Glorya Agency

#2 Charm Studio - Banner

Adună
Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Plati

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Plati

Fetelor, ma tot gândesc de ceva timp, am tot citit și as vrea sa intru în domeniu, recomandați mi va rog o metoda pt plata și un site după experiente. Am vrut paxum dar îmi cere dovada de adresa, nu e casa mea și nu am nimic pe numele meu.. Daca are cineva alta idees,sfaturi, orice e bine venit. Aștept păreri și idei.

Mergi la o banca romaneasca si fa ti un cont in lei cu adresa de pe buletin si iti poti face cont la paxum si trimiti ca dovada a adresei extrasul de cont bancar pe numele tau..

Comentariu

Paxum iti recomand e cel mai ok k si metoda de plata

Comentariu

Postat în original de SimplyG Vezi post
      Fetelor, ma tot gândesc de ceva timp, am tot citit și as vrea sa intru în domeniu, recomandați mi va rog o metoda pt plata și un site după experiente. Am vrut paxum dar îmi cere dovada de adresa, nu e casa mea și nu am nimic pe numele meu.. Daca are cineva alta idees,sfaturi, orice e bine venit. Aștept păreri și idei.
      nu iti trebuie ceva pe numele tau , ci doar un extras bancar . fa-ti cont la ing cu buletinu, ai si cardul pe loc si iti poti scoate si extras. clar paxum, desi acum sunt mult mai nenorociti si au multe comisioane, nu poti scoate decat de la euronet si libra bank.. tot ei sunt cei mai ok..

Comentariu

Lovense

Adună
      Procesare...
      X