Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Perioada praf

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Perioada praf

Vin si eu cu o intrebare . La voi cum a mers luna asta ? Pentru ca la mine a fost praf ...abia daca am putut sa vorbesc cu cineva .. Toti au devenit aroganti .. se supara si daca ii intrebi de unde sunt sau ce fac ... nimic nu le convine . Vreau sa stiu daca si la voi a fost luna proasta sau doar la mine e problema asta ! Fac chat de 4 ani si luna proasta ca asta nu am avut in viata mea si cand zic luna proasta ma refer ca abia am facut 400de tks adunat pe 3 site-uri ...

Eu nu am mai lucrat de pe 2ianuarie, ieri a fost prima zi. DEZASTRU. Ultima data cand am avut o zi asa proasta cred ca a fost acum 3ani. 400tk in 8ore adunati de pe 3 site uri. M am demoralizat rau, deja nici incredere nu mai am in mine. Stiu clar ca a fost doar o zi dar nu ma pot abtine sa nu imi pun tot felul de intrebari si da, si la mine au fost irascibili, ceea ce nu mi s a mai intamplat vreodata, ca de ce e flash ul asa scurt, ca de ce nu am meniul afisat pe MFC :)) a trebuit dracu’ sa caut sa imi fac un alt fel de meniu ca ala din topic nu le mai place. Imi venea sa imi smulg parul din cap pentru ca mi am pus in gand sa fiu mai draguta dar se pare ca cu cat esti mai dragut, cu atat ei forteaza si stiu ca ei sunt irascibili doar cand nu au bani deci cred ca e totusi de la ei :)) Ma simt mai bine sa impartasesc aici ca neavand cu cine sa vorbesc despre asta poate imi plesneste vreo vena la cap :))
    PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

Si eu la fel ma simt bine sa mai vorbesc cu cate o fata ca altfel si eu o iau razna cu capul deja acum am intrat cu mare durere in pl ... Si eu la fel ca tine am facut . Sa fiu mai draguta , sa las de la mine si astora daca le dai 1 deget iti iau toata mana ! eu luna asta in fiecare zi am intrat in depresie . Deci nu a fost o zi sa nu injur sau sa nu imi fac nervi cu astia . Daca s-ar putea sa facem toate show-urile pe 1 tk cred ca ar fi cei mai fericiti sau gratis ca si ala 1 tk e mult . Unu mi-a zis ca 50 de dolari sunt o gramada de bani , cand am auzit imi venea sa ma dau cu capu de pereti . Pe CB nu mai zic ca nici "hello" nu apuc sa le spun ca au si iesit . Sau mai sunt unii care stau toataaaa seara la tine in camera nici nu raspund la mesaje , nici tokensi nu dau , stau ca mutii pulii se labesc si se uita la tine . Daca esti nesimtita sau tupeista si ii iei direct : play or no ?" nu e bine . Daca ii iei cu frumosul nu e bine . Deci nici eu nu stiu cum sa o mai dau sau cum sa fac , schimb o suta de mii de outfit-uri pe noapte , ma mut ba in pat ba pe jos ba pe scaun . Cred ca nici daca intru online de pe banca din parc nu se schi,ba nimic . Deci e jale . Nici cand m-am apucat de videochat nu am avut perioada asa proasta !

Comentariu

Buna fetelor ! Eu nu lucrez pe site de free dar tot la fel de slab este ... credeam ca e pb la mine dar se pare ca nu . Niciodata nu a fost atat de slab si eu am avut o stare f proasta din cauza aceasta Sa speram ca doar luna aceasta a fost asa fiindca e dupa sarbatori si isi va reveni ,

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
        Procesare...
        X