Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Promotie Stripchat

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Promotie Stripchat

    Hello tuturor!
    As dori sa imi deschid un cont pe Stripchat, doar ca sa il incerc insa am o nelamurire: promotia de model nou o ai doar pentru primul cont facut pe site sau beneficiezi de aceasta promotie de fiecare data cand iti deschizi un cont nou ?
    Multumesc

  • #2
    Postat în original de MiraMira Vezi post
    Hello tuturor!
    As dori sa imi deschid un cont pe Stripchat, doar ca sa il incerc insa am o nelamurire: promotia de model nou o ai doar pentru primul cont facut pe site sau beneficiezi de aceasta promotie de fiecare data cand iti deschizi un cont nou ?
    Multumesc
    Buna MiraMira

    atunci cand iti deschizi un cont nou pe Stripchat vei avea tag-ul de new model pentru doua saptamani. Noi lucram foarte bine cu Stripchat si iti recomand sa ai putina rabdare cu contul. Daca il vei schimba foarte des nu vei beneficia decat de perioada de promotie care din cauza numarului mare de modele noi inregistrate nici nu mai conteaza atat de mult ca inainte, in sensul ca nu iti mai aduce vizibilitatea atat de necesara unui cont nou.
    Multa bafta!

    Comentariu


    • Jason123
      Jason123 comentat
      Editarea unui comentariu
      Sunt de acord cu asta dar practic voi ca studio va contraziceti. Vad mereu modele de la voi cum sunt la new chiar si cu un cont de ceva timp. Numai aberati:)))

  • #3
    Eu spre exemplu, am renuntat la Stripchat de mult si am primit recent un mail de la ei, ca daca ma voi loga din nou cu contul meu vechi, voi primi iar vizibilitatea si beneficiile unui model nou. Nu ma intereseaza, dar a fost dragut din partea lor

    Comentariu


    • #4
      Multumesc frumos pentru raspunsuri. As vrea sa il incerc dar chiar nu stiu exact care e treaba cu siteurile de free si de aia eram curioasa. Eu am lucrat pe siteuri de privat si ma gandeam sa nu fie ca pe livejasmin ( cand faci primul cont ai promovare pe site si esti sus pe pagina, in schimb daca inchizi primul cont si iti deschizi alte conturi dupa ai badge ul de model nou dar promovare deloc).

      Comentariu

      #2 Charm Studio - Banner

      Adună

      Lovense

      Adună
      Procesare...
      X