Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Crosscard -external card transfer

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Crosscard -external card transfer

Buna ! Am si eu o problema si din pacate nu am nici cu cine sa ma cert..deoarece nu pot da de ei decat prin mail ..care nici macar ala nu stiu daca functioneaza ! Am facut ieri transfer de pe paxum account pe crosscard , am verificat aplicatia si banii erau intrati ..totul ok...pana am ajuns la bancomat sa i scot....si...totul blocat..aplicatie online etc..de atunci nici nu stiu unde sa mai sun.. banii blocati , ei n au un nr de telefpn pt customer service , am intrebat pe cam4 pt ca ei il recomanda si au spus ca sa iau legatura cu ei si sa i sun la un nr de telefoncare nu merge...in fine...a patit cineva aaa ceva cu crosscard?

Buna ziua! Sunt in aceeasi situatie. Mi-am transferat banii de pe paxum pe crosscard si acestia din urma mi-au blocat contul. De 3 zile le am dat mail celor de la crosscard si nu binevoiesc sa raspunda. Sper ca nu este teapa....

Comentariu

Buna , eu am rezolvat , au raspuns la mail a doua zi...am insistat un pic , le am dat mesaj si pe pagina de facebook *CrossCard* , a trebuit sa le trimit dovezile de unde provin banii , le am trimis screenshot uri la paxum cum am facut transferul , inclusiv screenshturi la mail ..si miau deblocat in secunda doi..

Comentariu

Ok voi face si eu la fel. Multumesc pentru răspuns! Ma bucur ca ai rezolvat! Zi frumoasa!

Comentariu

Lovense

Adună
        Procesare...
        X