Constanta dim februarie si am intrat macar o zi in weekend si mia crescut traficul .. sti cum este la mine fac 4-5 pvturi si aia sunt bani minimum meu de 220 adica 1000lei ..dar ma seaca sa astept atat pana apare ala cu bani ..si in weekend cand am scris eram pe telefon si doar ce sa ies si a venit unul si mia facut 50$ .. cum am zis eu am atu ca am sani mari desi vreau sa slabesc si o sa ni se faca mici imi este teama daca imi va mai merge atunci

          Comentariu


          • #54
            Cornelia, daca slabesti nu este un lucru grav, chiar daca ti se fac sanii mai mici. Membrii vechi raman fideli, vor vedea slabitul ca pe ceva wow si nu te va trage in jos. Si eu slabisem destul de mult, ba chiar mai mult...atarna pielea pe mine si tot la mine vin. Nu te speria de asemenea lucruri. Succes! :)

            Comentariu


            • #55
              Cu 10 ani in urmă aveam o " colegă " nici nu deschidea bine camera trecea o oră sa zic si imi scria am făcut 300 $ pe cam4, am făcut 250 $ pe chaturbate ea nu făcea nici de sare la scrumbie .acum o văd grasăaa și cu sani din ăia falși cumpărați de pe aliexpres .e ultimă pe pagină pe stripchat.
              Ultima editare de lube69; 19.mar.2024, 19:16.

              Comentariu


              • #56
                ce insemna pentru voi o zi ok / o zi buna etc? eu de exemplu am un target 'minim' , un target mediu la care e o zi ok si unul mare la care consider ca e o zi buna. sunt curioasa de voi

                Comentariu


                • Cata
                  Cata comentat
                  Editarea unui comentariu
                  La mine sunt zile si zile. Eu nu prea stau online cine stie ce pt ca am alt job. Stau online cam 40 de ore pe sesiune. Si fac intre 400 si 700$ pe sesiune. In total. Depinde. Asta in conditiile in care am 100 kg, nu fac numarul de ore cum trebuie saptamanal, nu ma stresez prea mult, am multe figuri in cap cu membrii si refuz sa fac o gramada de chestii. Nu ma machez cine stie ce, nu am unghiile facute, nu stiu engleza la perfectie, nu am botox sau gene false. Nu sunt vreo frumusete rara... :))
                  Depinde mult si de model. Daca as investi putin in mine si as face ore multe, as face bani. Cand stateam ore multe, faceam si 2000-2500 pe luna.

                • Cata
                  Cata comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Cred ca depinde si de model, de ore... Anul trecut am stat online foarte putin si nu am facut cine stie ce bani. Anul asta a inceput bine. S-au intors multi membrii vechi la mine, au ceva mai multi bani si pot spune ca sunt ok.

                • Cata
                  Cata comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Si inca o chestiuta legata de perioadele proaste. De Paste nu imi merge in alea 2 saptamani mai deloc... Iar pe 31 martie este Pastele Catolic. Pica extrem de prost anul asta. Presimt ca saptamana asta mai merge ok. Cam in saptamana aia si prima dupa nu prea merge.

              • #57
                EU am target minim 1000 lei adica 220$ ..ce este peste este bun venit din pacate pt ca sunt grasa nu am energie pt mai mult de 5-6 ore ..deaia spuneam sa slabesc as vrea sa ma operez dar motive de sanatate Nu de frumusete ma plac asa cum sunt am fost si slaba si grasa si cu siguranta fac banii mult mult mai usor grasa . Si eu zic ca merge rau pt ca anul trecut faceam 300$ in 3 ore acum abia fac targetul in 6 ore ... dar mereu imi spun ca e mai ok decat casiera la supermarket ..plus mai am ceva membri care imi trimit pe langa cel putin o mie pe Luna deci nu ar trebui sa ma plang dar tot ma plang :))) pt ca tot compar cu trecutul cand era mult mai usor sa ii fac .

                Comentariu


                • #58
                  Cat despre fizic ..nici eu nu am unghi machiaje etc ..merg pe mai natural si membri chiar apreciaza la mine caracterul atrage ca nu cer niciodata nimic mi se da bine nu iar bine si funny but true muzica eu ascult rock nu de nebun scorpions acdc etc si pt asta primesc multe complimente si stau membri mai mult In camera .. eu nu mint cati bani fac ca nu vad rostul daca citeste anaf peaici sa ma cause:)))

                  Comentariu


                  • Cata
                    Cata comentat
                    Editarea unui comentariu
                    E bineeeee :)
                    Nici eu nu ma plang, decat cateodata :)))
                    Important este sa te simti bine in toata treaba asta si sa nu faci drame.

                • #59
                  Weekndul asta mi-a mers ingrozitor .. imi pierd speranta ca o sa isi revina

                  Comentariu


                  • EllaM.
                    EllaM. comentat
                    Editarea unui comentariu
                    weekendul asta a fost de departe cel mai prost de cand a inceput anul... de trafic nici nu mai zic, mai rau ca in timpul saptamanii

                  • evafromheaven
                    evafromheaven comentat
                    Editarea unui comentariu
                    La fel si pt mine ...
                    Awful

                • #60
                  Mi a mers ingrozitor toată săptămâna trecuta inclusiv astăzi...

                  Comentariu

                  #2 Charm Studio - Banner

                  Adună

                  Lovense

                  Adună
                  Procesare...
                  X