Glorya Agency

#2 Charm Studio - Banner

Adună
Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Perioada dificila pe siteuri

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Perioada dificila pe siteuri

Buna , fetelor ! As vrea sa știu cum va merge în ultima vreme pe siteuri . Cam de 2 săptămâni la mine e praf.. și încă continua . Nici măcar guesti nu mai sunt ca înainte , nu mai zic de cei plătitori ... Sunt pe xlove cam de 2 ani . Sunt curioasa vouă cum va merge acum și pe ce siteuri sunteți . Sper să își revină cat mai repede , că altfel intru in depresie :)))
    Cu toate că acum se apropie și decembrie, vin sărbătorile, etc.. nu știu ce să zic. In orice caz, aștept și răspunsurile voastre. Pupici

Merge f prost intr adevar.. eu sunt pe CB.. imi mai intra de 2 saptamani doar membrii vechi.. speram sa si revina putin.. imi mai fac acum 2 conturi .. pana de sarbatori sa se stranga ceva si pe ele.

Comentariu

Eu n-am lucrat niciodata pe site-uri de free, dar Jasminul merge bine, inca :))

Comentariu

Vin sarbatorile,strang banii pentru noi:)))

Comentariu

:)))) sigur pt noi vor strânge banii . Au devenit atât de zgârciți și se plang de situația lor financiara :))) mi-am făcut cont pe cams , aștept aprobarea...

Comentariu

Se plangeau si inainte,acum au motiv,pandemia.Spor tuturor

Comentariu

Buna
              intradevar insa e foarte important sa fidelizam clientii si pentru ŕ avea mai multi cred ça twitter mym functioneaza .....

Comentariu

Pe siteul pe care sunt , nu ai voie sa dai Twitter , Instagram etc . Pur și simplu e mai naspa acum. Dar își va reveni...la Anu

Comentariu

E destul de important in ziua de azi activitatea ta ca model pe social media, indiferent daca pe site-ul pe care lucrezi iti poti lasa sau nu contul de social media pe care il folosesti oricare ar fi el. La fel folosesc si site urile zeci de site uri cu anunturi traficul vine din online . vrei nu vrei tot apari ca model pe destule site uri.

Comentariu

Ce site uri poți recomanda? Fără lj pentru că lucrez de acasă..

Comentariu

Lovense

Adună
                    Procesare...
                    X