Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Perioada praf

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Perioada praf

Vin si eu cu o intrebare . La voi cum a mers luna asta ? Pentru ca la mine a fost praf ...abia daca am putut sa vorbesc cu cineva .. Toti au devenit aroganti .. se supara si daca ii intrebi de unde sunt sau ce fac ... nimic nu le convine . Vreau sa stiu daca si la voi a fost luna proasta sau doar la mine e problema asta ! Fac chat de 4 ani si luna proasta ca asta nu am avut in viata mea si cand zic luna proasta ma refer ca abia am facut 400de tks adunat pe 3 site-uri ...

Eu nu am mai lucrat de pe 2ianuarie, ieri a fost prima zi. DEZASTRU. Ultima data cand am avut o zi asa proasta cred ca a fost acum 3ani. 400tk in 8ore adunati de pe 3 site uri. M am demoralizat rau, deja nici incredere nu mai am in mine. Stiu clar ca a fost doar o zi dar nu ma pot abtine sa nu imi pun tot felul de intrebari si da, si la mine au fost irascibili, ceea ce nu mi s a mai intamplat vreodata, ca de ce e flash ul asa scurt, ca de ce nu am meniul afisat pe MFC :)) a trebuit dracu’ sa caut sa imi fac un alt fel de meniu ca ala din topic nu le mai place. Imi venea sa imi smulg parul din cap pentru ca mi am pus in gand sa fiu mai draguta dar se pare ca cu cat esti mai dragut, cu atat ei forteaza si stiu ca ei sunt irascibili doar cand nu au bani deci cred ca e totusi de la ei :)) Ma simt mai bine sa impartasesc aici ca neavand cu cine sa vorbesc despre asta poate imi plesneste vreo vena la cap :))

Comentariu

Si eu la fel ma simt bine sa mai vorbesc cu cate o fata ca altfel si eu o iau razna cu capul deja acum am intrat cu mare durere in pl ... Si eu la fel ca tine am facut . Sa fiu mai draguta , sa las de la mine si astora daca le dai 1 deget iti iau toata mana ! eu luna asta in fiecare zi am intrat in depresie . Deci nu a fost o zi sa nu injur sau sa nu imi fac nervi cu astia . Daca s-ar putea sa facem toate show-urile pe 1 tk cred ca ar fi cei mai fericiti sau gratis ca si ala 1 tk e mult . Unu mi-a zis ca 50 de dolari sunt o gramada de bani , cand am auzit imi venea sa ma dau cu capu de pereti . Pe CB nu mai zic ca nici "hello" nu apuc sa le spun ca au si iesit . Sau mai sunt unii care stau toataaaa seara la tine in camera nici nu raspund la mesaje , nici tokensi nu dau , stau ca mutii pulii se labesc si se uita la tine . Daca esti nesimtita sau tupeista si ii iei direct : play or no ?" nu e bine . Daca ii iei cu frumosul nu e bine . Deci nici eu nu stiu cum sa o mai dau sau cum sa fac , schimb o suta de mii de outfit-uri pe noapte , ma mut ba in pat ba pe jos ba pe scaun . Cred ca nici daca intru online de pe banca din parc nu se schi,ba nimic . Deci e jale . Nici cand m-am apucat de videochat nu am avut perioada asa proasta !

Comentariu

• Jenifer
        Jenifer comentat
        Editarea unui comentariu
        Si la mine e la fel....intru cu greu online, abia rezist 4 ore cu camera goala...nici nu stiu incontro sa o iau, vad ca doar modelers de top ce mai fac bani, in rest pauza

Buna fetelor ! Eu nu lucrez pe site de free dar tot la fel de slab este ... credeam ca e pb la mine dar se pare ca nu . Niciodata nu a fost atat de slab si eu am avut o stare f proasta din cauza aceasta Sa speram ca doar luna aceasta a fost asa fiindca e dupa sarbatori si isi va reveni ,

Comentariu

Acum de cand a inceput luna februarie ati vazut vreo schimbare ? Ca eu sincer nu :)) .. Adica din ce am auzit lunile astea doua ianuarie si februarie sunt praf ! Sper ca luna asta sa nu fie la fel de jalnica cum a fost luna trecuta

