Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Care studio este mai bun Heylux sau Nightprowl?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• AlexandraD
    a răspuns
    Postat īn original de Codrina Vezi post

Nu ca vreau sa tin de partea unui studio, insa la Heylux am vazut ca primesti 4000 de lei daca vii cu o prietena si colaboreaza cu ei. Acum din ce am citit pe NightProwl, ofera 10% comision daca aduci pe cineva din incasarile tale. Intrebarea mea este cat iti poate oferi daca aduci pe cineva? Cred ca stiti foarte bine, fetelor ca la inceput, ca model nou, mai ales si fara experienata, mai mult de 100 de lei pe zi nu faci :)))) nah..parerea mea
    Si eu am vazut ca ofera garantat 2500$, insa nu stiu ce sa zic..si eu cunoscu multe persoane care lucreaza la Heylux si au primit bonusuri de angajare chiar si cand au venit la interviu, bonus de ziua lor plus alte bonusuri care le ofera saptamanal. Acum nu stiu ce sa zic..avand in vedere ca e abia deschis. Cum credeti si voi ! :P

Lasă un comentariu:

• Codrina
    a răspuns
    Postat īn original de Smaranda Vezi post
    Eu cred ca tot Heylux ramane in toul cautarilor de videochat in Iasi. Am vazut ca ofera un procentaj de 80% modelelor noi ceea ce mi se pare mai mult decat super si ii urmaresc de ceva timp. Pe cand NightProwl au procentaje mici din ce am vazut la ei pe site, 35 % program part-time, 50% full time si 55% full time si cateva ore suplimentare .. Mmm.. nu stiu ce sa zic si daca e convenabil ..Acum cum stiti si voi!
    Nu ca vreau sa tin de partea unui studio, insa la Heylux am vazut ca primesti 4000 de lei daca vii cu o prietena si colaboreaza cu ei. Acum din ce am citit pe NightProwl, ofera 10% comision daca aduci pe cineva din incasarile tale. Intrebarea mea este cat iti poate oferi daca aduci pe cineva? Cred ca stiti foarte bine, fetelor ca la inceput, ca model nou, mai ales si fara experienata, mai mult de 100 de lei pe zi nu faci :)))) nah..parerea mea

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Eu cred ca tot Heylux ramane in toul cautarilor de videochat in Iasi. Am vazut ca ofera un procentaj de 80% modelelor noi ceea ce mi se pare mai mult decat super si ii urmaresc de ceva timp. Pe cand NightProwl au procentaje mici din ce am vazut la ei pe site, 35 % program part-time, 50% full time si 55% full time si cateva ore suplimentare .. Mmm.. nu stiu ce sa zic si daca e convenabil ..Acum cum stiti si voi!

Lasă un comentariu:

• TaniaT
    a răspuns
    Postat īn original de AlexandraD Vezi post

Sincer eu una nu am auzit ..este prima data. E nou?
    Hm..cred ca da. Ma intreb oare cat va rezista/ :)) Un alt studio de videochat in Iasi . Mie mi-a aparut o reclama pe youtube cu ei, vorbeau adminii si patroana in engleza :)))

Lasă un comentariu:

• AlexandraD
    a răspuns
    Postat īn original de Codrina Vezi post
    Heii!! Am tot auzit si eu de acest studio Nightprowl de la cativa cunoscuti. Stie cineva ce este cu acest studio?
    Sincer eu una nu am auzit ..este prima data. E nou?

Lasă un comentariu:

• Codrina
    a răspuns
    Heii!! Am tot auzit si eu de acest studio Nightprowl de la cativa cunoscuti. Stie cineva ce este cu acest studio?

Lasă un comentariu:

• xTopic
    a creat un topic Care studio este mai bun Heylux sau Nightprowl?

Care studio este mai bun Heylux sau Nightprowl?

Dintre cele doua studiouri de videochat din Iasi pe care l-ati recomanda?

Lovense

Adună
Procesare...
X