Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Incasari si trafic

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Incasari si trafic

    Buna fetelor voua cum va merge ? In cazul meu nici un an vara nu mi s a parut atat de praf .....

  • #2
    Postat în original de alina1 Vezi post
    Buna fetelor voua cum va merge ? In cazul meu nici un an vara nu mi s a parut atat de praf .....
    Cu chiu cu vai.. am nnoroc ca mai am membrii vechi care imi intra la cerere.. in camera am 20 useri din 80 k followeri, facand show, imbunatatind look-ul..

    Comentariu


    • #3
      Buna ma ajuta și pe mine cineva cu mai multe informații despre ANAF CAS legalitatea am început de 3 luni videochat și as vrea sa știu cum se procedează cum trebuie sa plătesc sa fie toate in regula lucrez cu standard studio

      Comentariu


      • Intheshadow
        Intheshadow comentat
        Editarea unui comentariu
        Pai daca lucrezi cu un studio dc nu i intrebi pe ei sau pe contabila lor?fa ti un PFA si iti declari veniturile,iti platesti singura tot la stat,impozit anual pe venitul declarat de tine,carte de munca daca vrei sa ti faci pe pfa ul tau,sanatate tot ce trebuie,dar trb sa ai o contabila

      • alina1
        alina1 comentat
        Editarea unui comentariu
        Daca lucrezi la studio stiu ca ei se ocupa de aceste plati

    • #4
      La studio nu ti se face carte de munca,doar contract de colaborator sau pe drept de autor,iti platesc ei,dar daca vei ramane vreodata insarcinata pe acele contracte nu vei lua prenatal 2 ani..

      Comentariu


      • #5
        Mai, fetelor, cele care lucrati pe Chaturbate.. cum vi se par zilele astea? adica mi se pare super ciudat ca in camera nu imi intra useri , desi mi am verificat internet, intru cu vpn dupa telefon sa ma verific.. intra useri si ies, fac show, fac ce trebuie , ce faceam si pana acum si nu intra.. astia imi raspund la mail standard.. imi spun ca n-am nicio problema tehnica..

        Comentariu

        #2 Charm Studio - Banner

        Adună

        Lovense

        Adună
        Procesare...
        X