Comentariu

Eu nu am mai lucrat, am fost prea dezamagita. O sa incerc sa lucrez 2 zile sa vad daca merge, daca nu, o sa imi caut un alt job. Incep sa cred ca a fost vina mea si poate doar mie nu mi a mers pentru ca nimeni altcineva nu se mai plange. Revin cu feedback

Comentariu

• Kitty996
            Kitty996 comentat
            Editarea unui comentariu
            In 2 zile daca intri nu o sa vezi mare lucru sa stii ... Mai ales daca nu ai mai intrat de atata timp . Cel putin la mine asa se intampla, daca nu intru cateva zile , iar imi e greu sa fac bani , nu stiu care e chestia! Si traficul a scazut fantastic !

merge prost este lume dar nu dau nimic dar EU intru doar o zi pe saptamana fac mai mult in offline dar da merge prost la inceput de an pana incep sa le vina la americani taxele prin martie aprilie .. inainte faceam 500 in weekend in 6 ore acum fac 250 maxim 300 ca sa dau si numere azi am intrat in 3 ore 110 ma dau batuta

Comentariu

Dolari nu tokens ca nu am specificat dar EU sunt pe multe siteuri

Comentariu

Ma indoiesc ca este problema la tine daca faci de 4 ani

Comentariu

Hello,este o perioada proasta pentru multi din industrie,multe fete se plang, dar nu aici,din ce am citit sunt si multe care fac bani si extra cum ar fi de pe onlyfans,nu doar de pe site uri sau le "salveaza"membrii lor ,dar tot se plang de trafic si de probleme tehnice.
                Nici mie nu imi merge cum imi mergea ,acum nu stiu daca are legatura si categoria eu fiind pe fetish/femdom.
                Cert este ca atat ctb-ul cat si streamate-ul au probleme tehnice ,le-am vazut si eu si multi altii din industrie ,mai adaugi si tot ce se intampla acum la nivel de economie plus ca sunt foarte multe modele care fac multe lucruri pe bani putini deci competitia este foarte mare ,sunt multi factori care nu tin de noi ,desi multi ar spune ca totul tine de tine ,eh bine eu nu sunt de acord cu asta .
                Tot ce putem face este sa intram atat de des cat putem si sa stam,sa incercam sa gandim cat se poate de pozitiv, ca o sa treaca si perioada asta si sa nu dam vina pe noi ca nu ajuta psihic, din contra.

Comentariu

Ok…personal cred ca am cam dramatizat. Mi am facut tot felul de filme aiurea. Nu stiu daca doar la mine dar a mers azi, mi am recuperat banii pe ziua in care a mers prost. Acum nu stiu daca data viitoare va merge sau nu, tot ce am inteles e ca sunt zile si zile, perioade si perioade. Eu lucrez tot pe nisa asta fem/dom si nu fac show in free deci nu prea am cum sa imi dau seama daca intradevar merge sau nu. Spre exemplu eu imi scot banii de la 4 membrii darnici/zi
                  , sa zic. Daca am norocul sa i fidelizez pe toti e bine- si tot asa zilnic vin prin rotatie. Cred ca fost si socul de la agitatia si cadourile membrilor din Decembrie, la membrii care au cheltuit si ei de sarbatori si au si alte prioritati. Tind sa cred ca doar luna ianuarie a fost mai dificila, o sa isi revina

Comentariu

Si eu cred ca am dramatizat putin dar vad ca ieri si azi a mers destul de okay , nu ca in ianuarie ! :)) Deci , fetelor haideti sa gandim pozitiv ca sigur va fi si mai bine de atat si spor la banuti tuturor ! kisses

Comentariu

Mie weekendul asta mi sa parut horror nu este tafic deloc

Comentariu

• Intheshadow
                        Intheshadow comentat
                        Editarea unui comentariu
                        Aseara a fost superbowl la americani si a fost super gol,sa vedem dis cum o fii

Din pacate toate weekendurile sunt f slabe ... nu trafic nu membrii nu incasari ok ....sa speram la mai bine de la 1 martie .

Comentariu

Eu am observat ca imi merge bine duminica, lunea si uneori martea .. in rest e praf ! Si voi aveti probleme cu traficul ? eu am crezut ca am eu internetul prost ...pe CB e jale cu FPS-urile alea .. sunt mai mult pe rosu decat pe verde

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
                        Procesare...
                        X