Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Heylux sau Studio 20, care studio este mai competitiv in Iasi?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Mie,cel putin, mi s-a parut ca Studio20 nu a avut respect pentru fete si ca le-a tratat ca pe niste mici roboteii. Poate de asta au si ramas fara, nu stiu...

Comentariu

La 120 de ore pe perioada, cred si eu ca erau robotei :))

Comentariu

120 h de ore este mult, si extenuant. La un mooment dat nu mai dai randament si ai nevoie de odihna.Asta daca mai ai si re-re in zilele libere.

Comentariu

Eu una pentru Stripchat petrec maxim 6 ore pe zi, depinde de zile. sunt zile in care stau si 8 h, insa 120 mi se pare putin exagerat.

Comentariu

Cred ca in momentul de fata se fac mai multi bani pe alte site-uri decat pe Jasmin. Pentru fetele incepatoare, eu una nu as recomanda Jasmin, numai daca stiu engleza si au bani de investit.

Comentariu

Studio20 le lasa modelelor un gust amar. Le-au plecat toate fetele si acum le hartuieste cu mesaje. Se roaga de fete sa revina la ei. Pentru ce sa revii la un asemenea studio cand au cele mai dezavantajoase procente, foarte multe amezi, si daca intarzii putin turele ti se anuleaza. Plus ca de cand si-au schimbat sediul, in Copou, studioul defapt a devenit o casuta de papusi. Este foarte mic si mai sunt si barbati traineri. Cum sa nu te simti prost.

Comentariu

Dupa mine, daca vrei sa pedepsesti pe cineva, il trimiti la Studio20. Nici munca in folosul comunitatii nu e atat de dura fata de cele 120-150 de ore pe care trebuie sa le faci la ei. Sunt flamanzi, fetelor! Vor bani si ore. La Studio20 nu stii ce e aia familie si timp liber. Stiu asta din surse sigure. Tocmai de asta le pleaca fetele si sunt disperati.

Comentariu

Cand zici Studio 20 vrei sa zici casuta aia de pitici de pe Copou? Ce conditii sa le ofere fetele care se duc acolo. De fapt cine se mai duce la Studio20? A fost atata zarva cu ei la inceput, pana s-au lamurit fetele cu ei .

Comentariu

Mai, fetelor, nu fiti naive. Credeti-ma ca fetele care au fost la Studio20 nu au rezistat mult si nici nu au facut multi pureci. Stiu ce spun si cu siguranta si fetele care au trecut in vizita, ca sa zic asa pe la ei, imi vor da dreptate. Nici un om normal la cap nu ar rezista la ei cu asa conditii, bonusuri nu, procentaj mic. Bonus de angajare..nici nu mai zic. Partea cu barbatii care se uita la tine si se amuza de modele, de asemenea nu se poate numi profesionalism.

Comentariu

• Nu e nimic profesional la Studio20. Poate vrei sa spui armata.

Comentariu

• Dupa ce ca stai cate 100 de ore pe perioada, poate chiar si mai mult, cand vine vorba sa iti iei un liber, cauta ei ceva ca sa nu il poti lua. Trebuie sa stai acolo, mort-copt.

Comentariu

• Figuri pe burta goala la Studio20. Cica asigura transport si nici bani de benzina nu au. Vai de mama lor!

Comentariu

• Eu totusi sper sa nu fiti atat de naive incat sa mergeti la Studio20.Tocmai ce a fost o amica de a mea la ei, desi i-am spus ca nu este in regula, si a plecat de acolo jignita si fara nici un ban. Mi-a spus ca mea avea putin si ii dadea una dupa cap lui Alex ( un tip din staff care habar nu are de videochat), tinand cont ca si facut box. Insa nu asta este important. La Studio20 se practica falsitatea. Daca le spui "Buna!" isi dau ochii peste cap de parca ei sunt cineva. Modul cum te trateaza este inacceptabil. Sunt niste aroganti care stiu doar sa fumeze si sa se hajoneasca intre ei.

Comentariu

• Postat în original de Elyss Vezi post
                              Eu totusi sper sa nu fiti atat de naive incat sa mergeti la Studio20.Tocmai ce a fost o amica de a mea la ei, desi i-am spus ca nu este in regula, si a plecat de acolo jignita si fara nici un ban. Mi-a spus ca mea avea putin si ii dadea una dupa cap lui Alex ( un tip din staff care habar nu are de videochat), tinand cont ca si facut box. Insa nu asta este important. La Studio20 se practica falsitatea. Daca le spui "Buna!" isi dau ochii peste cap de parca ei sunt cineva. Modul cum te trateaza este inacceptabil. Sunt niste aroganti care stiu doar sa fumeze si sa se hajoneasca intre ei.
                              Prietena mea cea mai buna a fost la ei si tot asa a renuntat. Tot ce au investit ei in ea este o sedinta foto care oricine o putea realiza cu un aparat. Ideea e ca dupa ce a plecat, Studio20 i-a trimis mesaj si i-a spus ca daca nu aduce 500 de euro investiti in sedinta ei foto, ii vor folosi imaginea pentru a posta articole in ziare si pe retelele de socializare. Acum ganditi-va si voi daca asta respecta politica de confidentialitate a studioului? Astia sunt oameni seriosi sau sunt niste animale? Voi ce parerea aveti? Vi se pare normal sa se intample asa ceva ? Vi se pare ok cum trateaza ei modelele?

Comentariu

• Doamne!!! Nu-mi vine sa cred ce sarlatani sunt. Asta e prea de tot. Mai si nu se gaseste nimeni sa le faca ceva? Cum de isi permit sa trateze fetele asa. eu una nu as sta nici legata. Cum sa-mi faca mie asa ceva. Si nu e vorba de mine, insa nimen nu ar trebui sa ccepte asa ceva. GROSOLANIEEE

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X