Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

STREAM RAY

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• STREAM RAY

Buna! Mi-am creat cont pe streamray , însă nu înțeleg de ce nu îmi apare poza la profil . Nu știu nimic despre acest site. Până ieri , am lucrat pe xlove. Daaaar , de când nu mai este flash manager , nu mai merge . Nici măcar vizitatori nu mai am. In fine... Sunt incantata de noul site și despre ce am citit despre el. Mi-am setat un preț de 4$ pe minut in private , e ok ? Trafic cum este ? Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri !!

Postat în original de Juli.CIR Vezi post
    Buna! Mi-am creat cont pe streamray , însă nu înțeleg de ce nu îmi apare poza la profil . Nu știu nimic despre acest site. Până ieri , am lucrat pe xlove. Daaaar , de când nu mai este flash manager , nu mai merge . Nici măcar vizitatori nu mai am. In fine... Sunt incantata de noul site și despre ce am citit despre el. Mi-am setat un preț de 4$ pe minut in private , e ok ? Trafic cum este ? Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri !!

Buna, daca ai probleme cu Streamray, deci iti explic situatia cum merge. Din experienta mea, iti recomand OBS(dar eu nu folosesc OBS) ci (Splitcam pentru restream ca ma enerveaza sa dau copy paste stream rey ala de fiecare zi cand ma loghez, si este foarte important sa selectezi bitrate minim 1200 astfel vei scade si nu te vei vedea prin TOP ,spun din experienta mea. Pretul pe privat, iti recomand minim 3$ ca 4$ e mult pentru inceput ,dar cum vrei tu , e decizia ta sa alegi ce pretul vrei tu. Daca ai probleme cu imaginea, si nu ti se vede imaginea bio cand esti live, vezi sa apasi pe ''UPDATE PHOTO ALBUMS -> SI te duci la -> PRMOTIONAL IMAGE (alegi o poza din computerul tau ce vrei tu, dar sa ai poza cu full body si face) bineinteles cu haine :))

Mult noroc! Daca mai ai probleme cu issues pe Streamray, imi poti spune pe pm si te pot ajuta cu niste sfaturi, pupici!

Comentariu

Lovense

Adună
    Procesare...
    X