Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Chaturbate

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Chaturbate

    Mai întâmpină cineva probleme cu Chaturbate ? Ori e doar la mine.. trafic foarte slab ,deconectari:/

  • #2
    Postat în original de iasmina15 Vezi post
    Mai întâmpină cineva probleme cu Chaturbate ? Ori e doar la mine.. trafic foarte slab ,deconectari:/
    same here .
    De prin iulie a inceput sa fie asa insa din noiembrie traficul este la pamant si problemele tehnice sunt la ordinea zilei . :(
    Chiar am postat mai devreme daca cineva a observat acest lucru

    Comentariu


    • #3
      E o problema nasoala
      am si internet bussines/ si de la digi
      Aveam 4k acum am trecut la hd+
      fara trafic..probleme multe...

      Comentariu


      • #4
        da,este o problema reala cu traficul...de TIPS nu mai intra in discutie,colac peste pupaza sumele mai mari de bani trimisi in cont PAXUM nu mai intra...eu inca astept sa intre banii

        Comentariu


        • #5
          Salut!Confirm ca am primit daily paymentul de ieri pe epayservice au intrat banii in jumatate de ora dupa ce chaturbatul a trimis mailul am primit 200 dolari deci problema cred ca e la paxum !dupa sarbatori am avut setata metoda de plata paxum pe onlyfans si am avut probleme cu ei ca au tot respins plata apoi m au pus sa verific din nou adresa cu toate ca a fost verificata

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Sara.delicious Vezi post
            E o problema nasoala
            am si internet bussines/ si de la digi
            Aveam 4k acum am trecut la hd+
            fara trafic..probleme multe...
            intr-adevar asa este .
            din pacate vad ca ei baga new features multe si cam nefolositoare si nu se grabesc nisdecum sa rezolve problemele vechi si reale .

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de nmuser Vezi post
              da,este o problema reala cu traficul...de TIPS nu mai intra in discutie,colac peste pupaza sumele mai mari de bani trimisi in cont PAXUM nu mai intra...eu inca astept sa intre banii
              cu banii spre [axum nu am avut probleme insa cu traficul si prb tehnice .. da. Iar cand isi revine putin traficul dau hit mare lag iril,reconectarile ,error in a scrie pe chat si tot asa .Am renuntat sa le mai scriu celor de la CB caci mereu spun ca ei nu vad nicio problema si ma sfatuiesc sa imi verific setarile .. (setarile mele nu sunt clar o problema )

              Comentariu


              • #8
                Am dat si eu email la cb referitor la probleme cum ar fi trafic. Poziti reconectari.
                au raspuns sa verific daca am tari banate, sa fac mereu ceva nou sa ma aranjez etc

                Din punctul meu de vedere anul trecut am investit in pc uri si abonamente internet digi si bussines
                decor si eu sunt jucausa mereu fac ceva nu stau imbracata pe telefon sau... etc

                dar degeaba ai jucari decor pc uri net ...daca sunt probleme mai importante

                Comentariu


                • Erika0001
                  Erika0001 comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Same here.. foarte prost merge.. Mi au ramas cativa membrii loiali cu care imi fac targetul dar noi membrii nu prea.. am observat de multe ori ca nici nu apar in pagina, intru cu proxi si ma caut prin toate paginile si nu ma gasesc, in schimb daca trec de la o categorie la alta apar.. sau eu cu 200 de useri de ex.. apar pe ultimele pagini din categorie.. si una cu 10-20 useri o vad pe prima pagina.. le am dat mail si au spus ca important e cati membrii inregistrati ai..
                  tre sa dau refresh sa ma vad bine, altfel m,a blochez.. ba cade serverul cand sunt in privat.. si multe alte probleme ale lor..

              #2 Charm Studio - Banner

              Adună

              Lovense

              Adună
              Procesare...
              X