Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Care studio este mai bun Heylux sau Nightprowl?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Patrycia
    a răspuns
    Bubuia youtube-ul si Facebook-ul cu acel video de la NightProwl, insa degeaba.Parerea mea.

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Mie mi-a luat ceva sa-mi dau seama despre ce este vorba in acel video :)))

Lasă un comentariu:

• Adela
    a răspuns
    Postat īn original de FlaviaC Vezi post

Nu stiu daca ai vazut acel video pe youtube cu mai multe persoane care prezentau un studio..ei, bine, despre acest studio este vorba.
    Da, imi aparuse si mie la un moment dat, ce sa zic..neinteresant din punctul meu de vedere. Acum fiecare le stie pe ale lui.

Lasă un comentariu:

• FlaviaC
    a răspuns
    Postat īn original de Adela Vezi post
    Cine Dumnezeu mai sunt si astia?
    Nu stiu daca ai vazut acel video pe youtube cu mai multe persoane care prezentau un studio..ei, bine, despre acest studio este vorba.

Lasă un comentariu:

• Adela
    a răspuns
    Cine Dumnezeu mai sunt si astia?

Lasă un comentariu:

• StarDust
    a răspuns
    Postat īn original de Cecilia Vezi post
    Eu una nici nu stiu cine sunt...
    Nici nu stiu daca ar trebui sa stie cineva cine sunt. Oricum este dubios,parerea mea. Sincer, tind sa cred ca lucreaza si barbati acolo, asa o fi ?

Lasă un comentariu:

• Cecilia
    a răspuns
    Eu una nici nu stiu cine sunt...

Lasă un comentariu:

• AlexandraD
    a răspuns
    Pe mine una nu m-a atras niciodata studioul asta. Numai numele lor imi suna dubios.

Lasă un comentariu:

• Patrycia
    a răspuns
    Cine stie...nu prea vad sa fie ceva de capul lor. Sincer!!!

Lasă un comentariu:

• Lorena
    a răspuns
    Eu am o prietena care acum sta in Iasi si a fost la interviu la NightProwl in Bucuresti pentru postul de trainer. Stie engleza, este ok tca persoana, insa nu au acceptat-o. A venit in Iasi si a incercat si aici si la fel. Cre ca cei de la NightProwl dispun de prea multi traineri sau nu-mi pot da seama :)))

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Postat īn original de Reny113 Vezi post
    Poti sa faci bani din videochat daca esti serioasa, asta este clar. Insa pentru o fata incepatoare e mai greu sa aleaga. Sincer nici nu stiu pe ce site-uri lucreaza, cat de serios este Nightprowl si daca e legal in primul rand. Parerea mea este sa aveti grija, sa nu va treziti ca munciti si la final sa nu vedeti nimic. Am mai avut si eu experiente de genul.
    Aici te sustinut. Daca mergi pe "inceredere" ca da o sa iti primesti banii, mai bine zici pass

Lasă un comentariu:

• Reny113
    a răspuns
    Poti sa faci bani din videochat daca esti serioasa, asta este clar. Insa pentru o fata incepatoare e mai greu sa aleaga. Sincer nici nu stiu pe ce site-uri lucreaza, cat de serios este Nightprowl si daca e legal in primul rand. Parerea mea este sa aveti grija, sa nu va treziti ca munciti si la final sa nu vedeti nimic. Am mai avut si eu experiente de genul.

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Parerea mea e ca ce se deschide peste noapte in Iasi ca studiouri noi, nu este de calitate. in primul rand daca au cateva fete este bine. Nu stiu unde mai au sedii sau daca mai au, insa in Iasi e cam mare concurenta.

Lasă un comentariu:

• AlexandraD
    a răspuns
    Postat īn original de Smaranda Vezi post

Nu sti daca ii reprezinta, insa clar nu. Sunt mana in mana cu Studio 20. Am avut o prietena care a lucrat cu Studio 20. Apoi a mers la interviu la NightProwl, insa cum a iesit din interviu, cei la NightProwl i-au informat pe cei de la Studio 20. Ce confidentialitate este aceasta ? Daca nici o opinie nu poti sa spui si te afla tot Iasul? Penibil!
    Magarii mari si la NightProwl si la Studio 20. Foarte urat din partea lor.

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Postat īn original de AlexandraD Vezi post
    Sincer nu am idee dar nici nu-mi inspira incredere.
    Nu sti daca ii reprezinta, insa clar nu. Sunt mana in mana cu Studio 20. Am avut o prietena care a lucrat cu Studio 20. Apoi a mers la interviu la NightProwl, insa cum a iesit din interviu, cei la NightProwl i-au informat pe cei de la Studio 20. Ce confidentialitate este aceasta ? Daca nici o opinie nu poti sa spui si te afla tot Iasul? Penibil!

Lasă un comentariu:

Lovense

Adună
Procesare...
X